Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bielin123

PGA 2013 (Poznań Game Arena 2013)

Polecane posty

Powiem tak, może być straszny chaos komunikacyjny. Praktycznie wszystkie linie tramwajowe prowadzone są objazdami, zamiast ronda kaponiera(to rondo zaraz obok targów) jest wielka dziura w ziemi, do tego wszystkiego październik czyli mnóstwo studentów no i oczywiście ruch wygenerowany przez PGA. Ja bym radził przyjechać rowerem :D 

http://epoznan.pl/news-news-43664-Od_poniedzialku_remont_Teatralki_bedzie_rewolucja

Witam, a ja mam takie nietypowe pytanie? Czy jest moze ktos, kto tez jedzie sam? Chodzi o to, ze szukam kogos z kim moglbym te targi zwiedzac, bo wiadomo, ze samemu to zadna frajda  ;) no chyba, ze jest jakas ekipa, ktora by mnie przygarnela :) ?

Byłem dzisiaj - wróciłem. 

Jutrzejszy dzień sobie odpuściłem, nie miałem jak zostać (żałuję ;/).

Ogólnie świetna impreza, parę pamiątek jest, Rocka widziałem ale tylko z daleko, bliżej się nie dostałem (ta fala ludzi).

O 16:30 opuściłem już imprezę a się okazało o 17 jeszcze Rock przyszedł na stanowisko ASUSA <PORAŻKA>!

Cóż, zobaczymy za rok albo w tym roku na IEM'ie lub Pyrkonie.

Pozdrawiam.

Ja sobie PGA odpuściłem (bilety odesłałem). Mam pewne powody, zgadzam też się z niektórymi powodami Wonzia...

Oby nie było tak na IEM!

@Down

Napiszę ci je na PW lub na steam, wolę nie pisać tutaj, bo zaraz będę numer 1 jako zły na forum.

Edytowano przez Himiodzio

Ja bym pojechał nawet tylko dlatego, że byli tam Rock, Sou, Nexos, Goniu. Chciałbym z nimi pogadać i zobaczyć się z nimi, bo czemu nie? PGA to już inna bajka, zawsze znajdzie się coś łachowego jak np. kontroler z bananów. Wonziu może tam hejtować, bo on lubi sobie pogadać, aczkolwiek rzetelny z niego człowiek i ma gadkę, lubię go. ;p

Himi, jeśli można to przekopiuj też do mnie :)

Ja byłem wczoraj i mam m. in. 3 kopie Tropico 3 (miałem 5, ale 2 przy wyjściu rozdałem, bo gimbuski patrzały się jakoś dziwnie na mnie, jak im dałem, po 1 kopi to cieszyły buzie), kuzyni też maja chyba z 3 xD

Niezłą bekę mieliśmy z tego w pociągu, płakałem ze śmiechu.

Tak z ciekawości chcieliśmy zagrać w turnieju LoLa forfun, niby wszystko ok, ale (organizator m. in. Graba [wymieniam tylko go bo na 95% go tu wszyscy znają, kojarzą]) mieli tylko 10 stanowisk do gry.

Na początku zakładali sobie, że zrobią turniej na 8teamów, ale po płaczu ludzi uznali, że zrobią na tyle ile się zgłośi drużyn. No i po 1h zapisów okazało się, że mają 72 drużyny xD

Jakby tego było mało to co chwilę kogoś wywalało, wczoraj przez 8h rozegrali może z 4/5 gier.

Organizacja, żenada.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować