Skocz do zawartości
Phan

Oficjalna aplikacja Rocka na Androida

Aplikacja na system Android  

200 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy korzystał(a)byś z aplikacji na system Android (smartfon / tablet)?

• Tak
      152
    • Tak - ale nie mam urządzenia z Androidem
      20
    • Nie
      17
    • Nie, mam urządzenie z innym systemem
      11

Polecane posty

Wersja 2.5:

• Link do profilu Twitcha i innych w Live Info
  • Możliwość odświeżenia Live Info
  • Kalendarz JaRock Live na głównej stronie
  • Zaktualizowane biblioteki
  • Poprawki i inne zmiany

Niedawno Twitch w swojej aplikacji dodał obsługę linków www.twitch.tv/nazwastreamu i twtich.tv/nazwastreamu (pl. nie działa, ani linki te co wysyłają w mailu na powiadomienie ponieważ doklejają tam trackujący kod, JaRock sobie natomiast z tym radzi :) )

W związku z tym w prawej szufladzie zostały dodane linki do Dailymotion/Gamecreds/Hitbox i Twitch (DM i Twitch otwierają się w aplikacji DM/Twitch jeśli jest zainstalowana)

Twitch jest na Androida 4.0+

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.twitch.android.viewer

Przy okazji przypominam że te ikonki (tak samo YT/FB/G+/TS3) można przytrzymać dłużej i np skopiować link czy udostępnić.

Kiedyś już ktoś chciał żeby dało się otwierać w apce Twitcha, ale nie było to możliwe ze względu na ich apkę :)

Teraz skoro się już da to może komuś się przyda jeśli ma problemy ze streamem w JaRock.

Mam problem z ta aplikacja poniewaz na streamach Rocka nie mam glosu i nie mam jak go ustawic bo nie wyswietla mi sie dolny panel :/ a streamy z twitcha dzialaja bez problemu.

Słyszałem już o tym problemie, obecnie polecam aktualizację Androida do 4.4, wtedy nie trzeba Flasha i wszystko działa. Co do starszych wersji systemów to na chwilę obecną nie wiele mogę zrobić, Flash Player jest od dawna nie rozwijany i ma pełno błędów.

Wiem, ale na razie to jedyna opcja i raczej nie będzie innej. Tylko YouTube daje narzędzia żeby mieć live dla Androida 3.0+

Podobno ktoś coś robił nieoficjalnie. Ode mnie nie ma planów wersji na inne systemy niż Android. Są tylko plany ulepszania i rozwijania tej aplikacji.

U mnie na 4.4.3 wszystko śmiga prawie idealnie. Jedynie czasem po zminimalizowaniu aplikacja przełącza się e tryb horyzontalny i nie wraca do pionowego. Dzieje się to od ostatniej aktualizacji.

Hmm, próbowałem tak zrobić na 4.4.4 (4.4.3 miałem bardzo krótko i też nie pamiętam takiego problemu) ale mi się tak nie robi. A jakie to urządzenie? I czy z jakąś nakładką producenta typu TouchWiz. Ja sprawdziłem na Nexus 5 z oficjalnym Androidem.

No właśnie siedzę na 4.4.3, jadę na customie o nazwie Purity, przedostatnia dostępna kompilacja. Dodam, że dzieje się do dość rzadko, mniej więcej 2x na tydzień. Być może coś w romie się kiełbasi i wina leży po stronie mojego sprzętu.

Raczej wina romu, ja np na Galaxy Nexusie jeszcze niedawno siedziałem i na ParanoidAndroid 4.4.x i mieli bug że pełny ekran się wywalał, ale im to zgłosiłem i dałem jak najwięcej informacji i naprawili to przed wersją stabilną. Warto więc zgłaszać takie rzeczy twórcą romów.

Z tym że to ma miejsce Tylko w tej aplikacji, nigdzie indziej, dlatego mnie to nurtuje. A samo Purity wydaje się być bug free i battery friendly, dlatego na nim siedzę.

A dzieje się tak tylko na live i tylko na włączonym i jeśli wcześniej był pełny ekran używany itp? Jedynie gdzie jest blokowana orientacja ekranu to wtedy gdy włączamy pełny ekran na live.

Phan bedzie na apke mozliwosc przenoszenia tematow do kosza? Bo moge tylko ukrywac, zamykac i edytowac tytuly tematow, zas przydaloby sie wlasnie przenoszenie i mozliwosc edycji postow uzytkownika, bo z tego co mi sie zdaje mozna tak na PC

Pobierz sobie aplikację: Tapatalk Możesz się w niej zalogować na forum i masz wtedy pełny dostęp do panelu moderatora. Możesz edytować, usuwać, przenosić do kosza i wiele innych. Ja aktualnie korzystam tylko z tego ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez RS16
      Cześć. Od pewnego czasu regularnie biegam, jednak chciałbym znać swoje osiągi i to czy je poprawiam itd.
      Myślałem nad jakąś aplikacją, ale jestem kompletnie zielony tzn. nie wiem na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze aplikacji.
      Prosiłbym was o polecenie jakiś darmowych programów.
      Programy pewnie będą potrzebowały połączenia z GPSem, dlatego mam pytanie, czy GPS korzysta z internetu do działania, czy z czegoś jeszcze?
      Dzięki za pomoc
    • Przez Fluuuorek
      Heeej.
      Mam Tablet Yoga '10 chciałbym zmienić czcionkę jest to możliwe lub przez jakaś aplikacje? Mój android to 4.2.2 Bardzo ważne to dla mnie.
    • Przez PoznanskaPyra
      System Android znany z urządzeń mobilnych bez problemu można uruchomić na swoim komputerze PC. Zdradzę wam na to prosty przepis.

Potrzebne składniki

-VirtualBox
      https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads

-System Android w formie pliku ISO.
      https://code.google.com/p/android-x86/downloads/list 

Przygotowanie

1.Pobieramy VirtualBox-a. Poradnik jest pod Windows więc pobieramy wersje dla tego systemu

2. Teraz pobieramy Androida x86. Występuje on w różnych wersjach, ja wykorzystałem wersje podstawową.

3.Instalujemy VirtualBox

4.Uruchamiamy program VirtualBox

Cc-by_new_white.svg/64px-Cc-by_new_white.svg.png][/i][/b][/right]

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec