Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zawers

!!!UWAGA!!! Zanim napiszesz nowy temat - przeczytaj !!!UWAGA!!!

Polecane posty

Witaj niżej podany regulamin dotyczy osób chcących zakupić nowy sprzęt do komputera lub nowy komputer. Jeżeli taką osobą nie jesteś ten regulamin Cię nie dotyczy. Jeżeli jednak przyszedłeś tu w poszukiwaniu nowego komputera, karty graficznej, procesora itp. przeczytaj i proszę, dostosuj się do niżej podanych punktów. Ułatwisz tym pracę użytkownikom i moderatorom forum.

1. Podaj budżet jakim dysponujesz. 

2. Napisz do czego ma być ten komputer np.gry,rendering,filmy 3D,internet,praca itp. 

3. Jaką rozdzielczość posiada twój monitor? 

4. Priorytetem zakładanego wątku powinna być umieszczona cena w tytule. 

5. Czy planujesz robić OC(tzw. podkręcanie podzespołów) 

6. Jakie podzespoły już posiadasz(podaj dokładnie nazwy procesora,płyty,zasilacza itd. dlaczego? ponieważ Ci co pomagają muszą to wiedzieć, żeby ułożyć zestaw specjalnie dla Ciebie, jeśli masz z tym problem polecam program Speccy) 

7. Czy masz jakieś szczególne wymagania tzn. wielkość monitora, dysku na dane? 

8. Kiedy planujesz zakup sprzętu? 

9. Przejrzyj forum, bo być może ktoś napisał podobny temat, dzięki temu pozbędziemy się zbędnego spamu.

*10.NIE ODRABIAMY ZADAŃ Z UTK,SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH ETC.

11. Jeśli wg autora temat został wyczerpany, proszę aby autor ten zamieszczał w swoim "poście dziękującym" notkę dla moderatora, że temat może zostać zamknięty :) Nie jest to wymóg, ale ułatwi pracę i pozwoli pozbyć się kilku dodatkowych postów.

*Tyczy się szczególnie maja i czerwca kiedy błagacie o dop-y na koniec roku :D

Pozdrawiam, zawers
PS. Jak pomogłem, daj lajka, to zawsze motywuje do jakiejkolwiek pracy 

EDIT: Dodałem dwa nowe punkty.

EDIT2:Nowy punkt 

Nie zaglądałem przez ok 6 miesięcy na to forum i nie spodziewałem się takiej ilości wyświetleń tego postu. Wielkie dzięki.

@EDIT #Fuzzik

Dodany pkt. #8.

Edytowano przez Fuzzik
poprawienie literówek,nowy punkt

Dlatego stworzyłem ten temat. Ktoś może sobie przejrzeć forum i jeśli nie znajdzie tematu dla siebie, może odpowiedzieć na te pytania i dopasuje się komputer do jego wymagań ;) Masz rację, bez tego "spamu" nie byłoby co tutaj czytać ;) ja często wchodzę na to forum i nie wyobrażam sobie dnia bez zajrzenia tutaj :P

Połowa już pewnie zapomniała, ale ja cały czas kawałek po kawałku robię mój projekt. Też chciałem poprosić o to by pisać w tytule posiadaną kwotę. To jest dobry pomysł. Pomoże mi w segregacji.

Down: no właśnie, dzięki za dokonanie. Muszę dokończyć mój temat :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować