Skocz do zawartości
kuba1611

Na czym, i jak gracie?

Polecane posty

Procesor : Amd fx 8350
Karta graficzna : GIGABYTE Nvidia GeForce Gtx 680 4 gb fabrycznie OC
Ram: 4 gb
1920x1080 Ultra ,fps, Wbrew pozorom i złym opiniom o tym procesorze jest naprawdę OK 60 fps minimalnie 39,40. Druga strona to chłodzenie boxowe nie może być bo strasznie się grzeje procesor i huczy ! ;)

@up

Ty to weź postaw serwer i ja Ci będę przesyłał dane do przetworzenia, mam teraz neta z wysyłaniem 13 Mb/s (czasem więcej) więc powinno starczyć, a ty i tak będziesz miał nadwyżki zasobów.

Ja jeszcze powiem, że na multi to zależy od mapki, bo są takie które mi idą nawet jak jest full ludzi na co najmniej 40 FPS'ach więc chyba źle nie jest... niestety są też takie co idą na 30 FPS'ach jak jest 10 osób :P

Karta to mu jeszcze może pociągnie, ale procek na multi trzeba mocny więc raczej mówi, że gra na ultra, ale chyba na 15 FPS'ach (jeśli w ogóle tyle wyciąga). Sam mam taką kartę i na singlu ciągnie ładnie na ultra (wbrew temu co pisałem wcześniej, po prostu obniżyłem kilka rzeczy i dodało sporo FPS)

No kartę ma dobrą, ale procek kiepski. Ilość RAM'u przeciętna, nie sądzę, aby mógł odpalić na ultra.

Żeby nie robić offtopu:

Procesor: AMD A8-3870 APU with Radeon™ HD Graphics
Karta graficzna: VERTEX Radeon HD 6770 1GB DDR5
RAM: 4 GB
Windows 7 64bit
Płyta główna: Asus F1A55-M

Podczas zwykłego grania mam 40-50 FPS na wysokich, ale jak nagrywam zmniejszam na średnie żeby było stabilne ~60 FPS. Gram na 1440x900.

PS3 Super Slim 500gb :-D:-D:-D

Mimo ze mam szybki internet (60mb/s) czasami kiedy gram dlugi mecz potrafi mnie wywalic z servera i wyswietla komunikat "utracono polaczenie z siecia" gram na PS3 Super Slim 500 Gb

@up

A wykorzystałeś kiedyś chociaż 6GB z tego? Ja wziąłem 16GB i w sumie nie wiem czemu, bo nigdy nie widziałem żeby wykorzystanie przekraczało 5GB. Może jak gram czy streamuje to przekracza, ale wtedy tego nie sprawdzam. Jak robisz jakieś zaawansowane obliczenia albo masz jakiś serwer to może i wykorzystujesz więcej niż 10 GB.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik