Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
No_Name321

Laptop do wszystkiego...

Polecane posty

Siema! Czekając na odpowiedzi pod poprzednim postem wymyśliłem kolejny :) Gram w takie gry jak: Battlefield 3 Premium, Far Cry3, SimCity5 itp.

Aktualnie korzystam z http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-essential-g580-i3-3110-8gb-1000gb-gt610-w8.bhtml I jakość oraz płynność gier jest zaskakująco duża :) lecz przyszedł czas na zmiany, teraz chciałbym coś większego i oczywiście lepszego w niestety dość nie dużym budżecie 2450-2550zł 

Nie potrzebuję "rakiety" bo na tym Lenovo grało mi się dość przyjemnie, lecz jak już wspomniałem czas na zmiany co proponujecie??

P.S. Wiem że stacjonarny jest lepszym wyjściem, lecz potrzebuję komputera mobilnego :)

Ten twój komp jest bardzo dobry, a masz win 8 czy inny system? Poczekaj na premierę bf4, bo może być ze twój laptop go pociągnie, bez problemów. Jak poczekasz to uskładasz wiecej na jeszcze lepszy sprzęt. Bo wymianie kompa bez powodu to marnowanie kasy i nic więcej.

Powiem Ci tak, bez sensu pytanie, twój komputer kosztuje obecnie 2000zł. I ty chcesz coś co kosztuje ledwie o 500zł więcej. Ja na twoim miejscu miał bym jakieś poszanowanie dla pieniędzy. Tak naprawdę za tę kasę nie kupisz dużo lepszego lapka od tego co masz, a co najwyżej w niewiele wyższym stopniu "lepszośći" ;)  Poczekałbym tak jak kolega pisał do BF4, którego twój lapek bez problemu weźmie na klatę i po jakiś 6 mieśkach do roku pomyślałbym nad maszyną większo-budżetową 

Ten laptop który pokazałeś w swoim zakresie cenowym nie jest zły, ale ogólnie to tak średnio. BF4 uważam że będzie dość sporym wyzwaniem dla twojego laptopa, ba podejrzewam że BF3 już ledwo zipie.

W obecnym laptopie wada jest ta karta graficzna, każdy wie ze te 610,620,630 to gówna są. Gdybys mial taki stacjonarny komp wymienil byś karte i by smigalo wszystko. Raczej bf4 to uciagnie ten twoj sprzet.

Ten laptop który pokazałeś w swoim zakresie cenowym nie jest zły, ale ogólnie to tak średnio. BF4 uważam że będzie dość sporym wyzwaniem dla twojego laptopa, ba podejrzewam że BF3 już ledwo zipie.

Bf3 na średnich-wysokich 35-45 FPS 

Teraz jak się popatrzyć tej cenie będzie troszku lepszy laptop. Poczekaj do bf4 i cenny spadną i ty coś więcej uzbierasz kasy.

Jak będziesz wymieniał to ten obecny laptop zostaw sobie, bo jest przez dobre 5-10 lat ci posłuży. Na prace i pliki muzyczne itd. A nowy tylko na gry, bez zapychania niego czymż innym.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik