Skocz do zawartości
L-u-K-

Hobbit: Pustkowie Smauga

Polecane posty

Film był ogółem super, ale niektóre sceny mogłyby być krótsze. Byłem w 3D z napisami i wrażenie super, ale wydaje mi się, że jak były jakieś dalsze widoki wygenerowane komputerowo (te co były tak do momentu aż weszli w ten Mroczny Las) to one były pozbawione tej głębi, a jeszcze by się dało tam coś zrobić. Efekty super, ale nad tą cieczą mogli jeszcze popracować.

Ja byłem dzisiaj drugi raz (dłuższa historia, i tak nie płaciłem za drugi raz) i film jest świetny. Szczerze mówiąc nigdy nie interesowałem się zbytnio Hobbitem jako książką (ogólnie tym uniwersum) jednakże Władca oraz pierwsze część Hobbita to świetne filmy, zwłaszcza LoTR - oglądałem każdą część po pięć razy. Pierwszą część Hobbita powtarzałem sobie kilka dni przed seansem, więc byłem w akcję wtrybiony. ;)

W kinie byłem w 2D z napisami, zresztą według mnie filmy z napisami są najlepsze, nie tracą na klimacie. Po pierwsze - bardzo dobra gra aktorska. Po drugie - genialne efekty specjalne oraz ścieżka dźwiękowa (tutaj na pochwałę zdecydowanie zasługuje Lake Town, bardzo ładnie się wkomponowało we mgle, z Górą w tle. :)

Po trzecie - prześwietna reżyseria Peter'a Jackson'a, który swoją drogą pokazał się w pierwszej scenie (podgryzał marchewkę) :P

Dalej, duża dawka humoru. Legolas nie zawiódł - świetna wymiana zdań między nim, a jednym z krasnoludów (nie pamiętam, z którym) na temat Gimliego oraz żony owego krasnoluda. :D

Pomimo tego bardzo spodobała mi się Tauriel, ma bardzo fajną urodę, która mi podpasowuje, aczkolwiek mogłoby obejść się bez wątków miłosnych (wolałbym np. zobaczyć ją w bieliźnie, czy coś) :D

Byłem dwa razy, teraz czekam aż film wyjdzie na DVD żeby obejrzeć go kolejny raz, mam nadzieje, że w Edycji Rozszerzonej.

Na tegorocznej liście TOP filmów jest ex aequo z Wyścigiem. :)

Po trzecie - prześwietna reżyseria Peter'a Jackson'a, który swoją drogą pokazał się w pierwszej scenie (podgryzał marchewkę) :P

Właśnie też mi się wydawało, że go widziałem w pierwszej scenie, ale nie byłem pewny :)

(wolałbym np. zobaczyć ją w bieliźnie, czy coś)

Nie Ty jeden :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik