Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Król Neapol

A. Pilipiuk

Polecane posty

Czyli, kto czytał, jakie czytał, czy sie podobały, ktore polecacie, czy warte było przeczytania.

Prosze o wypowiedzi :)

Osobiscie przeczytalem serie o Oku Jelenia, o Jakubie wedrowyczu i kilka innych nie przypisanych do zadnej serii.

Autor jak najbardziej twórczy i kreatywny, nic sie nie powtarza, pisze zrozumiale i w łatwej przyswajalnej formie. Polecam, lektura przyjemna i zabawna. :)

Czytałem , lecz nie do końca , przyznaję bez bicia. Podobały się , ale nie zawsze jest czas na przeczytanie , po za tym czytałem przez internet a nie prawdziwą , kupioną/wypożyczoną książkę. Książka nie ma co ciekawa , warta przeczytania. Autor kreatywny , według mnie jeden z najlepszych polskich pisarzy. Jego książki się na pewno miło czyta , a nie jak niektórych na siłę. Zainspirowały mnie podobnie jak Ciebie tytuły : "Oko Jelenia" i "cykl o Jakubie wędrowyczu" , na prawdę świetnie książki , z czasem może do nich powrócę. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez Puchacz
      No więc jestem Puchaczem książkowym i liczę sobie 18 wiosen . Lubię czytać dobre powieści i opowiadania. Na swoim kanale, komentuję jednak te, które niekoniecznie wyszły dobrze  
      Przyjmuję każdą, konstruktywną krytykę. W końcu to forum YouTuberów, a nie kółko wzajemnej adoracji  

Link: Puchacz - YouTube

• Przez Pr!m0S
      Witam
      oddaję się waszej sugestii w sprawie czysto ciekawskiej, chciałbym poczytać trochę książek o tematyce wojennej, żołnierskiej oraz wojskowej . Jeżeli macie jakieś dobre tytuły warte uwagi to śmiało piszcie je tutaj. A może kupię jakąś fajną książkę z ,której będę miał dużo frajdy

Pozdrawiam

• Przez Barcode©
      Cześć.Znacie jakieś ksiązki warte uwagi cos ciekawego,strasznego a może poruszającego? .Dajcie znać jeśli coś wpadnie wam do głowy.Pozdrawiam Barcode
    • Przez dymolpc
      Jakie tytuły polecacie? Nie mam ulubionego gatunku, ponieważ nie wiele czytałem do tej pory. Głownie spowodowane jest to nudnymi lekturami w gimnazjum. Może to być fantasy, coś wojennego (przeczytałem połowę Battlefield 3: Rosjanin, lecz jest strasznie słaba) nie pogardzę też jakąś ciekawą książką przygodową. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik