Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
EniuuuPL

Problemy z tłumaczeniem

Polecane posty

Natknąłem się na kilka błędów ale ten mnie zagiął

Land branch i Land Loop

w menu customizacji świata jest ten napis

Land branch

rozgałęzienie świata ? Tak mi się wydaje ale wolę spytać Was o zdanie

Land Loop - w zasadzie nie mam pojęcia (zapętlenie ziemi) ?

Te opcje wgl coś zmieniają odpaliłem je na max i w zasadzie nie zauważyłem różnicy.

tutaj chodzi o obszary po jakich poruszają się postacie przykładowo

na najmniejszych ustawieniach świat wygląda tak :WqWOWFb.png

na domyślnych:

LHa4q7d.png

oraz na największych:

zPrseCQ.png

Ale tylko skrót czy pełna nazwa? :) zobaczymy na co pozwoli mój talent graficzny xD haha

i najlepiej by było aby ktoś polubił z was tą stronę to ja wtedy mogę dać wam uprawnienia do zarządzania stroną bo inaczej to nie można :/

sry... Musicie być u mnie w znajomych  pomyłka :D

a może nasz grafik by coś fajnego zrobił :D bo moje beztalencie mi na zbyt wiele nie pozwala :D

50i7.jpg

Ok poniżej wyjaśnię wszystkim dlaczego strona jeszcze nie powstała oraz dlaczego tak mało jestem tu aktywny.

Mianowicie jak się okazało tłumaczenie zawiera mnóstwo błędów, to jest brakuje w każdej z postaci po jakiś 50 góra 100 linii przetłumaczonych tekstów. Od 2 dni siedzę nad tym i szukam jakich tekstów brakuje oraz od razu staram się je tłumaczyć, jak do tej pory w pełni udało mi się dokończyć maxwella willow wendy reszty jeszcze nie sprawdzałem. Prawdopodobnie dziś skończę to robić i dopiero wtedy zajmiemy się rekrutacją oraz stroną. Pozdrawiam.

@edit

Ok zostały ostatnie 2 postanie (prawdopodobnie zawierające najmniej nieprzetłumaczonych tekstów :woodie, wx78. Już w tej chwili wiem ile mniej więcej dojdzie lini będzie ich ok 4k. W razie jakichkolwiek pytań już je przetłumaczyłem więc nie trzeba będzie ich tłumaczyć. Ostatnie 2 postacie powinny zostać przetłumaczone jutro.

@edit

kur.... skończone. Poprawię jeszcze tylko kilka błędów i wydajemy wersję 1.1 tłumaczenia.

Edytowano przez grambezmonitora

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik