Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lopes123

Problem z nagrywaniem obrazu red dead redemption 2

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, mam problem z nagrywaniem red dead 2 na pc.. normalnie obs czyta mi wszystkie gry i nagrywam normalnie obraz, nagrałem już setki tak gier.. ale jak uruchamiam red dead 2, to obraz jest czarny, nagrywa dzwiek, ale nie obraz, ktos cos wie jak to naprawic ? ;33 

Ogólnie problem chyba polega na tym całym rockstar... nawet okno nie mogę przechwycić, każde okno jakie klikne przechwytuje, a kiedy zaznacze przechwyc okno "Rockstar" to wyskakuje rozmiar tej ramki w obs, ale brak obrazu jej... Bez sensu o co tutaj chodzi ? WTF

Zaznaczam jeszcze raz.. że obs normalnie każdą grę mi przechwytuje i nagrywa normalnie.. metro exodus 2033 itd itp.. pełno gier i pierwszy raz widze taki problem i tylko z ta grą i apką rockstar..

Tutaj np screen wrzucam, jak dałem przechwyć okno https://ibb.co/rbhSL0f

Jak widzicie okno normalnie widać ale w obs tak to wygląda.. to samo z grą, gra idzie ładnie pięknie, ale w obs tylko dźwiek a obraz czarny.

Edytowano przez lopes123

Edit: Problem występuje tylko w obs, próbowałem w action, w action działa normalnie przechwytywanie aplikacji pełnoekranowej, tylko że action jest płatny to raz.. a dwa że obs jest zdecydowanie lepszy, bo można skonfigurować mikrofon, ramki pod webcam itd itp.. wypowie się ktoś i coś doradzi, pomoże czy jednak forum jest zbyt martwe by ktokolwiek pomógł ^^..

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik