Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adam

Postępy w tłumaczeniu.

Polecane posty

No i cieszy mnie taka postawa :) co do rekrutacji to ankieta to rozstrzygnie, w niedziele wyśle Ci wszystkie info odnośnie usunięcia kilku tematów, i ew. rekrutacji (tematu związanego z nią)

@edit

Parę info:

1. Widząc po ankiecie większość jest za rekrutacją, informuję wszystkich że odbędzie się takowa po przetłumaczeniu i wydaniu nowego updatu spolszczenia.

2.Po rekrutacji tego samego dnia postaram się stworzyć stronkę. (Przypominam by w końcu podjęto decyzje co do nazwy :) teamu.)

3. Po wydaniu zaktualizowanego spolszczenia zostanie ono udostępnione na forum Klei oraz na grajpopolsku.pl

4. Po restarcie teamu ustalimy jaki następny tytuł pójdzie pod nasze klawiatury :).

PS. Plik do tłumaczenia jest już gotowy jutro sprawdzę tylko czy na pewno wszystko zostało wyodrębnione i plik pojawi się w odpowiednim temacie na forum ( metoda pracy będzie podobna jak przy ostatnim pliku czyli każdy pisze ile chce linii i tyle otrzymuję )

Edytowano przez grambezmonitora

Ekipo :P napiszę teraz bo później to zapomnę :D 

A propo tego nowego tytułu do przetłumaczenia :) znacie ten horror mod do Don't Starve ? The Screecher.

:)

Może by cuś takiego  przetłumaczyć :)

wiem wiem po kolei wszystko i powoli :P 

Ale to tylko propozyszyn ;)

Sama Gra :

O ile wszystko ładnie pójdzie i za 1 h nie bd musiał wyjechać to w tym czasie powinien pojawić się temat w którym będzie info i nowy plik do tłumaczenia.

Czekamy :D

Jak się okazało dziś jednak nie pojawi się beta ponieważ pojawił się problem w postaci edycji pliku graficznego napisałem już do Seyan'y z prośbą o takową edycję. W razie pytań chodzi o obrazek z logo moda tego Screecher czy jak on się tam nazywa.

Tak był jakiś fix.

Changes from the preview 
-Fix for are corrupted stretched textures on the map when two world settings are set to "lots" 
-Fix for The 'Save and return to main menu' overlay can be continuously looped by spamming the 'I said quit!' button repeatedly 
-fix for placing chests on ponds 
-Stencil bug fix fixes shadow creatures. 
-Fixed red/green lines on minimap. 
-Add inspection text for a planted pinecone on Maxwell and Wickerbottom 
-Fix for "placing" an item out of a container instead of inventory was not removing the item from the container, resulting in a crash 
-Minimap rendering optimizations. 
-Fix for - The user becomes stuck on a non-functional debug screen when using the 'Deconstruction Staff' on a open 'Chest' 
-objects aren't deployable from containers 
-Fix for - The title crashes upon depleting the 'Star Caller's Staff' 
-cancel deploy/plant action if selected inventory item is changed 
-deerclops targets you after he finishes attacking your base 
-Fix not being able to re-map an analog axis between positive and negative without remapping it to something else first

Ufff udało się :) od jutra zabieramy się ostro za organizację czyli min. strona, rekrutacja itd.

@edit

dziś już mam większą część strony jutro pozostanie dokończyć ją i zrobić jakieś forum po czym jedziemy z rekrutacją.

oby klei nie wydało teraz updata:)

Edytowano przez grambezmonitora

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik