Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PIROTECHNIK11

Do czego podpiąć PS3?

Polecane posty

Cześć!

Mam do Was pytanie - czy podpinając PS3 do monitora 21" zwykłym kablem (AVI?) jakość obrazu mocno poleci w dół?

Planuję zakup konsoli i nie wiem, czy muszę rozglądać się też za monitorem/telewizorem, czy strata jakości będzie niezauważalna na takiej małej przekątnej i czy tym samym mogę pozostać przy starym sprzęcie. 

Z góry dzięki z pomoc.

Cześć!

Mam do Was pytanie - czy podpinając PS3 do monitora 21" zwykłym kablem (AVI?) jakość obrazu mocno poleci w dół?

Planuję zakup konsoli i nie wiem, czy muszę rozglądać się też za monitorem/telewizorem, czy strata jakości będzie niezauważalna na takiej małej przekątnej i czy tym samym mogę pozostać przy starym sprzęcie. 

Z góry dzięki z pomoc.

Jeżeli to DVI. I jakość się nie pogorszy. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez czkalaka147258
      Witam, mam ostatnio problem z konsloą PS3 super slim, otóż konsola zawiesza się podczas gry nawet mniej wymagającej, tvn player także nie działa, midnight club: los angeles zacina się od czasu do czasu a GTA V powoduje iż tekstury zanikają całkowicie i konsola zawiesza się po 15 minutach gry. Chciałbym wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji?
    • Przez splawik2309
      Hej forumowicze!
      Zastanawiam się czy po premierze PlayStation 4, ceny poprzednika spadną gwałtownie, czy może wręcz przeciwnie. Co o tym myślicie? Czy w niedalekiej przyszłości jest szansa na wyposażenie się w konsolę starszej generacji po atrakcyjnej cenie? Oczywiście mówię tu o nowych egzemplarzach, bo że używane można czasem dorwać za przyzwoitą cenę to żadna nowina

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik