Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MIŁY

Siemaneczko!  Parę lat temu prowadziłem prężnie mój kanał na YouTubie, gdzie udało mi się zyskać stałą widownię głównie grając w Terrarię. Ówcześnie stałem się jednym z bardziej rozpoznawalnych twórców w community Terrarii. Po jakimś czasie zaprzestałem nagrywania, a teraz zamierzam wrócić z jeszcze lepszym, szerszym i bardziej profesjonalnym kontentem. Postanowiłem przygodę zacząć od Minecrafta, a konkretnie paczki modów Sky Factory 4 i mam zamiar ogrywać kolejne, bardzo rozbudowane i mega ciekawe paczki.          Co mnie cechuje? - Wysoka jakość audio/wideo - Profesjonalna obróbka i montaż filmów - Ciekawy i wciągający kontent - Wiele pomysłów na przyszłość     Plany na przyszłość? W przyszłości mam zamiar zrealizować wiele ciekawych projektów. Gram też na wysokim poziomie w CS’a (organizacja GKS Tychy eSports), toteż pojawią się ciekawe poradniki, mapki i inne rzeczy z kantera. Myślę nad wprowadzeniem nowych serii z Minecrafta, bardzo lubię budować rożnego rodzaju struktury, więc być może pojawią się interesujące timelapsy z tematycznego budowania. Na kanał powróci również Terraria w odnowionym wydaniu (prawdopodobnie na modyfikacjach). Planem na następne miesiące jest również nagrywanie FIFY 20 z XBOX ONE, ale będą to materiały typu DUO, czyli wszystko grane w parze z moim bratem, wraz z kamerami z kilku perspektyw na nas, nagłośnieniem i dobrą jakością audio. FIFA wprowadza kilka ulepszeń, nowy tryb, więc filmy będą bardzo ciekawe. W planie są także VLOGi z moją dziewczyną, śmieszne zabawy itp itd. Myślę, że pomysł na rozwój kanału jest konkretny i dobrze przemyślany, w takim razie czas wprowadzić go w życie, co niemożliwe będzie bez Was!    Dlatego dziś daję Wam link do obejrzenia i konstruktywnego ocenienia pierwszego odcinka nowej przygody z Minecraftem na modach! (+ pierwszy konkurs na kanale w komentarzu) ❤ Dzięki za przeczytanie i zachęcam do zostawienia subika!    Pierwszy filmik z serii Sky Factory 4     Filmik konkursowy    

• Przez HADZIK
      Witam, zrobiłem krótki ale treściwy filmik nt. rywalizacji pomiędzy platformą Valve oraz Epic Games. Przyjrzałem się dostępnym opcjom w obu platformach, przedstawiłem plany na przyszłość ze strony kultowego już Steama oraz Epic'a. Zachęcam do oceny  

• Przez xem3
      SIemka, przychodze z zapytaniem co mam zrobić, gdy po włączeniu rozdziałki 4:3 pojawiają mi się czarne paski.
      Wiem, że jest dużo poradników oraz  wpisów ale żaden z nich u mnie nie działa.
      Moja karta to nvidia Geforce 750 TI a monitor ma rodziałkę 1440x900 (wiem stary ale nie potrzebuje lepszego).
      Próbowałem już zmieniać w panelu sterowania nvidii, w ustawieniach windowsa oraz oczywiście samej gry.

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez Machlak
      Witamy Serdecznie!

Jesteśmy Polską społecznością o nazwie "IDENTITY GAME POLSKA", bazującą na komunikatorze DISCORD i poświęconą grze "IDENTITY".

Znajdziesz u nas wszystko co jest ci potrzebne jako nowemu czy zaawansowanemu graczowi "IDENTITY".

Newsy, poradniki, pomoc czy znalezienie osób do wspólnej gry, to jest to, czego możesz oczekiwać od naszej społeczności!

Jesteśmy do twojej dyspozycji! Powodzenia i do zobaczenia w grze!

"OD FANÓW DLA FANÓW IDENTITY"

DISCORD: https://discord.gg/5UEQqFd

FACEBOOK: https://www.facebook.com/IdentityGamePolska

GRUPA STEAM: https://steamcommunity.com/groups/IdentityGamePolska

OFICJALNA STRONA: https://www.identityrpg.com

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu