Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Dosyć dobre intro, lecz mój gust muzyczny jednak nie pozwala mi żeby mi się spodobało. No ale kwestia gustu i wydaje mi się, że jest ok.

To wytłumacz o co Ci chodzi. Przecież wyobrażanie sobie jak coś powinno wyglądać jest chyba najlepszym rozwiązaniem. A pasująca muzyka to łatwo, wystarczy wyobrażać sobie podczas słuchania muzyki :).

Taka podpowiedź, nawet nie wiem czy przydatna. Jak robisz zwiastuny jakiegoś kanału to wrzucaj więcej gier, chyba, że ta osoba nagrywa tylko tyle ile było na filmie. 

Ale ogółem bardzo fajne, tylko warto wspomnieć jakie filmy. Bo jest napisane "Filmy", ale nie wiadomo jakie :).

To wytłumacz o co Ci chodzi. Przecież wyobrażanie sobie jak coś powinno wyglądać jest chyba najlepszym rozwiązaniem. A pasująca muzyka to łatwo, wystarczy wyobrażać sobie podczas słuchania muzyki :).

Dopasować muzykę do klimatu filmu nie jest trudno. Chodzi mi o to, skąd bierzecie te wszystkie piosenki. Co wpisujecie w google/YouTube żeby znaleźć jakieś dobre kawałki, które pasowałyby do filmu.

Dopasować muzykę do klimatu filmu nie jest trudno. Chodzi mi o to, skąd bierzecie te wszystkie piosenki. Co wpisujecie w google/YouTube żeby znaleźć jakieś dobre kawałki, które pasowałyby do filmu.

Eurion, muzyki nigdy nie słuchałeś? Poszperaj po znajomych co słuchają itp itd, co ty słuchasz i może Ci się kiedyś coś nasunie. Nic nie da się znaleźc po prostu musisz słuchac muzyki......

^Up

Tam1ek jakim programem to robiłeś? [Napisy zwłaszcza :P] A filmik fajny.

Eurion, muzyki nigdy nie słuchałeś? Poszperaj po znajomych co słuchają itp itd, co ty słuchasz i może Ci się kiedyś coś nasunie. Nic nie da się znaleźc po prostu musisz słuchac muzyki......

^Up

Tam1ek jakim programem to robiłeś? [Napisy zwłaszcza :P] A filmik fajny.

Vegas + Adobe

@Tam1ek widać że była to ciężka praca, ale jednak coś u mnie powoduje, że jest to troszkę nudne. Nie wiem czy to przez fakt, że muzyka mi nie przypadła do gustu, ale troszkę mnie znudziło. Film świetny, jak zresztą wszystkie, ale jakoś nie podoba mi się w 100%. Zapewne tak jak wspomniałem kwestia gustu. Ale mimo to szacun za filmik :).

Btw. czy od Tribute nie ma tego tematu? http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/329-gaming-tributedlugie-kompilacje-z-trailerow-gier/

@Tiver nawet fajne :).

@Tam1ek widać że była to ciężka praca, ale jednak coś u mnie powoduje, że jest to troszkę nudne. Nie wiem czy to przez fakt, że muzyka mi nie przypadła do gustu, ale troszkę mnie znudziło. Film świetny, jak zresztą wszystkie, ale jakoś nie podoba mi się w 100%. Zapewne tak jak wspomniałem kwestia gustu. Ale mimo to szacun za filmik :).

Btw. czy od Tribute nie ma tego tematu? http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/329-gaming-tributedlugie-kompilacje-z-trailerow-gier/

@Tiver nawet fajne :).

Szczerze? Zapomniałem o tym temacie :) 

@Eurion

Ja np. jak potrzebuję intro do hmm... powiedzmy Diablo III albo jakiejś gry MMO - w średniowiecznych klimatach itd. zacznę szukać w Two Steps From Hell.

Jeśli potrzebuję intro do np. Battlefield 3 to poszukam piosenki od Hollywood Undead, The Instrumental Core, piosenek, których kiedyś słuchałem, czasami z intro Rock'a itd.

Co do intr u Rock'a. Czasami wręcz przeglądam wszystkie intra twórców intr u niego i szukam dobrej muzyki. ;p

Jeśli na co dzień słuchasz muzyki to nie będziesz miał większego problemu ze znalezieniem muzyki.

Ja na pewno nie mam z tym problemu.

Pozdrawiam, QuickCygan ;) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik