Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Moim zdaniem całkiem nieźle, ale (tak, zawsze jakieś musi być):
-jak dla mnie troszkę muzyczka nie pasuje (ale to jest akurat kwestia gustu), i czasem nie jest za bardzo z obrazem zsynchronizowana
-jakość video jest kiepskawa( mam wrażenie, że na siłę rozciągnąłeś do 1920x1080)

-to intro jest do BF'a i COD'a a na końcu dałeś Assassina?:o (toszkę nie konsekwentne :P)

Moim zdaniem jak na pierwsze  intro to i tak całkiem dobre:)

Muzyke radziłbym brać bardziej oryginalną, chyba większość nas wie, z czego skorzystałeś.
Fragmenty, jak i jakość obrazu jest na YouTube w formacie FullHD, niestety wideo ma kiepską jakość.
Niekiedy fragment jest na całym obrazie, niekiedy jest 16:9 czyli są czarne paski.

No i na końcu AC3 ;)

"Maxis" tylko na końcu. Staraj się nie stawiać "takich rzeczy" na początku bądź w trakcie filmu bo moim zdaniem wtedy "akcja" dziejąca się na ekranie zwalnia. Troszkę urwany koniec psuje też zabawę. I Mogłeś też wstawić coś żywszego jak np. katastrofa :D . Tyle moich uwag, na przyszłość zapamiętaj jedną zasadę "Im intro bardziej dynamiczne tym lepsze" sam jeszcze tego nie pojąłem ale już wiem że zasada się sprawdza ;)

splawik Dobre, nawet bardzo szczególnie ten napis na końcu. Nie mam uwag.

Halucyn, Fajnie, zbyt gwałtowne zakończenie moja jedyna uwaga. (Zdaje mi się ale chyba jest też troszeczkę monotonne choć pewnie się mylę) ;)

@Jachim - 8.5/10. Dlaczego? Całość prezentuje się świetnie, tylko zakończenie trochę kiepskawe. Mówię o tym feel the battle, zmienionym dźwięku.

@Tiver - 8.5/10 - Zbyt gwałtowny start, tak, jak to napisał YooMan95.

@splawik2309 - 10/10 - Świetne, i tyle!

@Halucyn - 9/10. Trochę za szybki koniec, i nie lubię dubstepu, ale to kwestia gustu :).

@splawik2309 - bardzo dobre intro. ;)

@Halucyn - intro dość dobre, ale niestety, mnie odraża dubstep, który już jest wciskany na siłę wszędzie, a jak na mój gust do tej gry tutaj nie pasuje + urwanie sie intra na koniec też nie należy do lepszych stron.

@Jachim - jak na pierwsze intro to dobra robota ;)

@Tiver takze, jak na pierwsze intro dobra robota, lecz następnym razem staraj się do takiej muzyki dynamicznej niekiedy dać krótsze fragmenty, lepiej to wygląda całościowo i bardziej scalać z muzyką ;)

Już stare, muzyke taką sobie wybrał zamawiający także wyrozumiałość ;)
http://www.youtube.com/watch?v=0cEj54krgq8

Tiver co do pierwszego intra to kończy się gwałtwnie, i jak dla mnie (kwestia gustu) dubstep tam nie pasuje.

Drugie jest jescze gorsze, muzyka nie jest dopasowana do tego co się dzieje na ekranie.

Drugie moje intro, tym razem chyba już lepsze, wziąłem do siebie wiele rad, m.in zbyt gwałtowne zakończenie i nie pasująca muzyka do filmu.

@up Napis końcowy strasznie słaby, jeśli masz zamiar czarować jakimiś prostymi efektami w Vegasie to lepiej tego nie rób, daj małą czcionką, białą napis przedstawiający swój nick, o wiele lepiej wygląda.

Jak dla mnie scenki są zbyt długie, a co do muzyki to opinia subiektywna - nie pasuje mi ona, może dlatego, że nie lubie tego gatunku muzyki.

Zgadzam się z przedmówcą prawie ze wszystkim. Jedynie z czym się zgodzić nie mogę to punkt odnośnie muzyki. Rozumiem, że jest to opinia subiektywna, ale moim zdaniem ( choć też nie lubię takiej muzyki) tski utwór pasuje do kontentu przedstawianej gry- czyli typowej siekanki.:-)

Ok lecimy bo trochę się nazbierało: (Od góry)

IIodys- Wszystko na swoim miejscu. Szczególnie momenty z SCII moim zdaniem świetnie dopasowane.

Tiver- To na co zwracamy uwagę w każdym Poście! Gwałtowne urywanie się intra nie jest dobre! Przynajmniej akurat nie w tym wypadku(Intro wyżej od twojego zakończenie jest tak dopasowane że gwałtowny koniec nie przeszkadza). Ogólnie Intro trochę krótkie jak dla mnie ;) Postaraj się poprawić dynamikę ale tak aby ona pasowała do muzyki i do samego filmu, bo Intro to nie tylko zlepek przypadkowych fragmentów Trailera gry ale wbrew pozorom, musi ono tworzyć jakąś logiczną całość.

TheGlock- Przedmówcy powiedzieli chyba już wszystko. Na ten moment nie mam nic do dodania.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik