Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gaca

Słuchawki Thermaltake Shock spin.

Polecane posty

Witam, od wczoraj posiadam słuchawki Thermaltake Shock Spin i jestem zdziwiony, ponieważ grają dużo gorzej niz moje stare jak swiat Creative Fatal1ty. Dzwiek jest z nich plastikowy, bez basu i z takim jakby echem. Nie dolaczono do nich sterownikow, ani nic w tym rodzaju, wiec nie wiem w czym problem. Do starych Creative nic nie instalowalem po prostu podlaczalem i lecial piekny dzwiek, a tu jest jakas lipa.... Jest to niezaleznie od gry, a sprawdzalem ten problem w grach tj: BF3, CS:GO, Metro: Last Light, Grid 2, Diablo3. Kolejnym przykladem problemu jest to ze Win 7 wykrywa i podlacza mi sluchawki jako glosniki.... i nie da sie w zaden sposob tego zmienic.

Proszę o jakieś porady, bo jestem lekko zalamany takim fatalnym dzwiekiem za taka kase. :(

Może taka charakterystyka jest tych słuchawek? Obrazek w windows wpływu na dźwięk nie ma. Jeżeli nie minęło 10dni od zakupu możesz wrócić te słuchawki bez podania przyczyny i kupić słuchawki dobrego producenta, który ma doświadczenie w tej materii. Nie mówię tu o firmach takich jak razer czy inne pseudo profesjonalne firmy. Lepiej poszukać słuchawek od firm które zajmują się tylko i wyłącznie dźwiękiem wtedy masz pewność że to co dostaniesz będzie brzmieć jak powinno. 

Hmm, dziś testuje te słuchawki od rana w bf3 i zawauzylem ze one chyba tak powinny dzialac, dla przykladu: w pomieszczeniach jak strzelam idzie jakies echo, ale na powietrzu juz jest normalnie. A w creative fatal1ty wszedzie jest taki sam dzwiek glosny i ostry bez echa, wiec chyba stwierdzam ze po prostu lepsze sluchawki daja efekt wiekszego realizmu.

sprawdź czy masz dobrze dopięte bo ja tez tak nieraz miałem jak końcówka kabla nie była dobrze dopięta do kompa  

mam dobrze wszystko takie rzeczy sprawdzam jako pierwsze, one chyba po prostu tak dzialaja z malym echem.  A creative fatal1ty dawaly taki twardy bassowy dzwiek,

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik