Skocz do zawartości

Polecane posty

A więc mamy nowego GTX'a jak ktoś ma więcej informacji o reszcie rodziny 700+ to niech się wypowie ;)

Tutaj też trochę ciekawostek o podkręconej wersji z mega mocnym chłodzeniem co zostało zastosowane również w GTX 670 !

http://pclab.pl/news53457.html

GTX 780 nie jest lepszy od Titana jednak te odpowiednik 690ki czyli GTX 790 podkręcony pewnie będzie przewyższał możliwościami titana który kosztuje ponad 4000zł to dość dużo za taką sumę można złożyć już bardzo porządny komputer do grania.

Zamieszczam również Benchmarka.

04.jpg

Pyra, ale tam wspominaliśmy o GTX770 :)

Co do tematu nowe dziecko Nvidii zdaje się być ładnym cudeńkiem. Może się bić z Titanem, a jest niemal o połowę tańsza.

Ciekawe jaki ruch wykona Radeońskie ludziki (za rok).

PS Mod, możesz to ładnie przekopiować do HydeParku :D

Ale jest słabsza od 690tki kurcze dziwne parametry ma wszystko tak jakby między 680 a 690 :)

Bo to żaden skok czy to w technologi czy w architekturze, jak byś kupił tesle K20, to byś miał titana od ponad roku. Ba nawet by ta karta była mocniejsza, bo titan mimo swojej mocy, jest trochę obciętą wersją tesli. Więc nie ma się czym podniecać i pozostaje mieć nadzieje, że AMD się chociaż postara. 

Stary ale po co ty mi mówisz o karcie za 11 tys myślisz że jestem nie normalny? więc jeżeli jest 3 razy droższa od titana to co to za sens to brać ?! wolał bym tą podówjną sli z titanów jak robią ludzie, że 4 karty Titan łączą i wstawiają do kompów i pewnie jest mocniejsza od tej tesli.

Stary ale po co ty mi mówisz o karcie za 11 tys myślisz że jestem nie normalny? więc jeżeli jest 3 razy droższa od titana to co to za sens to brać ?! wolał bym tą podówjną sli z titanów jak robią ludzie, że 4 karty Titan łączą i wstawiają do kompów i pewnie jest mocniejsza od tej tesli.

Nie chodzi o jej kupowanie, a o naciąganie ludzi. NV nie czyni żadnego postępu, produkcja GTX770, 780, czy titana kosztuje tyle samo. W każdej z tych kart masz ten sam chip tylko z zablokowanymi pewnymi sektorami. Ciekawi mnie tylko czy blokada jest w sofcie karty czy w hardware. Myślę że jedno i drugie da się odblokować, wystarczy mieć obie karty i odpowiednie narzędzia. 

Ludzie mówią laptop za 10 tyś jest lepszy od kompa a ja mówię komp za 10 tyś jest lepszy od lapka ... Laptopy nigdy nie były i nie będą do gier . Takie jest moje zdanie 

Ludzie mówią laptop za 10 tyś jest lepszy od kompa a ja mówię komp za 10 tyś jest lepszy od lapka ... Laptopy nigdy nie były i nie będą do gier . Takie jest moje zdanie 

Masz słuszność, laptop sprawia same problemy. Odprowadzanie ciepła, pobór energii, wszystko pod górkę. 

Nie no to wiadomo ale jak wiesz ktoś chce mieć mobilnego kompa na którym bez problemu sobie pyknie rundę w BFa czy też jedzie gdzieś i nie zabierze ze sobą całego stacjonarnego ;) to taki lapek za 5-6 K jest fajną sprawą sam przymierzam się do kupna jednego z tych MSI tylko właśnie nie wiem czy nie poczekać na nowe karty :)

Ja bym radził czekać na hasswele bo to sprowokuje inne firmy do robienia nowych płyt głównych a potem pamięci ram .

To te nowe procki tak? ale no procki są już teraz kosmiczne a właśnie karty nie nadążają za nimi.

Procki zerowy skok, praktycznie jego brak, a to dlatego że nie ma nowych silników gier i intel nie ma konkurencji, to się nie wysilają. 

AMD się wycofało i teraz na rynku się kupuję w 90% intela czy to i5 czy i7. Skoki ? żadne po prostu odblokowują coraz to więcej rdzeni itp .

AMD się wycofało i teraz na rynku się kupuję w 90% intela czy to i5 czy i7. Skoki ? żadne po prostu odblokowują coraz to więcej rdzeni itp .

Niekoniecznie, mi się wydaje że intel wprowadzi swoją architekturę nową, tylko bardzo mocno obciętą i jak będzie trzeba doda trochę GHz czy tranzystorów, z kolei sami mówili że pracują teraz nad GPU, które nie może przegonić tego od AMD. 

Mi się wydaje, że oni po prostu tworzą same procki np. do Titana i te co się nie do końca udadzą, trafiają do słabszych kart, i tyle :D

PS4 też się o opłaca kupować, żadnych ekstra exów i tak nie będzie na razie, a w razie co można przejść się do kupla  i zagrać u niego, albo pożyczyć konsolkę.

Intel na pewno coś pokaże jak wyjdą pamięci DDR4.

Mi się wydaje, że oni po prostu tworzą same procki np. do Titana i te co się nie do końca udadzą, trafiają do słabszych kart, i tyle :D

PS4 też się o opłaca kupować, żadnych ekstra exów i tak nie będzie na razie, a w razie co można przejść się do kupla  i zagrać u niego, albo pożyczyć konsolkę.

Intel na pewno coś pokaże jak wyjdą pamięci DDR4.

Konsole wstrzymują rozwój. Sony i Microsoft płacą za to żeby silnik gry był dalej używany ten sam, a nie modyfikowany na nowy. Myślicie że czemu każda gra na konsoli wygląda gorzej, zobaczcie ile taki BF3 ma obcięte elementów w wersji konsolowej. Nie mówiąc już o super modzie do BF3, który EA dodało jako oszukiwanie. Bardzo prawdopodobne jest to, że ten mod pokazuje nam jak będzie wyglądać BF4 lub nawet wersje późniejsze. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Rudellandy
      Witaj!

Jestem Rudellandy i chciałem się z Wami podzielić swoim kanałem na YouTube.

Prowadzę go od ponad roku. Materiały pojawiają się po jednym dziennie (w razie opóźnień nadrabiam kilkoma filmikami dziennie) o godzinie 7:00

Kanał założyłem ze względu na fakt, że brakowało mi czasu na prowadzenie streamów na Twitch.TV.

W przyszłości planuję dodać do swojego kanału vlogi lub jakieś poradniki.

Ogólnie patrząc na moje pierwsze materiały uważam, że dobrze się rozwijam i mam nadzieję,

że uda mi się dotrzeć do większego grona odbiorców 

Zapraszam do oglądania.

Rudellandy

• Przez Zwidlacz1243
      Cześć wiecie może gdzie można kupić amazon gift card 30$ bo bardzo potrzebuje a nie mogę zakupić na stronie bo co prawda karte mam ważną do 1/17 ale wyskakuje wiecznie komunikat o tym że karta traci ważność za miesiąc i to niemożliwe . Pomoże ktoś ?
    • Przez SeduC4

Witam serdecznie

Prowadzę swój kanał na YouTube od połowy 2013 roku i w miarę możliwości oraz wolnego czasu staram się udostępniać materiały z gier, które okazały się moją pasją kiedy tylko pojawiła się w domu Amiga 500. Posiadam chyba tak zwany lub też i wymyślony przez uczonych syndrom starszego brata heh, uwielbiam gdy ktoś komentuje oraz ogląda moją rozgrywkę. Posiadam na kanale aktualnie około 60 filmów z różnych serii. W chwili obecnej pracuję i gdy tylko mogę siadam na fotelu i z wielką chęcią nagrywam materiały z nowych oraz tych już starszych zapomnianych przez społeczeństwo produkcji na mój kanał. Nieustannie staram się, aby moje materiały były coraz lepsze, ciekawsze, zabawniejsze oraz, aby nawiązać jak najlepszą więź z widzami. Z chęcią chcę was zaprosić do zapoznania się z moim kanałem, gdyż jestem pewien, że każdy z was znajdzie interesującą na nim serię dla siebie. Poniżej przedstawiam kilka materiałów z gier.
      Pozdrawiam

• Przez PiterParkour
      Witam, mój problem polega na temperaturach w komputerze, otóż wczoraj grając sobie postanowiłem że sprawdze temperatury, więc sprawdziłem programem speedfan i wystraszyłem się ponieważ maxymalna temperatura którą osiągnęła moja karta graf. to 96 stopni a procesor 75 , dodam również że w pokoju było ok 30 stopni , aczkolwiek żadne artefakty nie występowały . 
      Moja karta graf to Gigabyte Gtx 550ti 1 GB
      Procesor: AMd Phenom II x4 960T > Amd Phenom II x6 1065T 3.0 GHZ z boxowym chłodzeniem
      Zasilacz: iBox 5ooW 
      Dodatkowo : 1 wiatrak wyciągający powietrze 120mm 
      PROSZE O POMOC!
    • Przez WhitePlayGames
      Siema, to znowu Ja  Mam nadzieję, że tym razem nie popełniam takiego faux pas jak ostatnio z recenzją The Forest. 
      Dzisiaj, chciałbym wam zaprezentować moją , nową recenzję gry "Prison Architect". Mam nadzieję, że wam się spodoba i trochę lepiej ocenicie moje starania niż ostatnio. 
      Zapraszam do oglądania a następnie do oceniania i komentowania, a osoby pragnące więcej moich recenzji namawiam na subskrybowanie mojego kanału

[video=youtube]

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik