Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daxxy_

[Propozycja] Statusy użytkowników

Polecane posty

Witam wszystkich, chciałbym zaproponować dodanie czegoś takiego jak statusy użytkowników po prawej stronie forum. Myślę, że większość ludzi który mieli styczność z forami na IP.Board wiedzą o co mi chodzi ^^

http://scr.hu/0ow7/vcnfk

Pozdrawiam, Daxxy.

Zły pomysł i podobne opcję chcieli inni wprowadzić i jednoznacznie od Administratora czy większości użytkowników szła fala sprzeciwień , więc to raczej też na nic :)

Ja jestem na tak ale żeby to było niezależne.. to działa jak opis na skajpaju.. każdy pisze to co chce i pokazuje to innym - już nie od innych zależy czy będzie tam pisać pies czy kot.

Baa, to ja rozumiem.. - nie lubie jeżeli mi narzucają regulamin na 120% offtopu i niezwiązenego nic z forum, to jest kompletnie inna działka więc powinno być trochę luzu :)

Baa, to ja rozumiem.. - nie lubie jeżeli mi narzucają regulamin na 120% offtopu i niezwiązenego nic z forum, to jest kompletnie inna działka więc powinno być trochę luzu :)

Chcesz troszkę luzu, ale rejestrując się na tym forum sam zaakceptowałeś ten "brak luzu". Co do statusów, to sam pisałem już wcześniej wprowadzeniu ich, miło byłoby gdyby Administratorzy wprowadziliby to.

To, że znajduję się takie coś na innych forach, nie oznacza, że tutaj również ma się znajdować.

Zły pomysł, na dawania możliwości pisania własnych tytułów pod nickami wszystkim użytkownikom.

Prędzej pogrupowanie wszystkiego i nadania automatycznych ustawień względem postów, czy poziomu reputacji.

// popieram ~Darku

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik