Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patrykk

Iron man 3

Polecane posty

Jak wiecie, a może i nie wiecie dzisiaj do kin wchodzi trzecia część Iron Mana ;)

Jak myślicie? Warto wybrać się do kina na 3D? I co ogólnie myślicie o tej produkcji? 

Idę na Irona 3d z napisami,oglądam sobie właśnie  Fragera z Tivoltem po filmie IM 3,postać Iron Mana zawsze mi się podoba.

Byłem 3 godz temu na Iron Man 3 film jest warty uwagi zapraszam na wersje 3D z dubbingiem.Moja ocena to 8,5/10.Dubbing jest świetnie wykonany lecz mało elementów 3D ale i tak polecam.

Niedawno wróciłem z kina. Film niesamowity. Moja ocena to 9/10. Pozostaje jednak pełen niedosyt dotyczący przyszłości tej serii co wiąże się jeszcze z filmem Avengers 2 a jest to spowodowane jednym elementem którego nie potrafię do końca zrozumieć :D

Byłem, świetny film :)

Ocena 9/10 bo dubbing pozostawił trochę do życzenia. 

Jak ktoś chce to na moim kanale jest wideo-relacja.

Nie żebym się reklamował i to jeszcze na stronie Rocka, więc powiem tylko że nick taki sam jak tu :)

Właśnie wróciłem z kina, w którym byłem oczywiście na Iron Man 3.

Film jest świetny, elementy 3D są w idealnej ilości, nie lata ciągle coś w Ciebie ale też nie jest nudno.

Przyjemne było nawiązanie do bomy z Avengers, jak i odskocznie w samym filmie pomiędzy akcjami.

W skrócie film jest genialny 10/10 (jak dla mnie). Polecam!

Tak czytam poprzednie posty i żałuję że nie mam kasy żeby iść do kina (Piastonalia się zbliżają - trzeba odkładać każdy grosz).

@UP Nie lubię chodzić na filmy 3D, jakiegoś szału nie ma, a tylko oczy bolą po połowie filmu...

Gość faroxim   
Gość faroxim

3d + imax to jest to :P

@Up Nie dość, że bolą oczy to muszę zakładać okulary 3d na okulary zwykłe...

Również i ja dorzucę swoje trzy grosze...

Na IM3 byłem w czwartek, 3 dni temu. Film oglądałem w 3D, niestety z dubbingiem. Zapytacie czemu "niestety z dubbingiem" jak dla mnie w amerykańskich filmach dubbing po prostu chrzanią, więc lepiej wybrać się na napisy (chyba już filmu nie grają), jedynym atutem dubbingu był głos podkładany pod Roberta Downey Jr.

Co do efektów, przy których miały być potrzebne okulary, za które akurat ja zapłaciłem 8 zł, to za wiele ich nie było, jedynie w reklamach można było coś zaobserwować.

W filmie zaciekawiła mnie na prawdę dobra fabuła, nie zdradzająca krok po kroku co będzie dalej jak w niektórych filmach. Po za ciągłymi dialogami, bitwami, wybuchami można było także zaobserwować, przeczytać/posłuchać elementy komedii. Pozwolę sobie zacytować jeden ze śmieszniejszych fragmentów :

Robert Downey Jr : Gdzie Twój tata?

Dziecko : Poszedł po zdrapkę i chyba wygrał, bo nie ma go już 5 lat.

Na prawdę się można było przy tym uśmiać. Jak dla mnie najlepszymi cechami filmu, były m.in. aktorzy : Robert Downey Jr. (Tony Stark/IronMan3), Ben Kingsley (Mandaryn/tzw.Trevor), aktorzy zróżnicowani. Po za tym świetna fabuła, super akcja, inne elementy na 6+.

Serdecznie polecam, to tylko 20 zł a film na prawdę zajebiaszczy. Jeszcze raz gorąco polecam!

Pozdrawiam,

Bielin!

Dubbing to zło. Nie cierpię oglądać jakiegokolwiek filmu z dubbingiem. Najlepsze zawsze są oryginalne głosy i tak zostanie. Jedyne co to w bajkach powinien być dubbing z wiadomych powodów :).

Ja też oglądałem film i jest super. Super akcja. Ciekawie to wszystko zrobili.

Super technologia, która się mi bardzo spodobała.

Jest również kilka spokojnych momentów jak i scen, w których możemy się pośmiać.

Naprawdę warto iść do kina. Teraz czekam na 4. Już nie mogę się doczekać.

Udalo mi sie wyjechac na film w sobote. Bylem na wersji z dubbingiem, poniewaz nie lubie ogladac filmow z napisami. Powiem tak, film byl calkiem dobry. Byl taki moment, ze juz troche zanudzalo ale to nic. Troche ciekawych akcji, pare smiesznych tekstow. Najbardziej mnie rozbawil tekst tego chlopaka "mama w pracy, a tata poszedl kupic do kiosku zdrapke i chyba wygral, bo nie ma go juz 5 lat." Podsumowujac: film fajny, aczkolwiek mam wrazenie, ze poprzednie czesci byly ciekawsze i mialy lepszy dubbing

Udalo mi sie wyjechac na film w sobote. Bylem na wersji z dubbingiem, poniewaz nie lubie ogladac filmow z napisami. Powiem tak, film byl calkiem dobry. Byl taki moment, ze juz troche zanudzalo ale to nic. Troche ciekawych akcji, pare smiesznych tekstow. Najbardziej mnie rozbawil tekst tego chlopaka "mama w pracy, a tata poszedl kupic do kiosku zdrapke i chyba wygral, bo nie ma go juz 5 lat." Podsumowujac: film fajny, aczkolwiek mam wrazenie, ze poprzednie czesci byly ciekawsze i mialy lepszy dubbing

Nie lubisz filmów z napisami powiadasz?

Zachęcam kiedyś iść na film z napisami, jest bardziej '"oryginalnie, realistycznie", uczysz się słownictwa "obcego" itd.

Polecam,bo tłumacze dubbingu niestety chrzanią dubbing.

Gość faroxim   
Gość faroxim

Szkoda, że nie było filmu w 2d, ale jak się ma bilety wygrane u Rocka to... można zaszaleć :P.

byłem na IM jakiś czas temu, ale dopiero teraz "zebrałem" się by napisać :D

hmmm wychodząc z filmu miałem mieszane uczucia ...

wcześniejsze części miały jakąś tam kapkę realizmu, tu to totalnie olali ... człowiek dosłownie srający ogniem ... jak dla Mnie, to było nie zbyt fajne zagranie ... 

2 rzecz Mandaryn ... :( owszem, został fajnie zagrany, ale to co z Niego zrobili ... co prawda po części ok, bo kto by się zachwycił walką zbrojną (to co mógł pokazać Mandaryn) a Iron Man'em? 

jedyny plus z tymi mutantami ...

no i jeszcze ta ostatnia scena z Pepeer ... nie wiadomo skąd robi się świetną akrobatką, i złem wcielonym, i rozwala tego, z którym Iron Man przy pomocy koło 10 zbroi nie mógł pokonać ...

to nie było "w stylu" pepeer ... zawsze taka "szara" myszka, atu nagle takie akrobacje wykonuje ...

jeszcze to, że Tony wciela się w małpkę, i skacze po dachach/rusztowaniach czy tam jak to zwał ...

film oceniam na jakieś 6.5/10

no i to, że wykastrowali Tonego ... te jego żarty, i romansiki w poprzednich częściach ... tu tego nie było, bynajmniej nie trzymały poziomu poprzedniej części ...

dosłownie też, bo usunięcie reaktora, wyjęcie kawałków których taki miliarder nie mógł wcześniej wyjąć. 

@Edit

wiem, że Pepeer została zmutowana ... ale bez przesady, bo te akrobacje w jej wykonaniu ...

zauważ też, że mutanty "ze stażem" nie skakały jak małpki ...

Spojler alert!

To była genialna część, o wiele lepsza od  (imo) nudnej dwójki. ALE. Czy ktoś mi zdradzi, co dalej z Pepeer? Będzie mutantką czy jak? Bo zakończenie IM3 Było okropne, wiecie, BUM BUM BUM x10 no to teraz walnijmy w 45 sekund zakończenie wszystkich wątków + nawet tych, które specjalnej roli nie odegrały. Ja jestem w sumie zły na zakończenie tej części po całości. Był taki moment, od którego zaczęło się robić tylko gorzej...  a to był naprawdę fajny film.

Proszę używać znaczników spoiler następnym razem

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik