Skocz do zawartości
kostuś

Ulepszenie komputera

Polecane posty

No to niestety zasilacz do wymiany. 

Ogólnie u Ciebie większość jest do renowacji ;)
Poczynając od grafiki, po procesor, aż po zakup nowego zasilacza. 
Za 200zł cudów nie zdziałasz. Możesz co najwyżej kupić za to porządny zasilacz ;)

Wiec tak.. Twoja płyta główna z tego co podałeś ma tylko dwa wejścia DDR2, więc najsensowniej byłoby kupić 2x 2gb wtedy działyby w dualu. Możesz spróbować kupić używane na allegro i myślę, że 2x2gb zamkniesz się w granicach 110-140zł w zależności od szczęścia. Druga sprawa to grafika, tylko niestety żeby "wyjść na prostą musiałbyś co nieco dołożyć. Mam na myśli tu GForce'a z seri GT500 lub klase wyżej GT600 które są w granicach 140-200zł. Ale co najważniejsze jak wspomnieli koledzy wyżej to musisz sprawdzić jaki masz zasilacz i od tego zacząć małe updejtowanie sprzętu.

Wiec tak.. Twoja płyta główna z tego co podałeś ma tylko dwa wejścia DDR2, więc najsensowniej byłoby kupić 2x 2gb wtedy działyby w dualu. Możesz spróbować kupić używane na allegro i myślę, że 2x2gb zamkniesz się w granicach 110-140zł w zależności od szczęścia. Druga sprawa to grafika, tylko niestety żeby "wyjść na prostą musiałbyś co nieco dołożyć. Mam na myśli tu GForce'a z seri GT500 lub klase wyżej GT600 które są w granicach 140-200zł. Ale co najważniejsze jak wspomnieli koledzy wyżej to musisz sprawdzić jaki masz zasilacz i od tego zacząć małe updejtowanie sprzętu.

Z 6 serii GeForce nie kupuj nic poniżej GTX630. Jak już to dozbieraj sobie na Radeona HD7770. W tej chwili nie ma nic lepszego cena/wydajność. Może jakąś używkę w okolicy 300zł trafisz. 

Z 6 serii GeForce nie kupuj nic poniżej GTX630

To szrot za tą samą cene mamy nowego radeona hd4850, do tego procesora nie dawał bym nić mocniejszego niż hd4850 chociaż to i tak za dużo 

To co piszecie to jakieś bzdury.

Hd7770 do starego Athlona? Żart? Bo nie rozumiem... Maks HD4850 z lekkim ograniczeniem. Jedyne z czym się zgadzam , to że cała jednostka jest do wymiany i 200 zł napewno nie starczy.

@Kostus - Nie rozumiem?

@Fuzzik -  Zapomniałem dodać aby kupił używanego fortrona/chieftecha (magazynowego) a one chyba są już wycofane z produkcji 

Jeśli jest to feel3 to jest "lepszy" od reszty ale i tak to bardzo słaby zasilacz i może go spalić kompa 

Poczytaj tu masz liste zasilaczy które palą komputery http://www.forumpc.pl/topic/156520-czarna-lista-zasilaczy/

a tu co się dzieje gdy używamy takiego zasilacza http://www.forumpc.pl/topic/217532-ku-przestrodze-tym-grozi-posiadanie-zasilacza-no-name-oraz-z-czarnej-listy/

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik