Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Świetne, naprawdę Konami takiego traileru by się nie powstydziło. Widać dużo włożonej pracy i możesz być na prawdę z siebie zadowolony. ;)

Konami to tylko firma, Kojima to Bóg :D 

W miarę fajny zwiastun :).

A temat? Przewiń sobie na początek tematu i zobacz czy ktoś kto tam się wypowiadał się jeszcze wypowiada. Poza Ikarosem nikt :). Ile osób się tutaj regularnie wypowiada? 3-4? Trochę szkoda, że Rock omija ten dział (a przynajmniej tak mi się wydaje) bo wygląda coraz lepiej. Gdyby ktoś tutaj zrobił taką chociaż rozpiskę kto zrobił intro dla Rocka, jakie trzeba robić, przydatne materiały do intr to nie tylko temat, a cały dział by odżył. No ale komu chce się coś takiego robić?  :)

W sumie nie ma co ukrywać, ja też się trochę opierdzielam. Rzeczywiście może należy coś zrobić żeby odświeżyć ten temat? Panowie burza mózgów! Jakie mamy pomysły na ten dział?

Może powiązać to bardziej z "Zrób intro" u Rocka? Robić tematy pod grę do której potrzebne jest intro i wtedy Rock (lub ktoś inny) wchodziłby, robiłby taki temat, po jakimś czasie wybierał najlepsze i tak ciągle by było. Ożywiłoby to bardziej dział jak i zapewne oczyściło troszkę maila :). Można też wrzucać tu jakieś poradniki jak robić dobre intra, aby zachęcić tych nowych :).

Z tym powiązaniem może być trudno. O ile mi się zdaje wszystkim na kanale R.Maciaszek zarządza Adam więc to raczej do niego będziemy kierować pytania o współpracę ale wstrzymamy się z tym jeszcze ponieważ na ten moment  rozmawiam z Webberem, wszystko po kolei. Poradniki raczej osobno lądowały by w dziale "Wideo" niż akurat w tym temacie.

Najważniejsze jest na razie moim zdaniem zrobienie jakiegoś ruchu w tym dziale. Adam lub Webber (z kim aktualnie mamy kontakt) mógłby poprosić Rock'a żeby raz na jakiś czas nawoływał ludzi zainteresowanych robieniem intr do tego działu, albo może Webber raz na jakiś czas oprócz linka do forum wysyłałby linka do tego działu. ;p

Intro dla kolegi

1. Świetnie intro, tylko te Hollywood Undead już mi się znudziło w Twoich intrach xd.

2. Bardzo fajne, a tekst Roja na końcu epicki :D.

@Tiver

Na przyszłość swoje intra umieszczaj od razu na forum. Można to zrobić tak (bez kropek w napisach media, inaczej by się nie dało zrobić.)

[med.ia]link do filmiku[/me.dia]

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik