Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

@PanSmile, a gdzie tu ryzyko, ktoś oceni Twoją pracę, pomoże, coś podpowie, taka krytyka jest najlepsza ;p

Ja dawno się nie udzielałem, więc na rozgrzewkę jadymy xd Od razu mówię, że to jest moje zdanie i niekoniecznie się mogą inni zgadzać z tym, ale raczej głupot nie gadam ;p

1. Muzyka w intrze na początku jest spokojna a te przejścia są za szybkie. Powtarzanie tego samego przejścia między klipami jest do dupy, aż oczy bolą jak co chwilę mryga ;p I staraj się dopasowywać przejścia lub jakieś fragmenty z klipu pod muzykę, dużo lepiej się to prezentuje wtedy

2. Jedynie co to ten wybuch w 12-13 sekundzie przesunąłbym do 14, żeby pod muzykę pasowało, a tak to nawet mi się podobało :)

3. Nawet fajnie się ogląda, ale ja bym nie dawał aż tyle tych przejść, że pomiędzy jest czarny ekran na chwile, jak jest szybka część piosenki to powinieneś jakieś szybsze przejścia dawać,albo nawet jeden po drugim, bez przejść, bo, moim zdaniem, takie przyciemnienie zabiera troche dynamiki.

PS: Fajna nutka w tym 3, będzie co słuchać :P

Jaki program jest najlepszy do montażu filmików : Adobe premiere pro , sony vegas pro , camtasia studio .

Napiszczie plis .

Muzyka pasuje jak gofry z sosem czosnkowym :kappa:

Niby ten sam kolor, a jednak...

Mądralo no to jaka muzyka by pasowała ? :P

Jaki program jest najlepszy do montażu filmików : Adobe premiere pro , sony vegas pro , camtasia studio .

Napiszczie plis .

Mądralo no to jaka muzyka by pasowała ? :P

Zależy w czym Ci wygodniej edytować. Sony Vegas jest prostszy w obsłudze. A co do muzyki, to musisz patrzeć co się dziele na filmie. Tutaj akurat by pasował bardziej kawałek rockowy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik