Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć
Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
i to właśnie znajdziesz na moim kanale
Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 

Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

:D 
poniżej lniki do moich serii:
Wiedźmin 1

Gothic (Live)

Skyrim (Live)

Risen 1 (Live)

Napisano (edytowany)
Dnia 23.10.2019 o 19:11, Pawłonator napisał:

Cześć
Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
i to właśnie znajdziesz na moim kanale
Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 

Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

:D 
poniżej lniki do moich serii:
Wiedźmin 1

Gothic (Live)

Skyrim (Live)

Risen 1 (Live)

Mój nowy film na kanale na którym wypowiadam się na temat Wiedźmina od netflixa

Zapraszam do obejrzenia i ocenienia

Edytowano przez Pawłonator

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Crohn
      Chciałbym uprzejmie zachęcić do obejrzenia materiału wideo poświęconego pecetowej wersji Red Dead Redemption II z obszerną analizą, dlaczego jej wydanie jest nieuchronne. Jest to debiutanckie wideo na kanale. 
      Gra Red Dead Redemption II wyszła pierwotnie 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale od tamtego czasu do internetu trafiają różne plotki na temat wersji PC. Niniejszy materiał wideo został poświęcony właśnie przeciekom dotyczącym komputerowego wydania jednej z najlepszych gier firmy Rockstar i Take-Two i próbuje odpowiedzieć na pytanie o to, jak duże są szanse na pojawienie się pecetowego Red Dead Redemption II?

Facebook: https://www.facebook.com/crohn.techgaming.5
    • Przez MIŁY

Siemaneczko!  Parę lat temu prowadziłem prężnie mój kanał na YouTubie, gdzie udało mi się zyskać stałą widownię głównie grając w Terrarię. Ówcześnie stałem się jednym z bardziej rozpoznawalnych twórców w community Terrarii. Po jakimś czasie zaprzestałem nagrywania, a teraz zamierzam wrócić z jeszcze lepszym, szerszym i bardziej profesjonalnym kontentem. Postanowiłem przygodę zacząć od Minecrafta, a konkretnie paczki modów Sky Factory 4 i mam zamiar ogrywać kolejne, bardzo rozbudowane i mega ciekawe paczki.          Co mnie cechuje? - Wysoka jakość audio/wideo - Profesjonalna obróbka i montaż filmów - Ciekawy i wciągający kontent - Wiele pomysłów na przyszłość     Plany na przyszłość? W przyszłości mam zamiar zrealizować wiele ciekawych projektów. Gram też na wysokim poziomie w CS’a (organizacja GKS Tychy eSports), toteż pojawią się ciekawe poradniki, mapki i inne rzeczy z kantera. Myślę nad wprowadzeniem nowych serii z Minecrafta, bardzo lubię budować rożnego rodzaju struktury, więc być może pojawią się interesujące timelapsy z tematycznego budowania. Na kanał powróci również Terraria w odnowionym wydaniu (prawdopodobnie na modyfikacjach). Planem na następne miesiące jest również nagrywanie FIFY 20 z XBOX ONE, ale będą to materiały typu DUO, czyli wszystko grane w parze z moim bratem, wraz z kamerami z kilku perspektyw na nas, nagłośnieniem i dobrą jakością audio. FIFA wprowadza kilka ulepszeń, nowy tryb, więc filmy będą bardzo ciekawe. W planie są także VLOGi z moją dziewczyną, śmieszne zabawy itp itd. Myślę, że pomysł na rozwój kanału jest konkretny i dobrze przemyślany, w takim razie czas wprowadzić go w życie, co niemożliwe będzie bez Was!    Dlatego dziś daję Wam link do obejrzenia i konstruktywnego ocenienia pierwszego odcinka nowej przygody z Minecraftem na modach! (+ pierwszy konkurs na kanale w komentarzu) ❤ Dzięki za przeczytanie i zachęcam do zostawienia subika!    Pierwszy filmik z serii Sky Factory 4     Filmik konkursowy    

• Przez Vinir
      Witam jestem Vinir. Mam 27 lat i chciałem przedstawić wam mój kanał na którym będę wstawiał krótkie filmy ze starszych gier. 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik