Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

@TheGlocKPL

Spoko intro, tylko coś mi w tej muzyce nie pasuje. Jakoś tak nie pod klimat tych gier, a może po prostu nie lubię Metalu, czy co to jest właściwie? Sabaton? :D

Aha, i dzięki za miłą bitwę i gratulacje za bardzo fajne intro, to do FIFY było lepsze i się dziwie, że był remis. :D

Intro do CS:GO

Wiesz, grałem w Amnesie i ona ma swój nie powtarzalny klimat, tutaj mi go trochę brakuje. Moim zdaniem mogłeś zdecydować się na inną muzykę, może bardziej mroczną. Wideo jest sklejone całkiem fajnie, tylko brakuje mi właśnie tego klimatu. ;)

Kostuś nie jest wielkim problemem zrobić dobre intro ;) Trochę wyobrażni, dobra muzyczka i dobry słuch bo trzeba dopasować. Sam zrobiłem jakiś czas temu poradnik jak zrobić intra [Nie będę się reklamował ale znajdziesz na Youtube mój nick]. Poza tym to na youtube tego od kupy jest ;) Sam się cieszę z moich intr a Rock już wybrał 3 z moich "dzieł" [bo tak je nazywam]. Rób intra i ciesz się z pracy ;)

Najpierw był płacz że wszyscy Dubstep, teraz spam tą muzyką co wyżej koledzy wysłali.

Ja jakiś czas temu zrobiłem takie coś:

Ale jakoś nie było zainteresowania. ;)

@huntshooters

Nawet fajne, ale intro nie może trwać dłużej niż 30 sekund, gdyż traci wtedy prawa autorskie i nie można go wykorzystać w celach komercyjnych :) [Przynajmniej te ze znaną muzyczką tak mają]

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik