Skocz do zawartości
BizarreBgT

Problem ze Steam - brak wolnego miejsca aby zainstalować grę

Polecane posty

Siemanko! Mam pewien problem na steam, a mianowicie, gdy chcę zainstalować WarZ pisze, że mam za mało miejsca na dysku. Wolnego jest 400gb, a wymagane jest 2gb. Ma ktoś jakieś pomysły, żeby gra działała ? Odinstalowanie steam nie pomaga.

Czy lokalizacja instalacji Steam jest domyślna ? to znaczy 

C:\Program Files (x86)\Steam

Czy też utworzyłeś nowy folder ?

Jeżeli tak zrobiłeś sprawdź czy w jakimkolwiek miejscu w ścieżce dostępu nie ma polskich albo innych specjalnych znaków ? Na przykład

C:\Użytkownicy\Krzyś\Pulpit\Ściągnięte\!_STEAM\Gry_w_które_gram!!!

Wtedy pozostaje tobie przeinstalowanie Steam na dysk C od nowa 

Zawsze możesz spróbować jeszcze tych czynności

- Uruchomić aplikacje Steam jako Administrator - Prawy przycisk mysz na ikonce Steam i wybierasz Uruchom jako Administrator

- Jeżeli zainstalowałeś Steam po raz pierwszy i nie masz innych gier korzystających z tej platformy

usuń wszystkie pliki z tej lokalizacji C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps

- I chyba najprostszy scenariusz Masz dysk twardy w komputerze podzielony na 3 partycje Tam gdzie masz system operacyjny i zainstalowaną aplikacje

Steam nie ma już miejsca Mimo że na partycjach D i E masz jeszcze ponad 400GB Gry z Steam domyślnie instalują się na dysku systemowym

i nawet jeżeli wskazujesz inną lokalizację, na partycji systemowej zapisują się pliki tymczasowe

MaxiLager

Domyślnie steam mam zainstalowany na dysku E. Na dysku C nie znalazłem ŻADNEGO folderu pod nazwą steam. Polskich znaków też nigdzie nie ma. Uruchomiłem jako administrator i dalej to samo. Na innym forum polecili mi oczyścić rejestr easycleanerem, zrobiłem tak jak pisali no ale nic nie pomogło. Jakieś inne pomysły?

Dzięki za chęci pomocy, ale rozwiązałem problem. Otóż steam nie chciał pobrać jakiegoś pliku, zrobiłem reinstall steam i zapytało mnie czy loguje się z nowego komputera. Nie wiem o co chodziło, miałem wpisać jakiś kod, który przyszedł na e-mail wpisałem go i odpalił mi się steam. Klikam, żeby zainstalować WarZ  patrze i nagle się pobiera :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik