Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Josek

[PROPOZYCJA] ShoutBox.

Polecane posty

Cześć, mam taką propozycje aby dodać shoutbox na stronie ponieważ nie ma innego kontaktu niż PW na stronie a takie coś umiliło by jakiś czas kiedy komuś jest nudno, lub poprostu aby pogadać.

Pisałem o tym na Livie wczoraj i nie usłyszałem odpowiedzi ale też jestem za . Na każdym forum się taki powinien znajdować i można powiedzieć , że prawie wszędzie jest a u nas nie :P

Druga propozycja to też taka aby dodać możliwość sprawdzenia ile ktoś ma respektu, postów.. - może niektórzy będą lecieć na posty, ale fajne jest coś takiego bo widać czy ktoś jest trollem czy gimbusem albo może zwykłym forumowiczem, chyba lepiej jest wiedzieć z kim prowadzi się rozmowe.

To już akurat zbędne i to na pewno nie wejdzie , cały czas są dodawane przez Was pomysły z postami a tu było , jest i będzie odrzucane. Co do postów jedyne co mogą zmienić to usunąć żeby w ogóle się liczyły , bo ja mam 110 prawie po 5 dniach i ktoś może pomyśleć , że jestem "gimbusem" jak to napisałeś/aś a tak nie jest, tym razem nie najlepszy pomysł.

Zbędne. Tylko szkodziłoby forum przy ewentualnych sprzeczkach, a uwierzcie mi, jak tysiąc osób zacznie pisać na czacie - nie jest miło. 

Natomiast jeśli czat zostanie włączony do społeczności forum, musiałby mieć jakieś rozsądne i sensowne ograniczenie - może to być ilość postów lub stan reputacji.

Każdy chcę, żeby na forum panował ład i porządek, a przy ludziach, którzy mają odmienne poglądy i są w różnym wieku nie zawsze te dwie cechy zostają nienaruszone.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Ten dodatek do forum jest słabym pomysłem. Zobaczcie co dzieje się na czacie Twitcha. Na forum ciągle przebywa przynajmniej dziesięć osób i nie wiem jak wyobrażacie sobie konferencje gdy musisz nadążyć za wpisami innych i jeszcze coś opublikować na czacie.

Coś typu Slowmod i będzie okey, po drugie na SB nigdy nie będzie tyle ludzi co na czacie twitchowym podczas streama. (No chyba, że będzie jakaś afera typu "Shogun")

Do tego dodać możliwość wywalenia kogoś z czatu na jakiś czas, a jak bardzo podpadnie to na zawsze.

Sformułować odpowiedni regulamin  itp., i będzie dobrze.

ShoutBox to moim skromnym zdaniem podstawa budowania zgranej społeczności forum, do tego machina napędzająca ruch na stronie. 

Ten dodatek do forum jest słabym pomysłem. Zobaczcie co dzieje się na czacie Twitcha. Na forum ciągle przebywa przynajmniej dziesięć osób i nie wiem jak wyobrażacie sobie konferencje gdy musisz nadążyć za wpisami innych i jeszcze coś opublikować na czacie.

Na czacie Twitcha w trakcie live siedzi jakieś 1000+ zarejestrowanych użytkowników, tutaj jak sam mówisz jakieś 10-20. W dodatku na Twitchu wszyscy mają parcie na komentowanie tego co dzieje się na ekranie, a na forum można raczej liczyć na normalne dyskusje. 

Tylko szkodziłoby forum przy ewentualnych sprzeczkach, a uwierzcie mi, jak tysiąc osób zacznie pisać na czacie - nie jest miło. 

Zablokowanie możliwości wysyłania linków, ograniczenie możliwości wysyłania postów do jednego na 10 sekund, ograniczenie dostępu do SB wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, przycisk "Raportuj" wyświetlany przy nicku postującej osoby, filtr blokujący wulgaryzmy. Przecież to IPB, takich wtyczek jest cała masa.

Zartujesz, right?

Udzielam sie na forum gdzie wieczorami potrafi byc po 700++ uzytkownikow i nie ma najmniejszego problemu ze spamem na shoucie.

Shout by sie przydal, ozywil by troche forum, a do tego jest to swietna mozliwosc aby poznac 'blizej' innych uzytkownikow : )

Shoutbox to jest dobry pomysł, a jeśli boicie się spamu na czacie to zróbcie ograniczenia typu jedna wiadomość na 10 sek albo trochę więcej. A dzięki shoutboxowi byłaby większa integracja wśród użytkowników forum. Każdy mógłby sobie pogadać z każdym a nie pisać cały czas na PW, bo momentami może być to uciążliwe.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik