Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Privet. Szybkie ogłoszenie, bez zbędnych dupereli :D Poszukuję graczy do wspólnych przygód w ramach ESL, tzn. minory i majory online, typu Europe Open Cup, Go4, Challenger League, Swissy, a także Faceit. 

Moje wymagania:

- wiek najlepiej te +15 chociaż, choć wiekowo rozstrzał jest 14-23 teraz xD 
- doświadczenie, jakiś przyzwoity level, kilkaset godzin chociaż - choć mogę też wyszkolić
- rank minimum platyna 3
- mikrofon, discord i ts3
- podstawowa wiedza typu znajomość map, co to MOSS i że istnieje ESL Wire oraz że IGL ma zawsze rację :kappa:
- poszukiwane pozycje to hard breach/support/flex
- konto na ESL i Faceit

Już to widzę, jak kogoś znajdę przez JaRocka :kappa:

Edytowano przez SoldierPL

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Liquirion
      https://www.youtube.com/channel/UCyhjHeJB233BNnQ-mwNf2zw
      Zapraszam na mój skromny kanał poświęcony, jak narazie, w pełni grze Rocket League. Staram się dodawać odcinki jak najczęściej mogę, jestem skłonny do jakiejkolwiek współpracy (:
      Pozdrawiam, miłego oglądania

• Przez Himiodzio
      Witajcie

Zgodnie z tradycją otwieram kolejny temat odnośnie IEM Kato.... A nie chwila... Do IEM 2018 mamy jeszcze prawie rok.
      badum tsss
      Zgodnie z informacjami jakie dostaliśmy, kolejny major CS GO odbędzie się 21-23 lipca (dni otwarte) na Tauron Arenie w Krakowie!
      Informacji obecnie dużo jeszcze nie ma - wszelakie info będę wrzucał na dniach, oczywiście jak się coś pojawi ciekawego (tutaj będzie trudno o przecieki - inna firma, inne osoby).

Ze wstępnych informacji, możemy spodziewać się biletowanej imprezy, choć nie jest to jeszcze potwierdzone (choć słabo widzę kolejkę ludzi czekającą cały dzień na wejście na Taurona, nie wiem czy nawet regulamin na takie coś zezwala obiektu).

Dobra, to na tyle na dziś, dla chętnych kilka szczegółów odnośnie drużyn, minorów etc... --->Klik<---

Co do IEMa, w weekend lekko zaktualizujemy topic i czekamy na aftermovie z głównego weekendu .

• Przez NgineTV

Kanał Twitch - NgineTV

Witaj graczu.

Jestem graczem tak jak Ty. Nazywam się Grzechu, dla przyjaciół Chester, chciałem Cię zaprosić... zaprosić w podróż

do e-sportowego świata rywalizacji, gdzie radość i łzy zawodników przeplatają się w elektronicznej

walce o najwyższy cel - zwycięstwo. Tam gdzie każdy frag nagradzany jest przez kibiców symbolem zwycięstwa,

a wygrany mecz ulubionej drużyny powoduje eksplozję radości porównywalną ze stadionów piłkarskich.

Wpadnijcie i pomóżcie mi promować e-sport.

Głównym motorem napędowym do założenia mojego kanału jest szeroko rozumiana promocja 

rywalizacji e-sportowej, w szczególności na scenie Counter-Strike Global Offensive.

Liczę na to, że e-sport w naszym kraju osiągnie popularność tradycyjnych dyscyplin sportowych,

a Wy widzowie sprawicie, iż komentowanie i analiza rozgrywek elektronicznych

będzie napawała ekscytacją i poczuciem spełnienia.

Chcę aby społeczność graczy, aktywnie uczestniczyła w wydarzeniach swoich e-sportowych ulubieńców.

W przerwach między wydarzeniami e-sportowymi, organizowane będę giveaway'e,

konkursy i inne akcje zachęcające widzów do uczestnictwa w rozwoju kanału.

Zapraszam również do odwiedzin na oficjalnej stronie - NgineTV

Publikowane będą tam aktualne artykułu dotyczące wydarzeń ze sceny CS GO,

Chcesz być na bieżąco ? Wejdź i sprawdź sam.

Ponadto w planach będzie rozwój kanału na YouTubie, na którym będą pokazywane

powtórki z wydarzeń, których nie dane mi będzie relacjonować na żywo oraz analiza

zakończonych już spotkań, w szczególności polskich drużyn.

W wolnych chwilach będę nagrywał filmy z gameplay'em najnowszy produkcji na rynku gier,

a także filmy 4fun z gry wraz z moja partnerką.

Kiedy oglądać:

pon-pt: od 19

weekend: o różnych porach

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

Let's Play - graj, oglądaj, polecaj - NgineTV

• Przez Hvba111
      U3LU-NCMC-YUTC-9VUM 
      KHJR-QBYT-3B4A-CLTK 
      X8AC-T498-3PAG-63T3 
      LLAC-3L4V-RLML-NRRB

beta do 4.10 może ktoś jeszcze skorzysta

Przeniosłem do działu promocji. Większość takich tematów trafiało właśnie tu, więc trzymamy tradycje też tego działu ; ) - Himiodzio

PS: napisać, gdy ktoś użył już kody, żeby było wiadomo kiedy do zamknięcia temat

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik