Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Hej ostatnio trochę myślałem jakby tu urozmaicić nasze "ocenianie" się na wzajem i wymyśliłem!

"Bitwy Na Intra"

Na czym miało by to polegać?

Zakładam osoby temat, zgłasza się do mnie dwójka chętnych osób do wzięcia udziału w walce, losujemy im grę do intra i wyznaczamy czas do oddania pracy. Po oddaniu to właśnie my czyli cała forumowa społeczność ma prawo głosować które intro jest lepsze.

Potrzebuje waszej pomocy!

Wiadomo, sam ze sobą walki nie stoczę ;) Spróbuje porozmawiać z Adminem na ten temat może uda wyrwać "SubForum" na nasze bitwy, ale potrzebuje chętnych. Osoby które już teraz wiedzą że będą chciały stoczyć walkę na filmy z innym forumowiczem niech napiszą mi na priv. Im nas więcej tym większa szansa na to że akcja dojdzie do skutku!

Co o tym sądzicie? Komentujcie. :)

z wielką chęcią chciałbym stoczyć bitwę :)

@wojotss nie wiem co jest, ale nie chce mi się załadować :(.

@Aharo Według mnie jak na pierwsze intro nie jest źle. Muzyka mi się nie podoba, ale to już kwestia gustu. Ogółem nie jest źle, ale np. w scenach z AC IV brakuje klimatu. :)

PS: Czas ruszyć na serio z moim kanałem, więc zrobiłem sobie intro do Assassin's Creed I :). Tak wiem, jakość ssie.

Teraz odpaliło. Powiem tyle. Nigdy nie lubiłem porównywać czyjejś pracy do mojej, ale teraz to zrobię. W Twoim intrze brakuje tego, co jest u mnie - atrakcyjności muzyki. Ogółem muzyka jest bardzo fajna, ale jak dla mnie jedynie do słuchania - do intra o takiej tematyce się nie nadaje. Brakuje tego zaznaczenia, że jest jakaś zmiana z wprowadzenia spokojnego do tj. bitwy czy czegoś. Na pewno nie jest to złe intro, aczkolwiek mogłeś to wykonać lepiej.  Krótko mówiąc: Brakuje tego boom, tego wyrazistego zaznaczenia, że tu zacznie się więcej akcji.

W sumie to fajne, ale mógłbym mu zarzucić to samo co mojemu, brakuje jakiegoś refrenu mocnego, wykopu :D

Moim zdaniem muzyka dobrana dobrze do czasów, ale nie jestem pewny, czy moment był dobry.

@edit

Może chciałbyś się zmierzyć w pierwszej bitwie na intra? :D

Panowie spokojnie, myślę że do dwóch dni będę miał odpowiedź co dalej. Chwilowy przestój spowodowany jest tym że jeżeli wyślę się wiadomość do Rock to trzeba poczekać te parę dni zanim odpowie, wiecie natłok spamu nie zna granic ;)

Edit

Aharo Twoje intro na początku filmu bardzo fajne, myślę że nie mam większych zastrzeżeń ale do reklamy istnieje osobny temat na forum tam bez problemu możesz się pokazać ;)

Glock Myślę że z wojotss przedyskutowałeś co tam pozmieniać. Sory że tak krótko ale lece do szkoły :D Jak wrócę nadrobię zaległości ;)

Ciesze się Ikaros, że przejąłeś moją inicjatywę, pamiętasz o co chodzi chyba :P
Niestety, ja teraz byłem dość zajęty, matury i takie sprawy, mam nadzieję, że teraz troche nadrobię tutaj :)

Ciesze się Ikaros, że przejąłeś moją inicjatywę, pamiętasz o co chodzi chyba :P

Niestety, ja teraz byłem dość zajęty, matury i takie sprawy, mam nadzieję, że teraz troche nadrobię tutaj :)

Powiem szczerze że dopiero teraz przy przeglądaniu postów  z tematu zauważyłem, ten w którym proponujesz konkurs. Swój pomysł podchwyciłem z forum grafiki kibicowskiej gdzie organizowane są walki tylko że na vlepki/koszulki itd. ;) Co nie zmienia faktu że oby dwa pomysły są dobre :)

@PiotrossPL

Fajne intro, ma klimat itd., ale jest trochę chyba za monotonne, bo po 20 sekundzie mam wrażenie, że widzę tą samą scenę z jakimś ziejącym smokiem czy cóś. ;p

Intro do NFS Most Wanted 2012

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik