Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Achilles Pięta

A Rojo?

Polecane posty

takie moje przemyślenie offotopowe troszkę... (adminie nie bij!) bo albo ja zaniedbałem YT albo już praktycznie nie pojawiają się odcinki R&R

Chyba zaniedbałeś jednak. 

Na kanale Roja masz jeden taki filmik sprzed dwóch dni, a następny na kanale Rock'a sprzed 21 godzin. 

Z Borderlands 2 jak coś ;)

Pozdrawiam Aharo

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Mogłeś przegapić filmiki z jednego powodu. Nie pojawiają się one teraz bardzo często, lecz nadal są tworzone. Wynika to pewnie z ograniczeń czasowych jakie dotknęły Roja.

Gdybym ja miał takie ograniczenia czasowe... Cztery filmiki sprzed jednego dnia. Nie sądzę by to było coś wielkiego przecież w miarę często pojawiają się filmiki R&R, czy może się mylę? ; )

Pozdrawiam Aharo

Rojo ma coraz mniej czasu, ten rok będzie rokiem (pozdro dla kumatych) mniej "luźnym". Także wątpię, żeby powstawały "Tuby" z Rojem.

Jestem ciekaw jak Rojo pogodzi swój styl ekspresji z dzieckiem , które będzie spało w domu, dla niekumatych chodzi generalnie o darcie mordki ;)

Jak to nie zadziała to zawsze możemy pograć wspólnie w BF3 :)

wiesz takie mówienie fanom nic nie da są jeszcze inne gry w które rock i rojo grają wspólnie na przykład Borderlands 2

jeżeli Rock będzie chciał z nami zagrać to napewno nas o tym poinformuje oglądałem kiedyś LP chyba z Dishonored i mówił że ciągłe namawianie na np BF`a go odpycha od tego żeby zagrać .

Ja nie namawiam tylko rzucam pomysł, to jest Rock'a decyzja, a nie nasza (choć czasem robi ankiety i pyta w co ma pograć). Z tego co wiem Borderlands 2 w wykonaniu duetu Rock&Rojo nie pojawi się na LIVE (chociaż wszystko możliwe), według mnie to powinno zostać w zakresie youtube'a żeby klimat pozostał:)

wracając jeszcze do Twojego "namawiania" @pycio, Rock też miał dokończyć serie Fallout i RAGE, mimo że są długie to jednak klimat postapo jest niesamowity i osobiście czekam z niecierpliwością na powrót serii :)

No dobra ale teraz sobie pomyśl wyobraź sobie że jesteś na miejscu Rocka lub Roja , i tysiące osób namawia cie do gry z widzami przez miesiąc ciągle i ciągle "zagraj w bf prosze (podaje przykład)  " nie męczyło by cie to? odpychało od gry do której jesteś namawiany?  Rock ma na pewno swój plan/ harmonogram i się go trzyma , mówił że kiedyś zagra w LoL`a i jednak zrezygnował bo to nie są jego klimaty jak powiedział na jednym ze streamów , i teraz nie widzę żeby ktoś spamował żeby grał w daną grę , trochę uszanujcie że gra lub nagrywa l`p z innych gier , potem macie co do roboty w deszczowy weekend , nie raz robiłem tak gdy padał deszcz że odpalałem rocka i potrafiłem oglądać przez cały dzień LP z far cry`a i innych gier .

kolego nie musisz mnie pouczać bo dobrze to co mówisz rozumiem :P ja tylko zaproponowałem zastępczą grę gdyby FC3 nie chciał odpalić, a w kolejnym poście podkreśliłem to co chciałbym zobaczyć... ale oczywiście każdy ma wolną wolę dlatego nie mam ja ani nikt inny wpływu na ich decyzje... mimo wszysto zdanie widza też się liczy, bo pomyśl, gdyby widzowie R&R nie mówili co chcą oglądać to chyba trochę by dziwnie się robiło i nie daj Boże skończyli by nagrywać filmy... nie rozumiem po co ta dyskusja w ogóle tu powstała :) pozdrawiam Cię pycio :)

Chłopaki, nadrzędną rzeczą jest, by duet czuł się dobrze w swojej grze, podrzędną rzeczą jest to co chcą widzowie. Oczywiste jest, że Rock chętniej zagra w cos na live jeśli ludzie tego chcą, niż inna grę. W końcu po to są te live. Propozycja Bf3 wypadła jak najlepiej dziś, ponieważ FC3 jednak nie odpalił. Moim skromnym zdaniem, też jestem za tym, aby duet R&R pozostal na YT jeśli chodzi o kwestie gry Borderlands 2.
Takie małe sprostowanie, Rock ma swój harmonogram, którego się trzyma, ale są też dni tzn. LIVE, gdzie gra w róznego rodzaju gry, PYCIO, wczoraj akurat grał z 2 godziny w LoLa z ekipą i najwyraźniej dobrze się przy tym wszyscy bawili. ; )

W zasadzie to nie mamy co gdybać bo to w wiekszej części jest sprawa Rock i on tutaj decyduje też co będzie grał, a co nie. ;)

Pozdrawiam.

Rock dużo razy wspomniał na live, że nie mają czasu na wspólne rzeczy, czasami się znajdzie jak np. na live kilka postów wyżej, ale to rzadkość.

Każdy mój vlog, to taka mała tuba ;)

Co do Roja, to planujemy wspólną relację z Crysisa 3.

A pamiętasz Rock jak swego czasu robiliście z Rojem podcasty? Chętnie bym obejrzał tego typu materiał:)

Zauważcie, że zarówno Rock i Rojo, mają swoje życie prywatne; kiedy Rojo nie miał Atomówki, miał więcej swobody i mógł się bardziej dostosowywać do Rocka. Teraz muszą dojść do konsensusu w czasie, co nie jest takie proste. My możemy tylko czekać i "spamować" o nowe odcinki. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik