Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PrzemkoPLMcCat

Kontynuacja czytania fantastyki . ;)

Polecane posty

Witam .

Napisałem ten temat , znużony faktem że przeczytałem wszystkie książki z dostępnych mi zbiorów książęk fantastycznych . Kocham fanstastykę i szukam kolejnej książki w której fabule mógłbym się zanużyć . Jak narazie przeczytałem : Eragon - Dziedzictwo ( na telefonie , bo nie było mi dane mieć książki ) , Assasin Creed - Renesans , Bractwo , Objawienia oraz Tajemna Krucjata . Szukam kolejnej książki , polecajcie tylko najlepsze z fantastyki , którą czytaliście . Dziękuję .

Pozdrawiam

PrzemkoPLMcCat

Cześć.

Więc po pierwsze zajrzyj tutaj:  http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/1321-ciekawe-ksi%C4%85%C5%BCki-jakie-polecacie

Po drugie, jeśli podoba ci się tematyka zabójców, złodziei itp, to polecam "HONOR ZŁODZIEJA" Douglasa Hulicka albo pierwszą książkę serii pt "KRÓL DEMON". Książki bardzo przyzwoicie napisane, a co najważniejsze wciągające.

Miłego czytania

Assasin Creed - Renesans , Bractwo , Objawienia oraz Tajemna Krucjata 

Serio to przeczytałeś? Nie wiem czy podziwiać, czy współczuć. W jakimś konkursie wygrałem "Bractwo". Udało mi się doczytać może ze 40 stron. Tak mdławego stylu chyba nigdy nie widziałem. Wyglądało to tak, jakby 13-latek spisywał wszystko, co dzieje się na ekranie komputera.

W każdym razie ja tego przełknąć nie mogłem ;)

A jeśli chodzi o Twoje pytanie, to przed chwilą pisałem o fantasy tutaj: http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/1532-fantastyka-co-wybrać/?p=23823

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik