Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
seba1

battlefield bad company 2

Polecane posty

Mój błąd polega na tym że nie mogę się zalogować w głównym menu gry po naciśnięciu logowanie i odczekaniu chwili wyskakuje mi komunikat ,,NIE UDAŁO SIĘ POŁĄCZYĆ Z EA ONLINE,,  proszę o pomóc lub zaradzić co mam zrobić w takiej sytuacji. (gra jest zaktualizowana do wersji r11).

Punkbuster, prawdopodobnie nie zainstalowałeś lub zainstalowałeś ale nie dodałeś bad company 2

A jak dodać bfa do punkbustera ?

To zna ktoś rozwiązanie co mogło być

przyczyną tego ? ..hmm mogę dodać ze przy ponownym zainstalowaniu gry i przy pierwszym uruchomieniu gry mogłem przynajmniej się zalogować ale błąd powstał gdy pisało  aktualizacja statystyk  od tamtego momentu tak się dzieje a przy ponownym uruchamianiu już odrazu pisze nawet nie mogę się zalogować.

Hmmm a może to być wina internetu? bo np ..steam nie chce mi się zaktualizować , ani nie mogę zagrać online w happywheels i też zaktualizować battlefield heroes. nie patrzyłem z poprzednimi grami ale może to pomóc w rozwiązaniu mojego problemu.

No jeżeli nic Ci nie działa do czego potrzebne jest połączenie z internetem, to pewnie wina leży właśnie po tej stronie.

Spróbuj wpisać w wierszu polecenia: ping -t www.google.pl

Następnie zostaw to okno i za około 5 min sprawdź przewijając suwakiem do góry, czy Ci połączenia z internetem nie urywa.

Znaczy się mieć to włączone cały czas w wierszu poleceń i po pięciu minutach przesuwać suwakiem na stronie i patrzeć czy mi się połączenie nie urywa ? ,ale będzie widać na tym wierszu poleceń czy mi się urywa połączenie czy po prostu sam będę czuć ?

Nie na stronie :). Strony w ogóle nie włączaj. Chodzi mi o suwak w wierszu poleceń, żeby zobaczyć czy wcześniej nie było błędów (przez te 5 min). Jeżeli nie będzie mogło połączyć to wyskoczy informacja o zbyt dużym czasie oczekiwania.

Pamiętam że ja tak miałem kiedyś w WoW'ie. Przerywało mi co jakieś 2-3 minuty neta, przez co automatycznie byłem rozłączany z serwerem.

jak przejechałem suwakiem do góry to w zobaczyłem przerwe pomiędzy tymi odpowiedziami i pisało ,,upłynął limit czasu (i tu pisało nie wyraźnie ) myśle że tam pisało ładowania bo ogólnie to tam pisało ,,iadania''. (to musiał być jakiś błąd w przetłumaczaniu czy czymś.

Jeżeli miałeś to raz czy dwa, to normalnie zdarza się, ale jeżeli regularnie się to powtarza to znak że coś jest nie tak.

Szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia jak Ci pomóc. Jeżeli masz router to może spróbuj zresetować.

Tak... to zdarzyło się tylko raz po za drugim i trzecim razem wszystko było okej ,a mówiąc router masz namyśli modem livebox ?.

Hmmm... a można być połączonym z siecią bez konfiguracji jej ? bo może ja nie konfigurowałem sieci :D troche głupie pytanie.

Mówiąc że będziesz musiał skonfigurować na nowo sieć, chodziło mi dokładniej o ustawienie hasła itd. :)

Gdybyś miał całkowity problem z netem, to nie mógłbyś tutaj ze mną pisać :).

Przypomina otwartą książkę czy raczej prostokąt ze ściętym rogiem? (setki razy już to pytanie zadawałem :D

Jeśli książka, to w sensie 1.1 - tu szansa na to, że ktoś podpiął się pod sieć jest mniejsza, ponieważ on ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci filtracji adresów MAC. 

Jeśli chodzi o 2.0 no to faktycznie taka szansa jest chyba, że nie zmieniałeś hasła z naklejki, bo ono jest raczej skomplikowane. Próbowałeś resetować go do fabryki? 

Jeśli nie, a chcesz spróbować czy to coś da, jednak obawiasz się czy poprawnie później skonfigurujesz wszystko na routerze to możesz walić do mnie na PW. Wyjaśnię co i jak, w robocie co prawda nie jestem więc nie mam wersji klikanej menu routera, ale może uda nam się dojść do wszystkiego. 

Przypomina otwartą książkę czy raczej prostokąt ze ściętym rogiem? (setki razy już to pytanie zadawałem :D)

Jeśli książka, to w sensie 1.1 - tu szansa na to, że ktoś podpiął się pod sieć jest mniejsza, ponieważ on ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci filtracji adresów MAC.

Jeśli chodzi o 2.0 no to faktycznie taka szansa jest chyba, że nie zmieniałeś hasła z naklejki, bo ono jest raczej skomplikowane. Próbowałeś resetować go do fabryki?

Jeśli nie, a chcesz spróbować czy to coś da, jednak obawiasz się czy poprawnie później skonfigurujesz wszystko na routerze to możesz walić do mnie na PW. Wyjaśnię co i jak, w robocie co prawda nie jestem więc nie mam wersji klikanej menu routera, ale może uda nam się dojść do wszystkiego.

przypomina prostokąt ze ściętym rogiem :D

a może być wina tego że nie mam bfa w firewallu ? (ogólnie chciałem zobaczyć czy nie mam zablokowanej gry przez firawall ale jej wogóle tam niema).

może też być wina tego że aktualizacje sciągałem manualnie ..może mi jakiś plik nie ściągneło (lecz chyba nie był uszkodzony bo patrząc po komentarzach pod tym dowloadem to wszyscy pozytywnie komentują.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik