Skocz do zawartości
IkarosPL

Intra

Polecane posty

@wojotss fajne, aczkolwiek tylko fajne. Trochę nudne, ponieważ jest to tylko bardzo krótkie przedstawienie walki i śmierci jednego z Assassynów.

@PLDawid bez urazy, ale kiepskie. Strasznie nudne, muzyka trzyma klimat, ale to nie wystarcza, ponieważ obraz się z nią nie skleja, taki nudny.

@karols1440 brakuje klimatu, ale tak to nawet fajne.

@Domieg bardzo fajne, nie mam zastrzeżeń.

wojotss, TheGlocK chyba chodziło o to że średnio się postarałeś w tym intrze, zero efektów od siebie. Są to po prostu wycięte fragmenty traileru. Nie chce krytykować, bo fajnie że się starasz ale spróbuj dodać coś od z własnej weny. ;)

@wojotss Ikaros Ci wypisał najważniejsze. Mógłbyś dać jakiś lot kamery, potem walka i złapanie Assassyna, potem coś innego np. inna scena z tym nie związana, następnie egzekucja Assassyna i napis na końcu.

@up nie wiem czy ja tak nie rozumiem dubstepu, czy jednak muzyka się nie komponuje. Jak dla mnie słabe. Muzyka źle dobrana. (kwestia gustu)

GRR?!!! Ileż można do chu*a pana słuchać tej samej muzyki? ;d

Toż to było w 1000 intrach. Co prawda Imagine Dragons jest bardzo dobre i fajnie się ich słucha, no ale ile można tłuc to biedne Radioactive? Zresztą ta muzyka nie pasuje mi do akcji. Tam powinna być jakaś nawalanka - dubstep, czy coś.

Jak to kolega TheGlocKPL napisał, że to muzyka to kwestia gustu. Ty wolisz w intrach dupstep a inni niekoniecznie :) A Radioactive nigdy dość. O wiele lepsze niż jakieś bibery czy directiony (czy jak to się tam pisze :P

Źle mnie zrozumiałeś. Ja lubię w intrze każdą muzykę (oczywiście w granicach rozsądku i dobrego smaku czyt. bez Bibera) i nawet sam mam na kanale jedno intro z Radioactive, ale jest już tego nasrane tyle, że aż mdli od słuchania jeszcze raz refrenu tej piosenki. ;)

A tak btw. 2 nowe intra:

http://www.youtube.com/watch?v=JeJsdWsH13k&feature=youtu.be

@PLDawid popieram wojotss. Muzyka kwestią gustu, tak, zgadzam się, ale ten utwór został użyty w wielu intrach (sam go użyłem, i mi nie wyszło xd) i trzeba znaleźć coś innego. Ludziom się już nudzi utwór jeśli jest słyszany w co drugim/trzecim intrze. W dodatku się nie komponuje z obrazem.

@wojotss

1.Nie wiem, obraz już teraz ok, aczkolwiek znowu zabrakło klimatu. Tak wiem, DS3 a klimat poprzedniczek to dwie różne galaktyki. No chyba, że po prostu moje znienawidzenie do dubstepu mi psuje frajdę z oglądania intra.

2. To już bardzo fajne :).

A więc tak:

Tiver - Sory ale mi słuchawki padają albo muzyka jest bardzo złej jakości. Video fajnie wykonane, ale spróbujcie dodawać efekty od siebie, zawsze to inwencja twórcza ;)

PLDawid - Przedmówcy powiedzieli o muzyce wszytko co i ja miałem na myśli. Do do samego filmu albo decydujesz się na intro albo na ucinki z gry, razem tworzy to raczej marne połączenie. ;)

Wojotss 1)Film fajne zmontowany bardzo mi się podobał. Osobiście dubstep mi nie pasuje, już się tego nasłuchałem ;) Tak sobie myślę że może nadeszła pora na inny klimat muzyki hmm? 2) Zaczynasz łapać klimat, nic dodać, nic ująć :)

Bardzo cieszę się, że moja twórczość (jeśli można tak to nazwać) idzie w coraz lepszym kierunku. :)

A tak przy okazji może zaproponuje ktoś jakąś grę do następnego intra?

Może jakieś intro do World of Warcrafta? :D

To intro jest już dużo ciekawsze. Jedyne co boli to np. te momenty z gry jak np. w 00:11. Muzyka jest spoko, ale po 30 sekundzie robi się monotonna.

Ogólnie wrażenie na plus. ;p

@edit

Intro do World of Warcraft

@Troveo

Intro może i wykonane z pomysłem, ale to się nie trzyma kupy i muzyka jest wręcz usypiająca. Przez 30 sekund to samo, w kółko i w kółko. Średnio to wyszło.

@Tiver

Czyżby moje intro i muzyka zainspirowały Cię do zrobienia intra? Nawet spoko, ale czasami nie trzyma się kupy muzyka z obrazem. Nie jest źle ;p

@PLDawid brak klimatu. Przy takich intrach to podstawa do sukcesu, aczkolwiek nie jest źle.

@wojotss bardzo fajne intro, na plusik :).

@Troveo to jest fan-trailer czy co? Bo jeśli intro, to bardzo kiepsko Ci wyszło.

@Tiver nie jest źle, tylko ten utwór słyszałem już bardzo dużo razy ;/.

@Edit: Dobra, ja też zarzucę intrem. Rock szuka do War Thunder, może akurat to mu się spodoba :).

http://www.youtube.com/watch?v=2PB8YSSmuZM&feature=youtu.be

@PLDawid może ciut brak klimatu, ale mi się bardzo podoba :)

@wojotss bardzo fajne, muzyka TSFH jak bardziej na tak :D ,choć zauważyłem że zazwyczaj tylko ten kawałek się używa, a według mnie jest jeszcze wiele dużo lepszych :)

@Troveo bardzo średnio, jeszcze musisz popracować

@Tiver niezłe :)

@TheGlocKPL bardzo dobre intro, nic więcej już się z tego chyba nie dało wyciągnąć ;)

@up

1. Intro fajne, i gdyby to było GTA czy Saints Row byłoby bardzo dobre, lecz to jest Sleeping Dogs, i tu powinna być chyba jakaś taka bardziej azjatycka piosenka ;P.

2. Nawet fajne :).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik