Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Nie chciało mi się ostatnio wrzucać tutaj intr, ale jak już wklejam to cztery na raz ;d

Następne:

Oraz jeszcze dwa, niestety jest limit filmików, więc tutaj podaję tylko luźne linki

http://www.youtube.com/watch?v=yRWYr9NA2Jw&feature=c4-overview&list=UUvvnJAJWdX5Z1UWrG7AsNlw
http://www.youtube.com/watch?v=aoQVrR5ghPY&feature=c4-overview&list=UUvvnJAJWdX5Z1UWrG7AsNlw

@wojotss

1. Kiepskie, nie wiem czy to kwestia gustu czy czego.

2. Bardzo fajne :).

3. Gdzie zgubiłeś klimat? :/

4. Nie jest źle, nawet ten dubstep mogę znieść.

@up

Bardzo fajne, czym zrobiłeś?

Widzę dużo osób bawi się tu w AAE etc. Więc pokażę też coś od Siebie. ;)

(YT zepsuł dźwięk przy transferze)

(kolejny raz YT zniszczył dźwięk, przez co musiałem dodać gotowy w edytorze)

Wszystkie pracę, były robione od podstaw w Cinema 4D r12. Lekkie CC w Vegas'ie Pro 9.0c (obecnie pracuję na Pro 12.0 oraz na Cinema 4D 2013). ;)

http://www.youtube.com/watch?v=zYpKtO7QLuk&feature=c4-overview&list=UUvvnJAJWdX5Z1UWrG7AsNlw

@TheGlocKPL

Wiesz, skomentuje jedną rzecz. Twoje zdanie na temat trzeciego intra (AC: Brotherhood). Wiesz, każdy ma inne odczucia związane z grą - co prawda Three Days Grace nie jest utożsamiany z klimatami sprzed 300 czy tam 400 lat. ;p Ale wydaje mi się, że ta piosenka w miarę pasuje.

Jednakże gdybym miał zrobić intro, które dla mnie byłoby w cholerę klimatyczne (do AC:B) to użyłbym muzyki The Axis of The Awesome - Four Chords

Ale tego nie zrobię, bo średnio się nadaje do tej gry, za to CALUSIEŃKIEGO Brotherhooda przeszedłem wsłuchując się naokrągło w tą nutkę. I nawet teraz jak ją sobie odtwarzam to przed oczami widzę sceny z gry. 

Dziękuje za wysłuchanie, profesor wojotss aka CyganQ aka McQuicks aka QuickCygan :D

@wojotss 

Zwiastun fajny, a co do jeszcze AC. Muzyka nie jest zła, mogłeś gorzej wybrać, ale też nie jest czysto klimatyczna :). Ogółem takie lepsze niż gorsze :).

@up trochę jakieś dziwne, ale to chyba kwestia gustu.

@Edit: Teraz ja! Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned: 

Przepraszam za bierność w temacie załatwianie  Lo, i te sprawy trochę długo to trwało ale wreszcie się dostałem( i to wcale nie do najgorszego)! Komuś musiałem się pochwalić :D

A więc tak: Wojo, zwiastun jak najbardziej mi pasuje. Fajne dobrana muzyka, do tego podoba mi się tekst (jako grafika, fajna tekstura i kolory) ;) Ogólnie nie ma się do czego przyczepić.

Hej:)
Szykując się do bitw na intra postanowiłem spróbować coś zrobić a właściwie przypomnieć sobie jak się to robi^^
Zainspirowany intrem z serialu Breaking Bad (ulubiony serial Rocka, mój zresztą chyba też) stworzyłem intro Rock Live Breaking Bad Style:)

Oto ono:

A tutaj oryginał :)

Jestem zadowolony z efektu biorąc pod uwagę, że intro powstało przy użyciu Camtasii Studio, Painta i Gimpa:)

Nawet, nawet - tylko coś średnio Ci wyszedł ten moment jak jest ta 'plansza' :D Ale efekt spoko

A oto moje nowe intro, dalej mam wielkie problemy z Premiere Pro, ale użyłem innego programu i wyszło jak wyszło ;)

@splawik

Nawet fajnie to wygląda, ale same plansze z pierwiastkami są średniackie :P

@wojotss

Spróbuj kiedyś z inna muzyką, bo widzę Rise Against u ciebie dominuje :D

Mam tu garść intr, za dużo ich jest, żebym tu linki po kolei wrzucał, zapraszam do oceny :)

http://www.youtube.com/playlist?list=PLTw3nQ6NnKkQa40mX65HWVIKnGdEBzzX-

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik