Skocz do zawartości
Bobrysking

Metro 2033 Gra a książka zakończenia

Polecane posty

Witajcie

Chciałem poruszyć temat zakończeń i książki i gry. W książce Artem zdejmuje maskę gazową, a na wielu forach każdy uważa to za równoznaczne z samobójstwem. Dziwię się ponieważ nawet zdjęcie maski gazowej na terenie skażonym to nie śmierć, moze napromieniowanie ale napewno nie śmierć i nie natychmiastowa.

Co do gry to są dwa zakończenia i zastanawiam się z którym zakończeniem wystartujemy w drugiej części.

Co do gry niestety o niej nic nie napiszę. W ostatniej promocji zgarnąłem ją za darmo ale brak czasu i nie wiem (lęki?) odpychają mnie od niej. Książka zjedzona na wakacjach wraz z 2034 . Zakończenie w książce zrobiło na mnie wielkie WOW. Co do maski nie wiem, bardziej interesuje mnie to chłonące uniwersum niż ta sprawa :)

Jeśli chodzi o 2034 to moim zdaniem całkowicie oderwane od pierwszej części przez co tak naprawdę trudno się zorientować i zakończenie też dziwne. CZY KAŻDA DOBRĄ KSIĄŻKA LUB GRA WSPÓŁCZESNA KOŃCZY SIĘ ŹLE LUB BARDZO ZAWILE?

No właśnie mam okazje kupić Metro 2034 od kolegi ( bo dostał 2 egzemplarze na święta i jeden ma na sprzedaż ) i nie wiem czy warto. Wprawdzie sprzeda mi taniej niż nówka ze sklepu ale nie wiem czy warto psuć sobie drugą częścią wrażenie po przeczytaniu 2033 bo była naprawde świetna ! :) Może ktoś wypowiedzieć się bardziej szczegółowo na temat Metro 2034 i czy warto ją kupić ?

Jeśli porównywać 2033 do 2034 to pierwsza część wygrywa. Uniwersum zachowane ale jest to praktycznie inna historia. Nie żałuj i czytaj :)

Do jednej z książek w uniwersum jest dodana ewangelia według Artema, jest to swego rodzaju dopowiedzenie historii z Metra 2033, po przeczytaniu naprawdę człowiek ma nadzieje że powstanie metro 2035. 

A w temacie Książka VS Gra nie jest tak źle dobrze że są delikatne zmiany bo 100 % odwzorowanie mogło by zanudzić gracza. 

Książka rewelacyjna.

Gra dobra.

Następne Metro (gra) last night ma być czymś innym (w znaczeniu, że nie ma być to odwzorowanie książki metro2034).

PS: Polecam też uniwersa Metro2033

Witajcie

Chciałem poruszyć temat zakończeń i książki i gry. W książce Artem zdejmuje maskę gazową, a na wielu forach każdy uważa to za równoznaczne z samobójstwem. Dziwię się ponieważ nawet zdjęcie maski gazowej na terenie skażonym to nie śmierć, moze napromieniowanie ale napewno nie śmierć i nie natychmiastowa.

Co do gry to są dwa zakończenia i zastanawiam się z którym zakończeniem wystartujemy w drugiej części.

W następnej części wystartujemy z tym złym zakończeniem ( zniszczenie tej bio-masy przez rakiety z bazy D6 ), ale pewien do końca nie jestem, widziałem na jakiejś wikipedii nt. Metro 2033 i Last Night.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik