Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szopracz

Polskie Reggae

Polecane posty

Hej, prośba z mojej strony jest zbyt prosta, bym musiał się rozpisywać. Poprostu szukam dobrych kawałków Reggae (Najlepiej polskich wykonawców), jeśli znacie coś dobrego, byłbym wdzięczny, gdybyście wypisali je w komentarzach poniżej.

Eastwest Rockers,Vavamuffin tego przeważnie słucham  ale jest też kilku innych. YT i szukasz i słuchasz. 

Nienawidzę polskiego reggae. Tych wszystkich Bednarków itd itp. Denerwuje mnie jak nastolatki spamują tym na facebooku i jak to one loffciają reggae, w którym non stop śpiewają o jaraniu. Ile można. Jarasz to jaraj, na chu* się tym chwalisz? Jednak. Tutaj widzę wykonawców, o których prawdopodobnie gimnazjalistki pojęcia nie mają, dlatego zakładam, że Ci wykonawcy akurat są w porządku. A jeszcze wspomnę, że nie lubię polskiego nowego hip-hopu (z tego samego powodu, co reggae). No po prostu nie mogę go strawić. Kasa-zioło-dziwki. Tekst dla głupiej masy, a tę masę stanowią właśnie te nastolatki. Oczywiście, nie wszystkie, ale mnie to denerwuje. Nie wiem czemu tak mam. Jakieś uczulenie. A może po prostu za dużo tego? Nie trawię lansujących się raperów w teledyskach. Wybaczcie, musiałem to z siebie wyrzucić ;d

Ja zhejtowałem te dwa współczesne gatunki, teraz śmiało Wy możecie zhejtować mnie :P

[EDIT]

O to mi chodzi:

90y.png

Eurion  no  troszkę  racji masz w tym co piszesz  akurat  tak hip hopu nie słucham  , ale co do reggae to  troszkę  racji troszkę nie bo   nie każda piosenka o jaraniu jest są też z przekazem moze akurat nie trafiłeś , Bednarka tez nie trawie  ale masz inne fajne zespoły i  pojedynczych wykonawców   np ja bardzo szanuje i słucham    :

EWR (

)  oni mają dobre kawałki również nowe się pojawiają . A tak to   Mesajah  też nie które fajne ma aż pobudzają przynajmniej mnie :D .  Junior Stress ,     NDK ,  Grubson . Metory & Grubson  itd...    . Nie którzy wykonawcy  dają nutki z przekazem nie tylko jaranie i jaranie   , więc wiesz musiał byś posłuchać parę kawałków tych w porządku. Co do Bednarka to ja się nie dziwie bo to wgl nie chce się słuchać niestety. I nwm czemu miałby Cie ktoś hejtować jak można po prostu napisać tylko co się uważa :) Pzdr.

Mesajah, Ras luta, cały zespół NDK, EWR, Izrael ( klasyk ), Jamal, Tajpan, Majorr, Pajujo, Rastamaniek, Tallib i tak dalej. Wymieniać można by jeszcze długo. Mamy naprawdę dobrych wykonawców.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik