Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Czy mogę je sobie wykorzystać pod swoimi filmami z TF2 jak zacznę nagrywać? Oczywiście w opisie dam linka do Twojego kanału :)

Nie widzę przeciwwskazań :)

skąd bierzecie nutki? Bo nie są z tych znanych (chyba). Bierzecie je z jakiś stronek, czy po prostu zasłyszane przez was kiedyśtam? Bo sam mam często problemy z doborem dobrej muzyki pod jakieś intro ;p

skąd bierzecie nutki? Bo nie są z tych znanych (chyba). Bierzecie je z jakiś stronek, czy po prostu zasłyszane przez was kiedyśtam? Bo sam mam często problemy z doborem dobrej muzyki pod jakieś intro ;p

Co kto lubi do muzyki w intrze, ale ja polecam takie zespoły jak Two Steps from Hell, Immediate Music, czy też X-Ray Dog.

A to moje intra, nie wiem jeszcze czy Rock rozpatrzył je pozytywnie:

http://www.youtube.com/watch?v=wQVLQdtLM2k                                                                      

http://www.youtube.com/watch?v=_ob91UDF__M

A to są moje 2 intra dla kolegi, zapraszam do oglądania i ocenienia.

Intro do League of Legend

Intro do Battlefield 4

@up

@ME3 nawet fajne, ale z czasem robi się nudne.

@FIFA14 jakoś mi tu muzyka nie pasuje

@LoL fajne, ale za długie. W 25 sekundzie mógłbyś już wrzucać napis League of Legends, który IMO i tak był za długi.

@BF4 fajne, ale mogłeś albo w ogóle nie wrzucać tej 4, albo dodać gdzieś Battlefield 4 :).

Ostatnio zainteresowałem się przeróbką obrazów 2D do 3D (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i wyszło mi coś takiego, nie jest idealnie ale myślę, że mogło być gorzej :P

Mimo wszystko czegoś mi tu brakuje...

Krótkie intro do BF4

http://www.youtube.com/watch?v=PXrhE9dUbQk&feature=youtu.be

Edit, jak wstawić link do YT tak by mógł być odtwarzany na stronie? Nie widzę takiej opcji :X

Edytowano przez MaxiLager
Ahrr ! Zrobione ;) MaxiLager

Widzę ktoś już się przygotowuje na bitwe hehe, Jak dla mnie troszke za dużo tego efektu "psucia się ekranu" czy jak to nazwać, który się powtarza ciągle ;p Ale co mi się w twoich filmikach ostatnio podoba, to te migotania pod muzyke są na prawdę fajnie zrobione, w jakiś szczególny sposób je robisz?

Tu bardziej chodzi o wyczucie oraz dobranie dobrej muzyki :). Jak dla mnie muzyka w intrze jest najważniejsza. Jak mam dobrą muzę reszta przyjdzie sama. Jeżeli chodzi o te migotania, to poprostu jest jedna scena, która jest przecięta w paru miejscach i nałożony efekt Fade Out. Robiąc tak pare razy wychodzi właśnie takie miganie jakby :P

Oto moje najnowsze intro, z którego jak na razie jestem najbardziej dumny :D Przy okazji witam wszystkich, jestem nowy na forum :)

Reinholt naprawdę dobra robota. Świetnie dobrana muzyka budująca klimat. Obraz jak dla mnie bardzo dobrze współgra z muzyką, ja tam żadnych większych nietrafień nie dostrzegłem :D Masz fapkę :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik