Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Brojacz

Problem z jakością gry w OBS pod czas streamu.

Polecane posty

Witam, mam do was pytanko, otóż od 4 dni nie mogę sobie poradzić z ustawieniem jakości 1080p pod czas nagrywania gry. Podkreślam pod czas nagrywania "gry" .

Kiedy dam przechwyć okno, program normalnie nagrywa wszystko HD to co robie na pulpicie jest 1:1 na nagrywaniu. Patrzyłem porównywałem, różnicy nie widze po prostu na nagraniu widać 1:1 jakość w stosunku do tego co widziałem na pulpicie wszystko. Ustawione miałem 1920x 1080 rozdziałke i pulpit, jak mówie wszystko git.

A teraz wychodzimy pod górkę.. kiedy włączam grę no i wiadomo nagrywam dalej, wszystko nagle się pikseluję. Jakim cudem pod czas pulpitu przy bitrate 7500 wszystko jest HD i piękne, a kiedy wchodzę do gry wszystko się pikseluję i gubi ostrość. Dla porównania kamerka web okno w prawym rogu na nagrywaniu pulpitu jest normalnie jakośc HD, wchodze do gry nagrywam.. kamerka piksele, gra ... piksele.

O co tutaj chodzi ? Oczywiście Przechwytywanie ekranu jest HD wszystko git, ale kiedy na przechwytywaniu odpalam grę, gra jest spikselowana i ta kamerka i wszystko.. zupełnie inna jakość, wracam do pulpitu, nagrywanie brzytwa ^_^ ...

Tak, probowałem dać "Przechwyc grę" przechwytywanie ekranu gry, ale tak samo się dzieję "Pikseloza"

Problem z netem na pewno nie jest, bo skoro pulpit nagrywa HD i wszystko 1:1 czyli na ekranie ta sama jakosć co na streama oznacza że nagrywa bardzo ładnie, czyli wina internetu odpada. Sprzęt też raczej odpada, ponieważ mam Rtx 2080 11 gb , Ram 32 gb 3600 mh , Dysk SSD, Procesor i9 9900k..

Panowie kur** za przeproszeniem, bo jestem zdesperowany, pomoże ktoś ? bo już ręce opadają.

W obs ustawiałem dosłownie już wszystko.. Bitrate od 1000 po 25 000... ponieważ po 25 net zaczyna świrować ze względu naa to że bitrate wtedy jest wiekszy niz moj upload, Ustawienia probowalem NVidia H264 new, albo zwykłe, albo H264 samo... wszędzie to samo.

Najlepsze ustawienia są i jakość na ustawieniach h264 , ale jednak dalej nie to co chce.. ;/ Ustawiam ciągle 1080p nie więcej. Przy takim bitrate, sprzęcie, uploadzie spokojnie powinno być HD wiec co jest nie tak ?

Upload podkreślam mam minimum 14 średnio 20. Więc bitrate jeśli ustawiam to bawię się od 6000 do 13 000.

Edytowano przez Brojacz

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik