Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

Ok wracam po sporej nieobecności:

@PLDawid Intro do Intro do Dead Island Riptide nie zachwyca. Jest dość długie i monotonne.
Intro do Tomb Raidera nawet ciekawe.

@wojotss Intro do WOWa...hmmm wielki plus za muzykę:) Choćmogłaby się ciut lepiej komponować z obrazem:)
@Troveo No cóż nie wyszło to zbyt dobrze. Strasznie nudne.

@Tiver całkiem fajne to intro do AC. Chociaż troszkę się czasem to nie komponuje;d Ale ogólnie+

@TheGlocKPL Intro do War Thunder. No szczerze mówiąc to muzyce jaką wybrałeś, przynajmniej moim zdaniem, prakuje pierdyknięcia:) Jest taka...zwyczajna. A powinno być coś epickiego:)

@PiotrossPL Intro do Sleeping Dogs- średnie- muza mi nie pasi :D

Intro do Army Rage, fajne choć brakuje dynamiki.

@up jak dla mnie to jeden z takich utworów, ale ok kwestia gustu. Jakieś propozycje utworów epickich poza Two Steps From Hell?

@TheGlocKPL jeśli chodzi o epickie utwory to polecam kanał ThePrimeCronus http://www.youtube.com/channel/UC4L4Vac0HBJ8-f3LBFllMsg , nie wszystkie kawałki pasują do gier, lecz jak trochę się poszpera to można znaleźć jakąś perełkę :)

@wojotss jeśli już to ten pierwszy kawałek, drugi mi jakoś nie pasuje do gier :) tak to dobry materiał na Intro ,ale czego to pomysłu nie mam :)

Bardzo fajne intro (co prawda nie trawię robienia czegokolwiek do Minecraft'a (oprócz grania)), ale to intro jest nawet spoko. Moim zdaniem tylko trochę za długie. :D

@edit

Chciałbym zrobić jakiś zajebisty, patriotyczny projekt związany z Dywizjonem 303/Polskimi żołnierzami po godzinie szukania informacji o waleczności naszego narodu.

Hej ostatnio trochę myślałem jakby tu urozmaicić nasze "ocenianie" się na wzajem i wymyśliłem!

"Bitwy Na Intra"

Na czym miało by to polegać?

Zakładam osoby temat, zgłasza się do mnie dwójka chętnych osób do wzięcia udziału w walce, losujemy im grę do intra i wyznaczamy czas do oddania pracy. Po oddaniu to właśnie my czyli cała forumowa społeczność ma prawo głosować które intro jest lepsze.

Potrzebuje waszej pomocy!

Wiadomo, sam ze sobą walki nie stoczę ;) Spróbuje porozmawiać z Adminem na ten temat może uda wyrwać "SubForum" na nasze bitwy, ale potrzebuje chętnych. Osoby które już teraz wiedzą że będą chciały stoczyć walkę na filmy z innym forumowiczem niech napiszą mi na priv. Im nas więcej tym większa szansa na to że akcja dojdzie do skutku!

Co o tym sądzicie? Komentujcie. :)

Hej ostatnio trochę myślałem jakby tu urozmaicić nasze "ocenianie" się na wzajem i wymyśliłem!

"Bitwy Na Intra"

Zakładam osoby temat, zgłasza się do mnie dwójka chętnych osób do wzięcia udziału w walce, losujemy im grę do intra i wyznaczamy czas do oddania pracy. Po oddaniu to właśnie my czyli cała forumowa społeczność ma prawo głosować które intro jest leprze.

Wiadomo, sam ze sobą walki nie stoczę ;) Spróbuje porozmawiać z Adminem na ten temat może uda wyrwać "SubForum" na nasze bitwy, ale potrzebuje chętnych. Osoby które już teraz wiedzą że będą chciały stoczyć walkę na filmy z innym forumowiczem niech napiszą mi na priv. Im nas więcej tym większa szansa na to że akcja dojdzie do skutku!

Zajebisty pomysł! Jestem jak najbardziej za! Chciałbym być pierwszą osobą, która stoczy pojedynek :D

A tak btw. błąd 'lepRZe', powinno być 'lepSZe' :D

"Bitwy Na Intra"

Zakładam osoby temat, zgłasza się do mnie dwójka chętnych osób do wzięcia udziału w walce, losujemy im grę do intra i wyznaczamy czas do oddania pracy. Po oddaniu to właśnie my czyli cała forumowa społeczność ma prawo głosować które intro jest leprze.

jestem jak najbardziej na tak :) też mogę być chętny

Zajebisty pomysł! Jestem jak najbardziej za! Chciałbym być pierwszą osobą, która stoczy pojedynek :D

A tak btw. błąd 'lepRZe', powinno być 'lepSZe' :D

Racja, pisałem na takim spontanie że zapomniałem o ortografii ;)

[email protected]

Wiadomość do Administratora została wysłana, zobaczymy czy pozytywnie rozpatrzą nasz pomysł ;)

@TheGlocKPL

Intro spoko, ale mam wrażenie, że za późno jest wejście bardziej dynamicznej części utworu ;p

No i jakość ssie ;p

Ale zajebiście by było, gdyby Rock objął te bitwy swoim patronatem, że tak powiem. :D

@TheGlocKPL

Jakoś nie zauważyłem twojego intra, ale bardzo mi się spodobało. Dobry klimat. :D

@IkarosPL

To kiedy pierwsza bitwa na intra? Czekam z niecierpliwością. :D

@up nie znam się na takich ziomalskich czy rosyjskich muzykach, więc brałem to co może w miarę nieźle wyjść. Chciałem też Linkin Park, ale to też raczej byłoby bez klimatu :).

@wojotss Napisałem do Webbera w piątek rano, odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Mogę stworzyć temat i już teraz zacząć zabawę, potem najwyżej poprosi się któregoś z adminów o jego usunięcie żeby nie zaśmiecać działu. To co zakładać ? ;)

Odnośnie pomysłu Ikarosa to jestem jak najbardziej za, ale byłoby jeszcze lepiej gdyby zwycięskie Intro np. miało pierwszeństwo na kanale RockLive czy coś. Bo jasne można się bawić i tworzyć, poprawiając skilla, ale na dłuższą metę, robienie czegoś bez przyszłości...nie to nie przetrwa:D Dlatego jakby Ci się udało dogadać z administracja, a jeszcze lepiej z Rockiem...wybornie by było:D

Dokładnie. Można by zrobić np. tak, że wybierane są intra z tych które są potrzebne Rockowi i zwycięskie byłoby wrzucane na kanale Rocka :).

PS: Zrobiłem kolejne intro, tym razem Call of Duty 2.

PS2: Tak wiem, jakość ssie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik