Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Witam! :)

Chciałbym zaprezentować swój kanał poświęcony Introm, Trailerom oraz Fan Artom :)

http://www.youtube.com/user/PiotrossPL?feature=watch

To próbka moich filmików:

Intro do Borderlands (udało mi się dostać do jednego odcinka z tym intrem na Rock Live)

http://www.youtube.com/watch?v=sr7VMyFJvjg

Intro Far Cry 3:

http://www.youtube.com/watch?v=4ExsFOFGn7U

Intro Battlefield 3:

http://www.youtube.com/watch?v=b7sH4MVUM4w

Intro Saint's Row:The Third

http://www.youtube.com/watch?v=2xHKKPmQ1_Y

Proszę o ocenę i komentarze :)

Co do pierwszego: lekko za długie. Jak dla mnie można by lekko skrócić. Tak cała reszta jest dobra. Wiele ciekawych zmian.

Co do 2iego intra: jest w sam raz jeżeli chodzi o czas. Jednak jak dla mnie za wiele przejść. Nie zdążywszy złapać sceny już zaczyna się następna. Wszystko za szybko Miga w pewnych momentach, ale niem w całym filmie. Dobrana muzyka, ciekawe scenki, fajnie się ogląda.

Reszty nie widziałem. Potem dam kom.

To lecim dalej :P
@GecG835 intro do God of War jak najbardziej ok chodź przyznam,że muzyka totalnie nie w moim guście :P
Dalej jeśli chodzi o intro do Gears of War, to jest ok chodź też odniosłem wrażenie jak kolega Kubox, że coś tam na końcu nie gra:)
@PiotrossPL Intro do Borderlands sympatyczne i w sumie nie idzie się przyczepić:)
Intro do Far Cry 3 no cóż mam tu pare uwag np. do muzyki, która nie pasuje do wszystkich scen z intra. Dodatkowo intro kończy się ni w 5 ni w 9, brakuje jakiegoś napisu, planszy.

Intro do Bf ok chodź troszkę muzyka nie zgrywa się z obrazem na początku (moje wrażenie)
Intro do Saint's Row jest ok chociaż może ciut za długie:)
Ogólnie jest ok :)

Taki mały introwy offtop na koniec. Wiecie wytworzyła się wokól tego tematu  bardzo sympatyczna i fajna mini-społeczność, która naprawdę wydaje mi się, wspiera się i pomaga w miarę możliwości służąc radą. Ale nie uważacie, że dobze by było, żeby chociaż raz za czas Rock rzucił tu okiem i "potraktował" nas w pełni profesjonalną opinią?
Pozdrawiam i dziękuje za współpracę!

@PiotrossPL wypowiem się o trzech intrach, bo to od SR III nie chciało mi się załadować :).

Borderlands - świetne intro ;).

Far Cry 3 - na początku trochę nie pasuje muzyka.

Battlefield 3 - Bardzo fajne :).

Dzięki wielkie za opinie :)

@Kubox co do drugiego intra, Far Cry 3 kojarzy mi się z szybka dynamiką gry wiec taki zabieg z szybkimi scenami,przejściami miałem w założeniach, Twoje odczucia - rozumiem. :)

@TheGlocKPL spróbuj jeszcze z SR3, mi ładuje,innym z tego co widzę chyba również też :)

pozdrawiam.

Gość faroxim   
Gość faroxim

@Up po pierwsze dużo za długie(30sekund max),po drugie to łysy trailer.

@PiotrossPL

Jak dla mnie momentami w Twoich intrach nie wyczuwam kompatybilności muzyki z obrazem, dowodem tego jest intro do FC3.
Ale tak ogólnie to bardzo fajnie, czasami jeszcze są za długie.

Tak btw. wydaje mi się, że masz partnera na YT z 6 subskrypcji ?

Jak dla mnie  też. Muzyka nie pasuje do takiej gry. Ta gra to eksplozje i ruch. Muzyka przynudza, zamiast zachęcać.

Większość materiału jest skopiowana z oryginalnego trailera do END GAME> takie intra jak dla mnie nie mają sensu.

Jednak masz gratulacje na zachętę.

@TheGlocKPL

co do fallout graficznie spoko, ale muzyka tak dziwnie wyszła, a szczególnie to przejście w 9 sek tak strasznie niepłynne

battlefield 3- grafika, muzyka- git, ciekawe sceny i ogólnie wszystko pasuje przez co intro bardzo fajne, jak dla mnie dużo lepsze niż to pierwsze :)

No to lecimy nadrabiając zaległości :)
@Chester co do Twojego intra to wszystko już moi przedmówcy Ci ładnie wytłumaczyli.

@TheGlockPL W obu intrach (Fallout 3 Bf 3) muzyka urywa się na końcu:) No i w Falloucie faktycznie muzyka nie przechodzi zbyt naturalnie w 9s. Po za tym bardzo OK:)
@PiotrossPL Intro do God of War moim zdaniem bardzo udane:)

@Tiver Tak jak koledzy wyżej słusznie zauważyli, muzyka nie pasuje totalnie. Zwracaj bacznie uwagę na utwory jakie wybierasz, bo to przynajmniej 90% sukcesu:)
@PiotrossPL intro do NFS'a jest naprawdę udane:)
Ok na koniec pochwale się, że udało mi się, i w ostatnim odcinku SimCity na kanale RockLive

można zobaczyć moje intro jak outro:)
Pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik