Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

@Splawik2309 gratulacje, a outro świetne :).

Co do muzyki, to chyba wina youtube, ponieważ w Vegasie chodziło dobrze. Przejście w Falloucie rzeczywiście troszkę mi nie wyszło, a w tym z BF'a? Bo tam również było przejście.

Wpadłem na pewien pomysł. Co myślicie na temat pewnego rodzaju konkursu, że np. zrobimy tutaj w tym temacie konkrus na intro z jednej gry, będzie to gra w która ma zamiar grać Rock, podamy tutaj swoje skończone dzieła ( każdy po 1 ).

Na sam koniec, możnaby spróbować dogadać się jakos z Rockiem, aby najlepsze intro, które zwycięży użył je na swoim kanale bądź Rock Live.

Wzięło by się ze 2-3 osoby, które wybrałyby najlepsze intro ( w tym Rock ).

Co wy o tym sądzicie ?

@TheGlockPL Dzięki za gratulacje. Co do przejścia w BF to osobiście nie przeszkadza mi tak jak w Fallout, jest jakby bardziej zjadliwe:) Nie wiem jak to ująć- po prostu jest OK :) Z tą kończącą się nagle muzyką na końcu to nie umiem Ci powiedzieć co może to powodować. Sprawdź czy nie ma takiego niechcianego efektu po wyrenderowaniu filmu:)

@IIoydsDS pomysł jest rewelacyjny, kwestia jest tylko taka czy uda się to przeprowadzić i jak Rock by się na to zapatrywał :) Ja jestem jak najbardziej za!

Czy jest tutaj osoba, która zechciałaby zrobić dla mnie intro&outro dla filmów? 

Jeśli zrobi to ktoś w czynie społecznym to świetnie, aczkolwiek jeśli ktoś zrobi coś imponującego chętnie zapłacę.

Pozdrawiam

Sory za dłuższą nieobecność ale Testy dają w kość.. A co Do Intra zawsze chętny :)

Od teraz będę starał się komentować regularnie i od czasu do czasu coś wrzucić ;)

Nie będe gorszy też wrzuce syboliczne 5 groszy od siebie :)

Ja zrobiłem tego naprawdę dużo przez mnie te "intra" są oceniane na Good:) 

Ale szukam kogoś kto Profesjonalnie podejdzie do tych krótkich filmików

Serdecznie zapraszam na seans oraz na jakieś opinie na temat moich prac 

Dodam że zacząłem pracować z filmami ok 5 miesięcy temu więc mam już wprawę :)

http://www.youtube.com/watch?v=2_JGJxl0InI

http://www.youtube.com/watch?v=CpmTxUoynq4

NAJPOPULARNIEJSZE NA MOIM KANALE 

http://www.youtube.com/watch?v=lpbS7LQtiHk

to intro nie było oficjalnie publikowane na moim kanale dostęp macie tylko z tego linku 

http://www.youtube.com/watch?v=K-YuSevJ9rY

TERAZ FILMY DLA ROCKA :) 

]

]

(filmy rocka nie chciały się otwierać więc dałem normalne hiperłącza :)

pozwole się też pochwalić najnowszą produkcją na moim kanale 

jeśli chcecie intro to za suba :) zrobię wszystko co w mojej mocy :)

fajne mam też inne filmiki zachęcam do odwiedzenia kanału youtube.com/domi6602

a was forumuiwcze proszę o opinie :) Pozdraiwam 

Tiver, Moim zdaniem muzykę można było wykorzystać troszkę inaczej, na początku spokojnie romansidło :), a potem z ostrym Pier*.... tak aby monitor się zatrząsł od dawki emocji, energii i dawki adrenaliny sączącej się z ekranu.

Ech A miałem pisać tylko o Intrze Tivera a tu nagle Domieg... Dzięki! :D

A wiec tak,

-Po pierwsze i najważniejsze! Do reklamowania się jest specjalny dział( ,http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/69-zaprezentuj-sw%C3%B3j-kana%C5%82/ ) na przyszłość staraj się tam umieszczać info takie jak na końcu posta.

-Intro nr1. Toczy się w tempie jednostajnym, prostoliniowym. :D Jest po prostu nużące moim zdaniem albo na początku zaczynasz spokojnie a potem wchodzi ostra muzyka, albo od początku jedziesz z ostrym kawałkiem. A no i albo ja mam coś źle albo jest ono za ciche.

-Intro nr 2. Intro zachowane w dobrym klimacie. Akurat tutaj to co napisałem troszeczkę wyżej się nie sprawdza ale na pewno sam najlepiej wiesz jaką muzykę wstawić do jakiego intra. :D

-Intro nr3. Intro naprawdę mi się podoba, momenty filmu wpasowane w muzykę. Nie podoba mi się jedynie jak wbija napis "Roj-playing games" ale reszta jak najbardziej ok.

I to by było na tyle sory Domieg że tylko trzy, ale na prawdę ja zamiast się uczyć komentuje Intra. :D Następnym razem będzie więcej

Tiver, Moim zdaniem muzykę można było wykorzystać troszkę inaczej, na początku spokojnie romansidło :), a potem z ostrym Pier*.... tak aby monitor się zatrząsł od dawki emocji, energii i dawki adrenaliny sączącej się z ekranu.

Ech A miałem pisać tylko o Intrze Tivera a tu nagle Domieg... Dzięki! :D

A wiec tak,

-Po pierwsze i najważniejsze! Do reklamowania się jest specjalny dział( ,http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/69-zaprezentuj-sw%C3%B3j-kana%C5%82/ ) na przyszłość staraj się tam umieszczać info takie jak na końcu posta.

-Intro nr1. Toczy się w tempie jednostajnym, prostoliniowym. :D Jest po prostu nużące moim zdaniem albo na początku zaczynasz spokojnie a potem wchodzi ostra muzyka, albo od początku jedziesz z ostrym kawałkiem. A no i albo ja mam coś źle albo jest ono za ciche.

-Intro nr 2. Intro zachowane w dobrym klimacie. Akurat tutaj to co napisałem troszeczkę wyżej się nie sprawdza ale na pewno sam najlepiej wiesz jaką muzykę wstawić do jakiego intra. :D

-Intro nr3. Intro naprawdę mi się podoba, momenty filmu wpasowane w muzykę. Nie podoba mi się jedynie jak wbija napis "Roj-playing games" ale reszta jak najbardziej ok.

I to by było na tyle sory Domieg że tylko trzy, ale na prawdę ja zamiast się uczyć komentuje Intra. :D Następnym razem będzie więcej

tak racja intro od far cry 3 jest za ciche gdyż  domieg (czego pisze o sobię w trzeciej osobie ?) 

zamiast ściszyć dziwięk w słuchawkach to przyciszył  cały master sound co wynika że jest cicho :\

ogólnie dzięki za opinię bo właśnie na takich opiniach będę się starał robić coraz lepsze filmy :) 

Intro 1: Jak dla mnie nudne. Muzyka beznadziejnie dobrana (tak już się uczepiam dupstepu) i wyszło bardzo słabo.

Intro 2: Te akurat bardzo fajne, z fajnym klimatem.

Intro 3: Mi się podoba, jeszcze lepsze niż to z Falloutem. Jedynie rzeczywiście troszkę napisu można się przyczepić.

Intro Rocka 1: Kiepsko dobrana muzyka, nie ma klimatu Star Wars'ów.

Intro Rocka 2: Bardzo fajne, nie ma się jak dla mnie czego przyczepić.

Intro Rocka 3: Muzyka w miarę fajna, aczkolwiek całość troszkę przynudza. 

Twój specjał: Jak zauważyłeś w większości trailerów jest taki fajny klimat, u Ciebie tego nie ma. To po prostu urywniki z gameplay'a z muzyką. W różnych tego typu produkcjach MUSI być tak, że zamiast "Ile jeszcze...?" będzie "Już?".

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik