Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jedrek

Thriller medyczny itp.

Polecane posty

Cześć.

Ze swojej strony mogę polecić "Egipcjanina Sinuhe" Miki Waltariego. Książka momentami potrafi się nieźle dłużyć,ale warto się w takim momencie przełamać i czytać dalej,ale jeśli jesteś zainteresowany tematyką medyczną to na pewno tego w książce nie zabraknie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Morgtus
      Witam serdecznie, właśnie jestem po zakończeniu oglądania filmu Cuerpo, El i jestem pod jego wielkim wrażeniem, tym samym chciałbym zachęcić Was i samego Rocka do obejrzenia tego filmu. Film jest produkcji hiszpańskiej, gatunek to thriller.

Film ma wiele zalet, ma fajny klimat, ciekawą intrygę, a napięcię budowane jest do ostatniej minuty. Podczas seansu można było się utożsamić z głównym bohaterem, momentami mu nawet współczując, razem z nim przeżywać chwile grozy, razem z nim popadając w zagubienie, zastanawiając się o co chodzi. Skrzętnie prowadzona fabuła naprowadza na różne tropy, i gdy już byłem przekonany o kierunku w jakim zmierza zakończenie, nagle okazywało się, że jest zupełnie inaczej.

Dodatkowo film jest spójny i logiczny, co niestety zdarza się coraz rzadziej w dzisiejszych filmach, ale ten trzyma poziom.

Takie jest moja opinia i odczucia o tym filmie, mam nadzieję, że Wam też się spodoba tak ja mi.

Link do opisu film na filmweb

Pozdrawiam serdecznie

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik