Skocz do zawartości
Bosz3K

Ostatni follow, itp. Brak obrazu, dźwięk działa.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam mam problem z followami, ostatnimi donejtami, top donejtami itp. Jeszcze dzisiaj to wszystko działało pokazywało mi obraz z właśnie tych rzeczy a teraz nie wyskakuje mi obraz, tylko jest sam dźwięk/muzyka.

Bez tytułu.png

Edytowano przez Bosz3K

Może weź we właściwościach tych źródeł zaznacz "odśwież przeglądarkę przy przełączeniu na scenę" i "zamknij źródło gdy niewidoczne" może się zresetują i zaczną się pokazywać. Bo widzę, że tutaj jest git jest z kolejnością i innymi rzeczami.

Nie ustawiłeś jakichś filtrów ? Nie wiem. A spróbuj zrobić test korzystając z innego serwisu do powiadomień. W najlepszym wypadku przeinstaluj OBSa bo często jest to pomocne rozwiązanie w różnych dolegliwościach. Niby dobrze ustawione, ale nie działa. Po przeinstalowaniu tak samo ustawione i działa

Napisano (edytowany)

Mam z 3 przeróżnych serwisów różne rzeczy ustawione i nic z tego nie działa, jak mówie jest sam dźwięk. Przeinstaluje OBS'a i dam znać.

Edit: Przeinstalowałem i działa, teraz na nowo trzeba ustawiać ;c. Ale przynajmniej działa ;D

Edytowano przez Bosz3K

Nie wiem. Nie zajmowałem się tym nigdy. Na co Ci tyle wyjść :D To jest dobre jak chcesz każdą ścieżkę z osobna odtwarzać np. Discord TS, skype i itp. :) A tak to we zwykłym mikserze bym zrobił:)

Chociaż się nie znam to w grze Minecraft w ustawieniach audio nie można wybrać Urządzenia Audio w którym ma być odtwarzany dźwięk?  Może trzeba ustawić opcję w urządzeniach audio "pozwalaj urządzeniu na zarządzanie aplikacją" czy coś takiego  

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik