Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adam

Xbox One vs PS4

Wrażenia po pierwszych konferencjach E3  

128 użytkowników zagłosowało

1. 1. Która konsola wywarła na Tobie lepsze wrażenie?

Polecane posty

@up w pełni popieram, ale jeszcze dodałbym dwie cechy przemawiające za konsolą. 

1. Exlusive, exlusive i jeszcze raz exlusive. Na PC nie pogramy w inFamous, Killzone, Gran Turismo, Halo, Gears of War, God of War i inne, a na PS4 i XO tak. 

2. Brak obaw jeśli chodzi o odpalenie gry. Jak ktoś ma konsolę to nie zadaje pytań "Czy pójdzie mi xxx" itp..

Problem jednak jest w tym, że cenowo bardziej powoli opłaca prowadzić komputer. Nie mówię tu o podzespołach, bo tutaj w cenie wygra konsola, to oczywiste, ale w cenach gier zdecydowanie prowadzi PC, chociaż jak zobaczyłem na steamie Company of Heroes 2 za 79.99 to się złapałem za głowę. Oby tak było tylko na steamie, bo powoli ceny gier PC doganiają ceny gier konsolowych. 

Problem jednak jest w tym, że cenowo bardziej powoli opłaca prowadzić komputer. Nie mówię tu o podzespołach, bo tutaj w cenie wygra konsola, to oczywiste, ale w cenach gier zdecydowanie prowadzi PC, chociaż jak zobaczyłem na steamie Company of Heroes 2 za 79.99 to się złapałem za głowę. Oby tak było tylko na steamie, bo powoli ceny gier PC doganiają ceny gier konsolowych. 

Chodzi o to, że na PC jest tak duży (zapomniałem słówka, przeciwieństwo monopolu) przez co sklepy biją się o klientów i często już kilka dni po premierze są promocje. Do tego dolicz takie akcje jak Wiosnobranie, świąteczne wyprzedaże na Steam ext.

Z promocjami się zgodzę, są świetne, ale jeśli komuś zależy na zakupie gry w dniu premiery, to niektóre już kosztują te 150zł, a pewnie to jeszcze będzie wzrastać. W takich przypadkach właśnie dobrze, że są promocje, i brakuje mi czegoś takiego na konsolkach. Owszem, również są jakieś, ale to na PC są najlepsze :). Wiadomo. Łatwiej dostępny, więcej osób posiada więc i można wyskakiwać z wieloma promocjami, aby to właśnie w tym właśnie sklepie kupować w przyszłości. 

PS4 o wieeeleee lepsze ponieważ będziemy np. mogli odtwarzać gry z PS3 ma dość ładny wygląd i w ogóle jest bardzo dobre graficznie.

Kto ci powiedział ze będzie wsteczna kompatybilnocs na PS4?

Bardzo bo jak grałem na ps3 w god of war to w 15-4 fps grałem :/ . a w the last of us to w niektórych momentach też miałem 15 fps ,więc mam teraz zaciesz na ryju :D

to chyba Ci się ps3 zdupcył... w obydwie produkcję grałem/gram na 42 calowej plazmie i gry chodzą płynnie tak więc coś musisz mieć nie tak ze sprzętem.

PS4...

Jestem ogólnie ciekaw, czy finalna wersja tych gier, będzie wyglądała dokładnie tak samo. No i prawda jest taka, że obie konsole jadą na podobnym sprzęcie, różnią się tylko i wyłącznie producenci, którzy programują na tym. A z tego co wiem, PS3 zawsze było trudne w obsłudze, więc kto wie czy PS4 też takie nie jest, no i dodatkowo dochodzi jeszcze to, że producenci czasem lubią faworyzować konkretną konsolę.

Poczekajcie lepiej aż stworzy coś Naughty Dog, albo Quantic Dream, wtedy wszystkim szczena opadnie. Nie mogę już się doczekać co stworzą na PS4.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować