Skocz do zawartości
Adam

Konkurs Neverwinter (11 paczek do wygrania)

Polecane posty

Konkurs:

Nagrodami w konkursie są Paczki:

• 1 Miejsce: Kod na paczkę Strażnik Północy
  • 2  - 11 Miejsce: Paczka Świadka Plagi Czarów +

Mikstura odnowy x10

Mikstura przypływu x10

Mikstura pomniejszego leczenia x10

Przenośny ołtarz x5

Zwoje identyfikacji (przypisane) x5

Konkurs rozpoczyna się w dniu 01.07.2013 i trwa do dnia 03.07.2013 do godziny 20.00 na podstawie tego zegara.

Co zrobić by mieć szanse na jedną z nagród?

1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest posiadanie aktywnego konta na forum.jarock.pl

2. Każdy z uczestników musi zrobić screen w grze Neverwinter (Rejestracja do gry (ref link) - http://bit.ly/1cr64oz)

3. Screen powinien przedstawiać lokację/miejsce w grze, które nam się spodobało.

4. Screen musi mieć pełny interfejs lub okrojony po kliknięciu "B" w grze.

5. Screen zamieszczacie w swojej odpowiedzi w tym temacie wraz z krótkim opisem, dlaczego akurat ta lokacja lub miejsce Wam się podoba.

6. Wybierzemy 1 najlepszy screen wraz z opisem (liczy się przede wszystkim pomysłowość screena), który wygra nagrodę główną. 10 kolejnych miejsc wygra nagrodę 2 stopnia.

7. Temat zostanie zamknięty o godzinie 20.00 dnia 3.07.2013 według tego zegara.

8. Każdy ma prawo polubić posty w tym temacie, jednocześnie wyrażając swoją opinię na temat jakości pracy konkursowej. Ilość polubień nie oznacza wygranej w konkursie, ale może zwiększyć szansę na sukces.

9. Wyniki zostaną podane w tym temacie, pod regulaminem, w dniu 04.07.2013.

10. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pomocą prywatnej wiadomości na forum.jarock.pl

Powodzenia!

Zwycięzcy konkursu:

1 Miejsce - suchy211

10 nagród 2 stopnia - Nearla, JaZ1987, Himiodzio, Mesox, Soczek, Stilgar, Eurion, Fisher, Blood_Se3ker, Duken2k

Gratulacje! Tym którym się nie udało pozostaje spróbować w kolejnym konkursie:)

2azk.jpg

Zwiedzjąc świat natknąlem się na przedziwny most , czyżby do lodowych krain ... dawno , dawno temu zapomnianych przez wszystkie rasy starego świata .  Zadawałem sobie pytanie skąd coś takiego mogło się znaleźć w " nigdy zimie " . Czyżby mistyczny "portal " do tajemniczego świata lodu,  o którym śpiewają bardowie. Czy jestem w stanie go przekroczyć ? A może ty wędrowcze masz więcej odwagi , aby poznać to co nieznane i zapomniane ... Przygoda czeka

[/url] Uploaded with ImageShack.us">http://URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/26ui.png/]26ui.png[/url] Uploaded with ImageShack.us

Wybrałem to miejsce ,ponieważ kiedy przechodziłem obok tej lokacji to ten widok mnie bardzo poruszył ,a zwłaszcza wyjąca głowa wilka który wzywa nasze dusze do niego abyśmy stali się jego poddanymi :D Wszystkim graczom życzę miłej gry.

( lokalizacja Vellosk , obóz wyklętych )

07eeebd0285781a8.jpg

Zamek i ja na koniu.xD Wybrałem tą lokację ponieważ świetnie oddaje klimat neverwinter. Również dlatego, ponieważ bardzo podobał mi się ten zamek, wir nad nim i wydaje mi się, że bardzo pasował do tego konkursu. 

0pym.jpg

Gurująca nad doliną, matka wszystkich wilków, czychającą na ciebie, ziejąc ogniem w księżycową noc.

Czemu ten screen? Otóż kiedy pierwszy raz zobaczyłem tą rzeżbę skały/góry, oniemiałem. Odrazu przyszedł mi na myśł mitologiczny Fenrir.

63933869412112906284.png

Obrazek z Wszystkim.

37313770313603576123.png

Obrazek bez paneli ładniej wygląda jak dla mnie :P .  

- Dałem 2 wersje  bo szczerze 2 Mi się podoba bardziej no ale chyba to nie przeszkodzi co do postu ?

- Co do Lokacji bardzo mi się podoba ponieważ czuć klimat owej mapki , księżyc piękny   ten mrok i pełno szabrowników no coś cudownego aż kipi klimatem jak dla mnie epickie miejsce :) .

vsb.png

A oto mój faworyt. Miejsce oddające całą monumentalność Neverwintera, latające wyspy na tle zachodzącego słońca w Enklawie Protektora. Całość robi ogromne wrażenie jak na grę. Ogólnie podobają mi się nawet chmury, co w grach jest rzadkością. Całe tło jest przepięknie zrobione i aż chciałoby się tam kiedyś dojść. Za moimi plecami widać również zabudowy miasta, a w dali zamglone pola. Całość łączy się w miłą dla oka grafikę i można by rzecz "wygląda jak z bajki".

Blackdagger Ruins

wvw.png

Plaża, słońce, piasek, rum, piękne widoki, syreny wylegujące się na skałach, niezbadane ruiny, będące gratką dla poszukiwaczy przygód, wraki statków pełne różnych ciekawych rzeczy no i oczywiście skarby. Masa skarbów. Mój pies właśnie coś wywęszył. Ja w tym czasie się opalam, mimo że jest chłodny i mglisty poranek. A co tam! Jestem twardzielem. Ostatnio opalałem się w burzę. I przyznam, że ze skutkiem. Tak się opaliłem, że wszyscy myśleli, że jestem Tieflingiem. Przez dwa tygodnie piekło jak cholera i czuć było zwęglony boczek. Ah te pioruny... Po miesiącu zgłosiłem się do Kleryka. Nie, nie dlatego, że mnie coś tam bolało. Po prostu miałem dość zapachu boczku z grilla. Oho! Mój towarzysz chyba się do czegoś dokopał. Skarby, nadchodzę! Arr!

2u7r3i8.jpg 

Enklawa Protektora.

Miejsce wszystkim znane, pełne ludzi, questów, handlarzy. Jeśli chcesz coś kupić, sprzedać-zrobisz to właśnie tutaj. Lokacja jest bardzo ładna, otoczona wyspami, wypchana pięknymi, zdobionymi budynkami, pomnikami, z pewnością twórcy dobrze się spisali tworząc tak urodziwą lokację główną. Należy do moich ulubionych miejsc.

Katedra Helma.

iuvp.jpg

Dla mnie to miejsce jest bardzo klimatyczne,widać armagedon spadający z nieba wraz z tym bordowym niebem, uwielbiam takie lokacje gdzie widać że coś się już stało lub stanie.I jeszcze te kruki nad katedrą ahhh .

ps. ta lokacja wygląda lepiej bez UI ale na prośbę brodatego kilka postów przed tym daje z wyglądem menu.

0lr4.jpg

Czemu akurat ten ss? Ponieważ ukazuje ogrom zniszczeń i zmian w całym Neverwinter, a także w samym miasteczku w którym dawniej żyli ludzie, a aktualnie ich duchy i upiory, zaniedbałe miasteczko jest zarośnięte bujną roślinnością, a same budynki rozpadają się.  :(

Ciężko mi było wybrać odpowiedni SS ponieważ w grze znajduje się dużo przecudownych miejsc:D 

[EDIT]

c7d25eceab0328b9.jpg

Jes to lokacja The Kobold-Infested Sewer.Wybrałem to zdjęcie ponieważ jest tam mroczny klimat przypominający "Metro" albo moją piwnice :)
PS.
Jest edit bo nie spełniało wymagań konkursu.

Edytowano przez ZZmaster

azdd.jpg

Na miejsce swojego pobytu wybrałam aktywny wulkan, a dlaczego? Miejsce jest po prostu przepiękne, ilość szczegółów jaka została przedstawiona w tej lokacji jest przeogromna i ten smok leżący na ziemi, każdy jego szczegół jest w pełni oddany. Zdjęcie, na którym jestem z poległym smokiem przypomina nawet wielkie gniazdo.

PS. SS robiony długo przed konkursem, dlatego nie widać interfejsu.

Edit: zmieniony hosting zdjęcia

Interfejs dodany :)

gptt.jpg

Zdjęcie zrobione w jednej z dzielnic Neverwinter (kryształowa maska). Niby krwiożerczy Orkowy mistrz broni dwuręcznej, a jednak podziwia piękne widoki... (oczywiście chodzi o miasto ;))

eae46f2660b60f1b.jpg

"Tawerna Pod upadłą wierzą" Czemu właśnie tawerna ? Bo tylko tam można po ciężkiej przygodzie odpocząć, napić się dobrego trunku, podgrzać przy ognisku swoją kiełbaskę (tzn sobie podgrzać :) )     a ta tawerna jest najbardziej klimatyczna ze wszystkich tym bardziej że pod ogniskiem stojącym w słupie światła kryje się krypta z tajemniczym jegomościem w środku :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.