Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YooMan95

Problem z Bufferingiem na YT

Polecane posty

Cześć wam ... mam od paru dni taki problem z YT który polega na tym iż nawet jeżeli średnia testów łącza wynosi 6.5MB Downloadu oraz 0.5MB Uploadu to wszystkie filmiki zacinają mi się tak jak by łącze nie nadanżało nawet jeżeli ogląda w jakości 240p.

Dodam iż Streamy mogę oglądać normalnie w 1080p ... bez żadnych problemów.

Też mam taki problem. Kilka miesięcy było podobnie i widzę, że znowu Google coś miesza. W moim przypadku jest tak, że buforuje lepiej na 1080p. niż 480p. Zdarza się tak, że nagle z 1080p. zjeżdża mi momentalnie na 240p lub momentalnie kończy filmik (normalnie trwa 20 minut, u mnie kończy się na 10 minutach). 

Masakra.  :mellow:

A ja bede inny i napisze, ze u mnie wszystko ok i dobrze sie wczytuje. Raz tylko, wczoraj mialem sytuacje, ze niechcialo mi wyswietlic filmu w hd. Na jednym z filmow rocka bylo wszystko ok a jak pozniej wyswtietlilem to obraz sie zacial a dzwiek byl.

Niekoniecznie to wina YT. Posiadacze internetu z Orange stacjonarnego, prawdopodobnie mobilny internet też tak ma, od jakiegoś czasu doświadczają niedogodności związanych z oglądaniem/wgrywaniem filmów z YT. Związane jest to z tym, że Orange nie jest klientem sieci Google, przez co jest traktowana jak zwykły użytkownik, czyli Google ustala którymi łączami będą wysyłane dane, a w przypadku Orange dane są wysyłane na normalnym priorytecie, czy coś w tym stylu, czyli tymi najbardziej zapchanymi łączami które używają użytkownicy normalni. Co za tym idzie, osoby które mają neostradę mają czasami niską wydajność na YT, a czasami normalną. Przynajmniej takie informacje zebrałem kiedyś z internetu i zapytałem także o to w punkcie Orange, gdyż niestety jestem ich klientem.

Wciąż może być to taka sama sytuacja jak z Orange, dostawca może nie być klientem Orange, przez co będzie traktowany jak zwykły użytkownik. Google nie patrzy na to, czy ma do czynienia z firmą, czy ze zwykłym użytkownikiem, jeśli nie jest klientem będzie traktowana jak inni. To się może tyczyć wielu dostawców internetu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik