Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Glock
      Cześć,  forum trochę już stoi, więc zdążyłem zauważyć kilka rzeczy, które według mnie warto dodać tudzież poprawić:
      Lekka zmiana koloru moderatorów. Dopiero wczoraj zauważyłem, że moderator działu i moderator ogólny mają różne kolory. Polecałbym pociemnienie/rozjaśnienie któregoś z kolorów by ta różnica była bardziej zauważalna. Opis w działach kto jest jego moderatorem. Jest ranga Moderator działu, ale przeciętny użytkownik nie ma pojęcia o jaki dział chodzi. Fajnie jakby w poszczególnych działach było, np. w opisie napisane kto jest jego opiekunem, np. w działach technicznych by napisać, że technicy są osobami, które zajmują się tym działem i by z wszystkimi pytaniami kierować się do nich. Dodanie działu kupię. Jest sprzedam, wymienię, oddam to wypadałoby by była opcja ogłoszenia, że chce się coś kupić. Dodanie w jakimś czytelnym miejscu legendy rang. Lista szybkich linków - nic innego jak to co było na poprzedniej wersji forum. Przydatne linki w jakimś widocznym miejscu, np. odnośnik do regulaminu w każdym z działów. Teraz uwagi:
      Na urządzeniach mobilnych (przynajmniej na moim iPhone 5S) shoutbox bardzo często przerzuca się na samą górę, przez co muszę przewijać całą rozmowę by dotrzeć do najnowszej wiadomości. Jest różnica w tłach profilu na wersji mobilnej i na wersji komputerowej. Przykład: Jak dostanę powiadomienie i nie wejdę w nie przez okno powiadomień (czyli wejdę przez okno, które mi się wyświetli) to powiadomienie wciąż zostaje i muszę wejść w link by znikło.
    • Przez Wilkokłak
      Jako że mam teraz dostęp do plików forum, to mogę wprowadzić nieco zmian w starym dobrym arkuszu stylów, krótko mówiąc - zmienić wygląd.

Swego czasu robiłem arkusz do Stylisha, który był jakby nakładką na forum. Teraz mogę te zmiany bezpośrednio wprowadzić, aby były widoczne bez Stylisha.

Myślę, że najlepszą zmianą, było powiększenie wiadomości na czacie:

Nicków nie pokazuję, żeby nikt się nie przyczepił

Zmieniać tak wygląd Shoutboxa?

Tutaj macie git'a z tą nakładką do Stylisha:
      https://github.com/wilkoklak/JaRockForumFix

Powiedzcie co się nadaje do wprowadzenia na stałe, a co nie
    • Przez Wilkokłak
      Witam!

Zaprezentowana została nowa odsłona http://jarock.pl/, ale jako że jest to nowy projekt, potrzebny nam jest odzew ze strony użytkowników.
      Dlatego też prosimy was o zamieszczenie tutaj wszelkich sugestii, zgłaszanie błędów, a także wyrażanie opinii odnośnie całości nowej odsłony.

Dopóki nie zauważę, że robi się bałagan, to nie będę wymyślał jakiegoś specjalnego szablonu wiadomości

Lista aktualnie zgłoszonych rzeczy:

To co zostało zamieszczone w tym temacie: http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/12163-nowy-wygl%C4%85d-jarock/ Estetyczna kwestia strony ze streamem (odstępy na bokach)
    • Przez sayikov2k16
      Witam, od trzech tygodni nie grałem w cs:go, wiem że była aktualizacja do gry i dodali kilka rzeczy.
      Przed tym gdy jeszcze grałem miałem od 200-300fps teraz po aktualizacji mam 50-70fps,sprawdzałem antywirusem laptop wszystko wyszło pozytywnie,spójność plików również wyszła ok.
      Wiem że po aktualizacji wszystkie ustawienia wideo była na wysokim ale gdy zmieniłem na swoje również efekt był taki sam czyli 50-70fps.

link do zdjęcia specyfikacji laptopa: http://scr.hu/77tt/0mexd

Jest możliwość aby fps wróciły do normy 200-300fps?
    • Przez Webber
      Witam wszystkich forumowiczów i osób zaangażowanych w projekt Ja, Rock!

Postanowiłem założyć temat zbierający wszystkie Wasze pomysły i propozycje które będą dotyczyły zmian i nowości na forum. Słońce coraz wyżej i mocniej świeci nam nad głowami, zaczynają się wakacje i wolny czas od szkoły, więc czas uporządkować również forum które ostatnimi czasy trochę zaschło i potrzebuję orzeźwiających zmian. Modyfikacja regulaminu, podpięte nieaktualne tematy, opisy i ogłoszenia w działach, stare nieruszane od miesięcy wątki które czas najwyższy ogarnąć i edytować, reorganizacja forum - to wszystko wymaga zmian, ulepszeń i czekam na Wasze propozycje. Propozycje przeróżnych modyfikacji na forum również będą rozpatrywane. 

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia, własne pomysły czy niespełnione kwestie odnoszące się do forum, proszę o napisanie ich w tym wątku zbiorczym.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik