Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich na nowym forum. Forum służyć nam będzie do komunikowania się czyli to samo co wcześniej jednak o 1000% wygodniej i szybciej, wszystko to co wcześniej obowiązuje i tu czyli "Masz problem, pisz." Będę zamieszczać tu też screeny związane z naszą pracą np: graficzna prezentacja postępów nad tłumaczeniem, prace nad polską czcionką i inne tego typu rzeczy. Przed wydaniem wersji beta zaktualizujemy post Tomka i zaprezentujemy kilka screenów i info odnośnie BETY. Po czym po oskryptowaniu tekstu umieścimy tam oprócz screenów samą wersję BETA, która nie będzie zawierała instalatora będą to surowe pliki do wrzucenia do folderu z grą. Po wypuszczeniu wersji BETA spolszczenie zostanie dokończone i uzupełnione o dalszą cześć tłumaczenia oraz instalator. Po czym zostanie udostępnione na forum. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: Klaudia Olesiak

To naprawdę płonie!

Wydaje się całkiem normalne. 

Ahhhh. Ten pająk jest ogromny!

Trzcina pocięta, gotowa do tworzenia i mojego hobby.

Nie jestem pewny co powinienem zrobić z tą wysuszoną macką.

To wszystko co pozostało po pożarze.

W tym/Tu mieszkają pszczoły.

Szanowny Pan, Otto von Chesterfield.

To musi być rodzaj jakiegoś religijnego artefaktu.

To prawie jakby ktoś próbował uniemożliwić mi gdzieś iść 

Nigdy nie pracowałam przy tego typu projektach.

Myślę że jest naprawdę nieźle :). Ale czekam na waszą wypowiedź.

Napisano (edytowany)

Ok nie czekamy na Krystiana bo on nawet jeszcze się tu nie zalogował prawdopodobnie więc nie ma sensu czekać. A ty wyślij Adamowi jej nick z forum zaraz ci go podam.

OK MY NICKNAME: Kriko863

Krystiana nick podaj Adamowi

Nick dziewczyny: Seyana

Dziś w godzinach 24:00 1:00 powinienem skończyć 2 wersję fontu (1 była bardzo do du... można będzie sobie porównać na screenach które dam tak koło 24:00) po czym zabiorę się w końcu za menu i hud. Tymsamym informuje że czekam także na wasze posty związane z tłumaczeniem :) ( nie żebym poganiał czy coś po prostu jestem ciekaw na jakim jesteście etapie i ewentualne podzielenie tekstu dla nowych tłumaczy) Pozdrawiam.

Edytowano przez Webber

Dzisiaj miałem zacząć pracę ale naszło mnie na MC (moderator na serwie zobowiązuje) i docelowo zrobię dziś 5 stron z 109. jutro do 17 mam tylko laptopa wiec odpalę sobie jakąś muzyczkę i potłumaczę trochę.

Ustal sobie jakieś ograniczenia na prace przy tłumaczeniu. Lepiej żebyś to robił mając jeszcze zdrowy umysł niż gdy jesteś już zasypiającym zombie. Czy w czcionce będą duże polskie litery? ĆĘŻŹ etc? bo jest parę tekstów pisanych na caps locku.

Tak będą właśnie dlatego robiłem fonta v1 a później v2 bo nie było wielkich liter a po 2 v1 wyglądała okropnie, jedna litera wyżej druga niżej, oczywiście teraz też tak jest ale jest to dużo mniej widoczne.

Kurna muszę to trochę ogarnąć jak skończę fonty założę tu kilka nowych tematów każdy będzie przeznaczony dla odpowiedniej grupy, grupy podzielimy wspólnie każdy kto będzie chciał może dołączyć do każdej ale jednocześnie można być tylko w 1 grupie, grupy będą miały limity np grupa tłumacząca characters będzie mogła liczyć max 5 osób a grupa tłumacząca itemy 3 albo 2 nie jest to jeszcze ostateczna wersja bo sam jeszcze nie sprawdzałem ile tekstu dokładnie miała by dostać każda z grup. Jedno jest pewne grupa zajmująca się characters będzie największa grupa.

Witam po raz pierwszy na forum.

To te nowe osoby do tłumaczenia, czy one mają inny tekst, czy ten sam co my? Czy podzielić trzeba nasze teksty?

Czcionka w końcu gotowa pozostało tylko zaimplementowanie jej do gry i wysłanie screenów na forum za 30 min pojawią się tu i  w temacie założonym przez Tomka screeny przedstawiające ja w akcji. Powiem tak ja jestem zadowolony.

Po tym wezmę się trochę za nadzorowanie teko wszystkiego bo na razie jest z tym najsłabiej.

OK WSZYSCY DOTYCHCZASOWI TŁUMACZE PROSZENI SĄ O PRZERWANIE PRAC SZYKUJĄ SIĘ DUŻE ZMIANY, WYŻEJ WYMIENIONYCH PROSZĘ O WYSŁANIE SWOICH NIEDOKOŃCZONYCH PLIKÓW Z TŁUMACZENIEM DO MNIE NA MAILA. WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA ZAWARTE BĘDĄ W ODPOWIEDNIM TEMACIE. KTÓRY NIEBAWEM SIĘ POJAWI.

Wiem że jeszcze nie skończyliśmy jednego spolszczenia ale chciałem poinformować was że istnieje szansa na to że spolszczenie do Game Dev Tycoon także powstanie i może to być nasze dzieło :) do samych plików zerknąłem dziś i już dziś mam plik z tekstem z gry ( co prawda jest on strasznie pogmatwany ale po spolszczeniu Don't Starve postaram się go przerobić na bardziej przejrzystą wersję) i moje pytanie tyczy się czy reflektowalibyście dalszą współpracę po zakończeniu spolszczenia Don't Starve ? I czy chcielibyście uczestniczyć w tym projekcie ? (Wszystko co napisane jest powyżej stoi pod ogromnym znakiem zapytania jednak istnieją szanse na zrealizowanie tego i już teraz chciałbym wiedzieć czy chcielibyście robić to razem ze mną ? Informacja ta jest poufna ktokolwiek wyda ją do opinii publicznej będzie skazany na szafot :) )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez I'm Fucking Brilliant
      Cześć. Mam o to taki problem, że gdy pobrałem spolszczenie do gry Don't Starve po zainstalowaniu spolszczenia i próbie uruchomienia gry włącza się czarny ekran po czym sprowadza mnie z powrotem do pulpitu. Co mam zrobić żeby gra zadziałała? Wcześniej działała bez zarzutów. Posiadam wersję steamową.
    • Przez Wiciu66
      Wie ktoś kiedy wychodzi don't starve z wczesnego dystępu ,bo z kolegą chciałbym pograć ,a nie chcemy kupować. Jak wicie to odpiszcie dzięki z góry    

• Przez golebiewsky
      Cześć, z tej strony Paweł.

Chciałbym Państwu zaprezentować mój fioletowy kanał http://www.youtube.com/user/golebiewskipawel

Tworzę już od jakiegoś czasu, udało mi się dotąd wrzucić ok. 40 filmów, które obejrzało ponad 18 tys. widzów i zgromadziłem ponad 120 subskrypcji.
      Może nie jest to zbyt wielka liczba porównując do innych kanałów, ale biorąc pod uwagę że nie spamuje wiadomościami losowych osób i nie proszę znajomych o subskrypcję, to jest całkiem nieźle

Stwierdziłem, że przyszedł czas na wypromowanie swojego kanału i idąc za radą samego Jessiego Coxa zastosuję zasadę "Advertise like shameless wh*re"

I dlatego piszę tu, na tym forum! Uważam, że na polskim YouTube jest jeszcze sporo do zrobienia i chciałbym mieć w tym swój mały wkład

Co nagrywam?
      Gry Indie, np serię Towns http://www.youtube.com/watch?v=24MKJuz4cok&list=PL6B549E29E24EEFB4 Gry w alfach lub betach, np. Papers, Please http://www.youtube.com/watch?v=WZNmpZ6K-IU Opisuję pierwsze wrażenia z gier MMO (now seria, dużo montażu) http://www.youtube.com/watch?v=UkwvjB0X0u0 Czasami robię konkursy (ten się kończy w środę rano, jeszcze jest szansa) http://www.youtube.com/watch?v=Cm9l-CHoF34 Gry tworzone przez większe studia, np. Tropico 4 http://www.youtube.com/watch?v=1oKeRQyydn4&list=PLFqL0Y4HYk2ZAPMSodMaROm2I-cr7CfE7 A czasami po prostu sobie marudzę (więcej marudzenia w przyszłości) http://www.youtube.com/watch?v=IMy_SyXAMOs Serdecznie zapraszam . Jeśli macie jakieś uwagi, to piszcie śmiało!

Paweł G.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik