Skocz do zawartości
Phan

Oficjalna aplikacja Rocka na Androida

Aplikacja na system Android  

200 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy korzystał(a)byś z aplikacji na system Android (smartfon / tablet)?

• Tak
      152
    • Tak - ale nie mam urządzenia z Androidem
      20
    • Nie
      17
    • Nie, mam urządzenie z innym systemem
      11

Polecane posty

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jarock

Piszę Napisałem aplikację na Androida która spina wszystko w jednym miejscu, najważniejsza jest natywna obsługa kanałów/playlist na YouTube, włącznie z ich przeszukiwaniem.

Również dostęp do forum, bloga, facebooka, kalendarza itp.

Stworzona pod Androida 4.2 (z wsteczną kompatybilnością do 2.2) jak i również pod tablety.

https://www.youtube.com/watch?v=hquHhktgARE

Dodatkowo w planach są:

• widget
  • powiadomienia o wydarzeniach
  • obserwowanie zdefiniowanych wyszukiwań i powiadomienia o zmianach
  • logowanie się na własne konto YouTube
  • zapisywanie wyszukiwań - tzn. można sobie stworzyć np. "Walking Dead" zakładkę i zawsze mieć dostęp do aktualnych wyników wyszukiwania :).

Jak i inne rzeczy które jeszcze wymyślę, ale najważniejsze to co wy byście chcieli w tej aplikacji?

W tym temacie można zgłaszać wszelkie uwagi czy pomysły dotyczące dalszego rozwoju aplikacji.

Bardziej szczegółowe dyskusje na temat zmian, a w szczególności błędów proszę zgłaszać tutaj:

https://groups.google.com/d/forum/ja-rock-android lub emailem: [email protected]

Przyszłe większe aktualizacje będzie można dalej testować przed wydaniem:

https://groups.google.com/d/forum/ja-rock-android-beta

są plany żeby zrobić push (m.in. dlatego wymaga Androida 2.2), raczej nie w wersji 1.0, ale też myślę że to by było przydatne :)

Ja obecnie piszę tylko pod Androida lub strony www, więc ode mnie na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.

Co do live'ów to na pewno się temu przyjrzę, ale myślę że oficjalna aplikacja musi być i działać, YouTube też będzie wymagany by odtwarzać video (natomiast opisy i cała reszta będzie w aplikacji)

Obecnie też powstaje nowe API do odtwarzania YouTube tak by nie trzeba było przekierowywać do aplikacji, gdy tylko będzie dostępne to na pewno je dodam.

Ok, jak już będzie bliżej 1.0 to się odezwę, napisz mi jaką masz wersję Androida (jak i ewentualny custom rom) i jakie urządzenie.

Każdy kto chce pomóc w testach może mi takie pw napisać, odpiszę jak będzie czas na beta testy.

Wszystko fajnie, świetnie, ale nie mam androida. Aplikacja będzie z pewnością pomocna, aczkolwiek można skorzystać z kalendarza.

A czy Język od samsungu SDK dla bada  też obsługujesz ???

bo ja mam samsunga wave y i też bym chciał się bawić takim gadżetem  

Tylko na Androida, Bada nie jest zbyt popularna, jedyne co jeszcze się opłaca to iOS, może WP jeśli MS się uda, ale jakoś tego nie widzę.

Teraz jeszcze Ubuntu i Firefox chcą wejść na rynek, chociaż nie widzę żeby mieli zdobyć więcej niż Bada.

Widziałem jakiś projekt (chyba nawet polski) portowania Androida na Wave, może jest coś działającego :)

Też wchodzę. Sam pracowałem przy modyfikacji systemów na Adroida.

Mam o tym jakieś pojęcie. Jak będziesz chciał pomocy to pisz. Mam kontakty z ludźmi mających pojęcie w tym temacie, więc bardzo chętnie pomogę.

Info o mnie 

Jest jeszcze WiFi :)

Co do oglądania video raczej polecam bo u nas żaden operator nie ma internetu bez limitu, a to szybko zjada transfer.

A to LTE co się nim chwalą to policzyłem że przy ich miesięcznych limitach wystarczy na 10min...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez RS16
      Cześć. Od pewnego czasu regularnie biegam, jednak chciałbym znać swoje osiągi i to czy je poprawiam itd.
      Myślałem nad jakąś aplikacją, ale jestem kompletnie zielony tzn. nie wiem na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze aplikacji.
      Prosiłbym was o polecenie jakiś darmowych programów.
      Programy pewnie będą potrzebowały połączenia z GPSem, dlatego mam pytanie, czy GPS korzysta z internetu do działania, czy z czegoś jeszcze?
      Dzięki za pomoc
    • Przez Fluuuorek
      Heeej.
      Mam Tablet Yoga '10 chciałbym zmienić czcionkę jest to możliwe lub przez jakaś aplikacje? Mój android to 4.2.2 Bardzo ważne to dla mnie.
    • Przez PoznanskaPyra
      System Android znany z urządzeń mobilnych bez problemu można uruchomić na swoim komputerze PC. Zdradzę wam na to prosty przepis.

Potrzebne składniki

-VirtualBox
      https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads

-System Android w formie pliku ISO.
      https://code.google.com/p/android-x86/downloads/list 

Przygotowanie

1.Pobieramy VirtualBox-a. Poradnik jest pod Windows więc pobieramy wersje dla tego systemu

2. Teraz pobieramy Androida x86. Występuje on w różnych wersjach, ja wykorzystałem wersje podstawową.

3.Instalujemy VirtualBox

4.Uruchamiamy program VirtualBox

Cc-by_new_white.svg/64px-Cc-by_new_white.svg.png][/i][/b][/right]

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec