Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ZagranaPara

Coś nowego Minecraft RP - Zagłada Świata, oraz kanał pary

Polecane posty

Cześć witajcie,

Zapraszam do  zobaczenia naszej serii Minecraft RP, gdzie spotykamy się po wojnie i próbujemy jakoś przeżyć każdy kolejny dzień.

Jak również na cały nasz kanał gdzie próbujemy swoich sił razem z Żoną :)

https://www.youtube.com/watch?v=KurJVdGtBjg&list=PLx00vm1ku2H_vy-fYcM9eWOWk1kmq_6FD&index=3

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MIŁY

Siemaneczko!  Parę lat temu prowadziłem prężnie mój kanał na YouTubie, gdzie udało mi się zyskać stałą widownię głównie grając w Terrarię. Ówcześnie stałem się jednym z bardziej rozpoznawalnych twórców w community Terrarii. Po jakimś czasie zaprzestałem nagrywania, a teraz zamierzam wrócić z jeszcze lepszym, szerszym i bardziej profesjonalnym kontentem. Postanowiłem przygodę zacząć od Minecrafta, a konkretnie paczki modów Sky Factory 4 i mam zamiar ogrywać kolejne, bardzo rozbudowane i mega ciekawe paczki.          Co mnie cechuje? - Wysoka jakość audio/wideo - Profesjonalna obróbka i montaż filmów - Ciekawy i wciągający kontent - Wiele pomysłów na przyszłość     Plany na przyszłość? W przyszłości mam zamiar zrealizować wiele ciekawych projektów. Gram też na wysokim poziomie w CS’a (organizacja GKS Tychy eSports), toteż pojawią się ciekawe poradniki, mapki i inne rzeczy z kantera. Myślę nad wprowadzeniem nowych serii z Minecrafta, bardzo lubię budować rożnego rodzaju struktury, więc być może pojawią się interesujące timelapsy z tematycznego budowania. Na kanał powróci również Terraria w odnowionym wydaniu (prawdopodobnie na modyfikacjach). Planem na następne miesiące jest również nagrywanie FIFY 20 z XBOX ONE, ale będą to materiały typu DUO, czyli wszystko grane w parze z moim bratem, wraz z kamerami z kilku perspektyw na nas, nagłośnieniem i dobrą jakością audio. FIFA wprowadza kilka ulepszeń, nowy tryb, więc filmy będą bardzo ciekawe. W planie są także VLOGi z moją dziewczyną, śmieszne zabawy itp itd. Myślę, że pomysł na rozwój kanału jest konkretny i dobrze przemyślany, w takim razie czas wprowadzić go w życie, co niemożliwe będzie bez Was!    Dlatego dziś daję Wam link do obejrzenia i konstruktywnego ocenienia pierwszego odcinka nowej przygody z Minecraftem na modach! (+ pierwszy konkurs na kanale w komentarzu) ❤ Dzięki za przeczytanie i zachęcam do zostawienia subika!    Pierwszy filmik z serii Sky Factory 4     Filmik konkursowy    

• Przez Dr.Maska
      Witam, jestem nowy na YT zapraszam do siebie na kanał, gram gdy mam chwilę wolnego czasu i chciałbym się z wami tym podzielić. Pozdrawiam Dr.Maska
    • Przez Nahmix
      Cześć!

Szukam doświadczonego programisty, który opiera swoje kodowanie na strukturze OOP, oraz potrafi pracować z forum. Za wykonanie GameMod'a oferuję około 1000zł, oczywiście przy wcześniej spisanej umowie. Chętnych zapraszam do konaktu poniżej.

Discord: Nahmix#0668
      podaj kontakt poniżej do siebie, jeżeli nie masz discorda
    • Przez Hexxidous
      1.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Intergalaktyczny Park Rozrywki

Wiem...Odcinek miał się pokazać wczoraj,lecz choróbsko wzięło górę nade mną.Jednakże obiecałem,że w zastępstwie za dwie zamrożone serie "LP" będziecie mieli okazje obejrzeć jak gram w Sonic Colors przeznaczonej dla konsoli Nintendo Wii.Chciałbym również ogłosić,że tworzę napisy do tej serii "LP", więc powinny pojawić się jutro.Ponadto każdy z was może je modyfikować, ponieważ wychodzę z założenia,iż człowiek popełnia błędy i warto je korygować.Zatem jeśli napotkacie jakieś nieścisłości w tłumaczeniu to oferuję możliwość korekcji właśnie przez was oraz wytłumaczenia mi jej pisząc odpowiedni komentarz przy okazji  dlaczego.Link znajduje się niżej w opisie poniżej pod specjalną sekcją
      2.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Kraina czekoladą i pączkami płynąca xD
      W sumie ten odcinek jest bardziej abstrakcyjny od poprzedniego, gdyż będziemy przemierzać wyspę hamburgerową oblaną tonami lodów i wszelkiego rodzaju czekolady.A kończąc parafrazę poziomu jaki jest "Sweet Mountain" chciałbym ogłosić,że tworzę napisy do tej serii "LP", więc powinny pojawić się jutro.Ponadto każdy z was może je modyfikować, ponieważ wychodzę z założenia,iż człowiek popełnia błędy i warto je korygować.Zatem jeśli napotkacie jakieś nieścisłości w tłumaczeniu to oferuję możliwość korekcji właśnie przez was oraz wytłumaczenia mi jej pisząc odpowiedni komentarz przy okazji dlaczego.Link znajduje się niżej w opisie poniżej pod specjalną sekcją
      3.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Gwiaździsty karnawał

I oto tym sposobem przebrnęliśmy do trzeciego świata pełnego statków,a także neonowego oświetlenia wśród towarzyszących we tle gwiazd gdzieś panoszących gdzieś w oddali
      4.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Fabryka pośród drzew zalana

Po długiej przerwie wracamy do naszego niebieskiego jeża,aby wspólnie przemierzać planetę Wisp,której okoliczna roślinność jest przekształcana przez tutejsze roboty na fabrykę i inny tym podobny przemysł :P.
    • Przez KamperTV
      Witam. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc, ponieważ chciałbym sobie pograć z kolegami a nie mogę bo mój serwer crashuje.
      Najnowszy crash-report: https://pastebin.com/hgRUcsGm
      fml-server-latest log: https://pastebin.com/SFqmUZMN
      latest log: https://pastebin.com/ST3Crm4W
      Wersja serwera: Minecraft Forge 1.12.2
      Wszystkie mody są najnowsze na 1.12.2 i pobrane ze strony CurseForge
      Lista modów:
      AutoRegLib Baubles BiblioCraft Biomes O' Plenty Botania Chameleon CodeChickenLib Flan's Mod GalacticraftCore Galacticraft-Planets IndustrialCraft IronChests JourneyMap LevelUpHP LunatriusCore Mantle MicdoodleCore Mo' Creatures MrCrayfish's Furniture Mod Roguelike Dungeons Security Craft Forgelin ShadowMC SimpleCoreAPI SimpleOres Storage Drawers The AutoLogin Mod The Twilight Forest Tinkers Construct Tree Chopper Wearable Backpacks

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik