Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Agresssivo

Problem z Audio i Mikro

Polecane posty

Witam wszystkich
Mój problem jest dość obszerny i z powodu, że nie jestem zbyt dobry "w komputery" opiszę to najlepiej jak mogę

We wtorek (17.12.19) chciałem podwyższyć rdzenie w procesorze z 1 na 4 (mam max 6) i musiałem zrestartować komputer. No i się zaczęło... Wyskakiwał mi jakiś błąd "WDF_VIOLATION" i cały czas było ukończono w 100%, ale po tym pulpit się nie pojawiał. Po męczarniach z tym wszystkim udało mi się problem rozwiązać wyciągając baterię od płyty głównej. Wcześniej robiłem coś w BIOSie ale ciężko powiedzieć dokładnie co. Po uruchomieniu komputera, byłem zadowolony z siebie że jakoś dałem radę, lecz patrzę i koło głośniczka jest krzyżyk. I tu zaczyna się mój problem, komputer w ogóle nie znajduje ŻADNYCH słuchawek. Słuchawki na 100% działają, bo po podłączeniu do monitora słychać z nich dźwięk. Komputer znajduje tylko ten monitor, więc pomyślałem, że może wejście jest zepsute, lecz było by to strasznie dziwne, bo 1. o 18:30 działały, lecz o 21:30 jak udało mi się uruchomić komputer już nie 2. sprawdzałem podłączenie zarówno od tyłu i od przodu. Sterowniki raczej też działają, gdyż Windows 10 nie wyszukuje nowszych.

Podzespoły i słuchawki:

- Płyta Główna - ASRock H310M-HDV

- Procek - Intel i5-9400F 2.90GHz 9MB BOX

- RAM - G.SKILL 16GB 3000MHz Aegis CL16 (2x8GB)

- Karta Graficzna - Gigabyte GeForce GTX 1660 OC 6GB GDDR5-

- Dysk - Crucial 500GB 2,5"" SATA SSD MX500

- Zasilacz SilentiumPC Sidnum SG1 TG

- Obudowa - SilentiumPC Signum SG1 TG

Słuchawki - SteelSeries Arctis 3 Czarne

Mam nadzieję, że rozwiązanie tego wszystkiego nie będzie zbyt skomplikowane i że ktoś tutaj będzie mógł mi pomóc. Jak chcecie wiedzieć coś więcej oczywiście odpowiem. Mam przynajmniej nauczkę, że jak się nie umie w komputery to się nie podkręca niczego samemu :/

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik