Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Sory ale te intro mnie nie zachwyca jest takie wolne 

i słabo zmontowane to tak jak byś wrzucił kawałek trailera i dodał do tego muzyke tak to dla mnie wygląda i jeszcze te gówniane efekty od youtube 

ja bym już po DICE nie dawał frostbite tylko bym to skrócił i dał momenty akcji najlepiek Cut-scenkowej :) 

@Valersen Twoje intro bardzo fajne:)

@Domieg Pierwsze intro jest moim zdaniem nudne i nie trzyma się kupy. Drugie intro moim zdaniem bardzo fajne i jedyne do czego mogę się przyczepić ( i to zrobię:)) to końcówka gdzie muzyka kończy się wcześniej niż obraz z napisem "Roj Playing Games". Trzecie intro znów bardzo fajne, ale końcówkę popsułeś totalnie. Nie dość, że muzyka kończy się bardzo gwałtownie to po planszy z logiem Roja niepotrzebnie dodałeś jeszcze Vaasa. Myślę, że wiesz o co mi chodzi:)

@RewengerO Intro jest bardzo kiepskie, niepotrzebnie tyle na początku czasu leci ta cała sekwencja Dice, Frostbite itd. Kiepsko zsychronizowana muzyka z obrazem no i sama muzyka, którą słyszę już w kolejnym intrze. Ale nie poddawaj się pracuj dalej to coś z tego będzie:)

@Tiver te czarne paski koło filmu STRASZNIE psują całość. Muzyka też wg. mnie nie pasuje.

@Quahod nie jest źle, aczkolwiek myślę, że mogłeś lepiej dobrać muzykę. :)

"Louder" pasuje do mojego intra, bo sceny były dobrane tak aby pasowały do muzy. Intro musi być przede wszystkim dynamiczne, muza to kwestia gustu.

Witam :)

Chce Wam przedstawić moje intro http://www.youtube.com/watch?v=9IQSLeUHidI

Co możecie o nim powiedzieć? :)

Twoje intro jest spoko, ale myślę, że jak na gry FPS to brakuję w nim trochę wykopu. ;p

A tak btw. zrobiłem ostatnio intro dla Rock'a do Don't Starve i zdobyło ono nawet małą sławę pod odcinkiem Rock'a ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IyyW3DkrNHc&lc=rVjPnC8xO_J3Y4Iu0b70tNehYtlZedmsH3n5wOftg3A

@PLDawid no nawet, tylko troszkę muzyczka słaba. Na początku jest fajnie, od tak przedstawienie wszystkiego, spokojne wejście, aczkolwiek później zabrakło już tego czegoś, co napędza te wszystkie intra.

@wojotss fajne, z pewnością jedno z lepszych pod tą grę jakie widziałem :).

@RewengerO - A więc: Intro za długie pod tak dynamiczną grę. Muzyka była już używana w niejednym intrze, staraj się szukać czegoś nowego. Poza tym intro nie jest złe, tak jak już mówiłem tutaj dynamika jest ale film jest za długi i po jakimś czasie trochę to wszystko nuży.

@wojotss - 1.Dobrze wykonane do filmu nie mam zastrzeżeń ale, muzykę mogłeś dobrać zdecydowanie lepiej. (A może to tylko mój niezbyt dobry gust ;) ) 2.Intro jest dobre, nie ma się do czego przyczepić aczkolwiek czegoś (sam nie wiem czego) mi w nim brakuje. 3.Mój ulubieniec, świetnie dobrana muzyka pod grę, film idealnie wpasowany, jedyne co mi się nie podoba to fragment od 0:06 do 0:10 niepotrzebnie wstawiony urywek z gry, moim zdaniem było to po prostu nie potrzebne. :D

@IkarosPL

1. Mnie tam muzyka nie pasuje. Co by nie mówić dubstep w intrze dobrze pasuje. :>

2. Jeden moment jest średni, ale reszta spoko. ;p

3. Noo, niestety tamten fragment jest średni, taka ta grafika drewniana mi się wydała w porównaniu z trailerem, ale za późno to sobie uświadomiłem. xd

4. Looknij jeszcze na intro 3 posty wyżej do Don't Starve ;)

@Rewenger0

Muzyka jest do dupy. Słyszałem to tysiąc razy i po którymś zaczęła mnie wkurzać. Potencjał intra zmarnowany, bo sam film nie był zły :/ No i nie ma w nim pierdzielnięcia xd

@Tiver paski wokół filmu nie wyglądają najlepiej. Muzyka nie zsynchronizowana z obrazem. Widzę pomysł w tym intrze, ale wykonanie trochę słabe. Próbuj dalej!
@Quahod całkiem fajne to intro:)
@PiotrossPL Powiem tak na początku coś mi ta nuta nie pasowała, ale im dalej tym lepiej. Ogólnie bardzo przyjemne intro:)
@PLDawid Intro z pomysłem, ale zgodzę się z przedmówcą, że troszkę się powinno rozkręcić bardziej po spokojnym wejściu!

@wojotss Nie mam uwag. Intro niesamowicie klimatyczne. Majstersztyk!

@Rewenger0 przedmówcy wyczerpali temat. Szukaj nowych kawałków do intr. Ludziom nudzi się słuchanie ciągle jednego i tego samego w każdym intrze:)
@wojotss Intro do DI moim zdaniem technicznie bardzo OK, ale nuta...nie koniecznie mi tu pasuje:) Intro do BF bardzo fajne:) Intro do Bioshock to znów świetnie wykonany materiał. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ten moment z gry, o którym pisał Ikaros. Razi w oczy:P Ale ogólnie bardzo klimatyczna muzyka, pasująca do całości:)
No to teraz moje najnowsze dziecko na zlecenie :P

@Tiver

Twoje intro samo w sobie jest w miarę niezłe, ale po pierwsze jakość jest straszna, są paski po bokach no i to co najbardziej mi doskwiera oglądając to intro to brak takiego przejścia z cichej muzyki do mocnego bass dropu, czy jak to się tam zwie.

@PLDawid

Oprócz tego, że muzykę słyszałem już wiele razy i bardzo jej nie lubię to intro jest mega chaotyczne i są straszne przeskoki co sekundę, aż epilepsji można dostać :/

A i tak przy okazji zarzucę intrem :)

http://www.youtube.com/watch?v=ksGnWuq2S2o

@RewengerO muzyka użyta w wielu intrach, a szkoda, bo jak napisał wojotss sam film nie jest zły, jedynie troszkę za długi. 

@wojotss

1. Muzyka totalnie nie pasuje. Tam powinno być tak, że się czuje klimat, a tak nie było.

2. Bardzo fajne intro, nie mam zastrzeżeń.

3. Kolejne bardzo fajne, a jedynym zastrzeżeniem jest ten moment z gry :P.

@splawik2309 bardzo fajne, muzyka też bardzo dobrze dobrana :).

@wojotss jak dla mnie muzyka nie skleja się z obrazem.

@PLDawid bardzo fajne :).

@wojotss z jednej strony fajne, z drugiej takie nudne - zabrakło jakiegoś zakończenia.

Mam do Was prośbę. Mógłby ktoś zrobić dla mnie krótkie intro podobne do tego jakie ma np. Ubisoft? Takie 5-10 sekund z napisem NewsGlock.

@wojotss bardzo fajne intro, nieźle dobrane sceny tylko szkoda że się tak nijak urywa, ale ogólnie + :)

Ps: mam prośbe, mój młodszy brat razem z klasą bierze udział w konkursie, wystarczy oddać głos i potwierdzić go emailem, potwierdzenie jest bardzo ważne! :),

pomożecie? ;) jest już ponad 100 głosów ale żeby udało się wejść do pierwszej 10, to przydałoby się jeszcze z 50 :)

http://www.fajnedyplomy.pl/konkurs/vote/contest/-5/entry/dzi

­eci-z-klasy-i-ze-szkoly-podstawowej-nr-2-z-sedziszowa

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik